Umów wizytę Zapytaj lekarza 132 odwiedziny w ciągu 30 dni

Magister fizjoterapii. Certyfikowany terapeuta NDT-Bobath. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii. Certyfikowany terapeuta NDT-Bobath. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego i kursu kwalifikacyjnego z zakresu Oligofrenopedagogiki. Nauczyciel i fizjoterapeutka zatrudniona w Przedszkolu nr 77 dla Dzieci z Mózgowym Porażeniem w Gdańsku. W przedszkolu zajmuje się usprawnianiem dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. Fizjoterapeutka z kilkuletnim doświadczeniem, pracująca z wielką pasją i zaangażowaniem, stale pogłębiająca swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych kursach, konferencjach i warsztatach branżowych.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Fizjoterapia (Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku 2007-2010)
 • Fizjoterapia (Uniwersytet Medyczny w Gdańsku 2010-1012)
 • Przygotowanie Pedagogiczne (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku 2014- 2015)
 • Oligofrenopedagogika (kurs kwalifikacyjny Gdańsk, 2015)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz z powołaniem do dzieci. Pani Marta przeprowadziła badanie bardzo spokojnie i bez stresowo dla dziecka, udzieliła nam wielu cennych rad i wskazówek. Powiedziała na co zwracać uwagę, uspokoiła i rozwiała wątpliwości. Gorąco polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Pani Marta to sympatyczna, uśmiechnięta a przede wszystkim skuteczna rehabilitantka. Przy czarnych scenariuszach innych lekarzy, Pani Marta jako jedyna była przekonana, że Natalka będzie chodzić. Nawiązała z Natalką super kontakt, dzięki czemu córka z uśmiechem witała ją od wejścia i chętnie ćwiczyła, dzięki czemu po kilku tygodniach córka pozbyła się przykurczu ścięgna Achillesa, a teraz biega jak mały motorek. Dziękujemy Pani Marto za skuteczną fizjoterapię i oczywiście polecamy.
  Dagmara, Jacek i Natalka J.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta jest bardzo miła i profesjonalna. Poświęciła nam dużo czasu i udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój 4-miesięczny synek bardzo ją polubił, cały czas do niego mówiła i zabawiała :)

  Marta Piórkowska2017-09-12

  Bardzo dziękuję <3

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Marta to fizjoterapeutka godna polecenia! Zna się na rzeczy :) Poinstruowała nas jak córeczka ma prawidłowo siadać oraz wstawać. Serdecznie polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Marta jest ciepłą i profesjonalną osobą. Pomogła naszej córeczce, która miała problem z prawidłowym trzymaniem główki. Polecone przez nią ćwiczenia przyniosły efekty. Serdecznie polecamy p. Martę wszystkim Maluszkom i ich rodzicom.

 • Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Panią Martę "znalazłam" dzięki pozytywnym opiniom na tym portalu i stwierdzam, ze nie są one ani trochę przesadzone. Profesjonalizm i ciepłe podejście do małego pacjenta widać od razu. Mimo że dwumiesięczny synek marudził i płakał, Pani Marta była wciąż niezwykle spokojna i serdeczna. Pokazała ćwiczenia wspomagające jego rozwój i wytłumaczyła, dlaczego tak wyglądają i jak działają. Mam nadzieję pozostać z Panią Martą w kontakcie, aby synek nadal rozwijał się prawidłowo.

 • B
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Po konsultacji neurologicznej okazało się że dziecko ma obniżone napięcie mięśniowe, terminy na nfz bardzo odległe a dziecko rozwija się i i nie można czekać.. Do Pani Marty trafiliśmy przez przypadek ale już po pierwszej wizycie nie miałam wątpliwości że To był bardzo szczęśliwy traf. Dziecko bardzo uparte i stanowcze w szpitalu nazywane uparciuchem i terrorysta, a Pani Marta szybko skradła mu serduszko. Grzecznie i dzielnie współpracował, nawet w sytuacjach trudnych swoim podejsciem umiała go sobie zjednać. Efekty pracy bardzo szybko były widoczne tylko dzięki zaangazowaniu i profesjonalnemu podejsciu Pani Marty. Ponadto Pani Marta pokazała nam jak w prosty sposób pomóc sobie w codziennej pielegnacji i jak cwiczyc z dzieckiem, pokierowala jak dalej prowadzic dziecko, na co zwracac uwagę. Teraz wiem ze jesli pojawi się kolejny brzdac w naszym zyciu to nawet jesli nie bedzie zadnych problemów to na pewno zgłoszę się do Pani Marty by fachowym okiem spojrzała czy wszystko na pewno ok.

 • M

  Pani Marta trafiła do nas z polecenia. Oprócz profesjonalizmu, cudowne podejście do dziecka. U naszego synka stwierdzono asymetrię ułożeniową ale dzięki Pani Marcie ta diagnoza uległa modyfikacji :-). Indywidualne podejście, ciepło, zaangażowanie sprawiało, że nasz synek dzięki terapii robił duże postępy w rozwoju, a chwile spędzone z Panią Martą dawały mu wiele radości. Dziękujemy za wszystko!!!!! A przede wszystkim za serce i zaangażowanie. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!!!!! Polecamy Panią Martę!!!

 • D

  Zeby być terapeutą dzieci, nie wystarczy posiadać ogromną wiedzę i umiejętności praktyczne. Trzeba mieć to " coś" co sprawia, że dzieci w miły sposób pokonują swoje trudności. Trzeba mieć pasje, zaangażowanie i masę pozytywnej energii. Nie zapominając o doskonałej komunikacji z rodzicami. Pani Marta Piorkowska te wszystkie cechy posiada! Jest rzetelna, pracowita, niestrudzenie dąży do celu. A mój syn, który nigdy nie lubił ćwiczyć zaczął robić postępy i lubić jej zajęcia. Polecam, szczególnie dla małych uparciuchów:)

 • A

  P. Marta była u nas na konsultacji z zalecenia lekarskiego. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam serdecznie ! P. Marta bardzo dba o dobre samopoczucie dziecka w czasie wykonywania ćwiczeń, za to ogromny plus. Dostaliśmy instruktaż jak poprzez codzienna pielęgnację wspierać rozwój dziecka. Bardzo dziękuję i pozostaję w kontakcie :)
  Pozdrawiamy Ania&Jadzia