Marta Piórkowska

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

20 opinii +dodaj

Magister fizjoterapii. Certyfikowany terapeuta NDT-Bobath. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani Marty. Fizjoterapeutka ma świetny kontakt z maluszkami. W jasny sposób przedstawia problem. Proponowane ćwiczenia są skuteczne, ale też łatwe do wykonania z dzieckiem w domu.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Marta super rzeczowa, z dobrym podejściem do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokazała, rozwiała wszelkie wątpliwości. Nie była to typowa wizyta do których byłam przyzwyczajona u innych fizjoterapeutów - 15 minut, odbębnić ćwiczenia, pokazać nowe i do widzenia - wręcz przeciwnie, poświęciła nam dużo uwagi, nie wyszła dopóki nie rozwiała wszystkich naszych wątpliwości.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Byłam bardzo zadowolona. Maluszek chętnie ćwiczył i współpracował. Świetny kontakt z dzieckiem i rzetelne podejście do tematu. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz z powołaniem do dzieci. Pani Marta przeprowadziła badanie bardzo spokojnie i bez stresowo dla dziecka, udzieliła nam wielu cennych rad i wskazówek. Powiedziała na co zwracać uwagę, uspokoiła i rozwiała wątpliwości. Gorąco polecam!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Pani Marta to sympatyczna, uśmiechnięta a przede wszystkim skuteczna rehabilitantka. Przy czarnych scenariuszach innych lekarzy, Pani Marta jako jedyna była przekonana, że Natalka będzie chodzić. Nawiązała z Natalką super kontakt, dzięki czemu córka z uśmiechem witała ją od wejścia i chętnie ćwiczyła, dzięki czemu po kilku tygodniach córka pozbyła się przykurczu ścięgna Achillesa, a teraz biega jak mały motorek. Dziękujemy Pani Marto za skuteczną fizjoterapię i oczywiście polecamy.
  Dagmara, Jacek i Natalka J.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Marta jest bardzo miła i profesjonalna. Poświęciła nam dużo czasu i udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania. Mój 4-miesięczny synek bardzo ją polubił, cały czas do niego mówiła i zabawiała :)

  Marta Piórkowska2017-09-12

  Bardzo dziękuję <3

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Marta to fizjoterapeutka godna polecenia! Zna się na rzeczy :) Poinstruowała nas jak córeczka ma prawidłowo siadać oraz wstawać. Serdecznie polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Marta jest ciepłą i profesjonalną osobą. Pomogła naszej córeczce, która miała problem z prawidłowym trzymaniem główki. Polecone przez nią ćwiczenia przyniosły efekty. Serdecznie polecamy p. Martę wszystkim Maluszkom i ich rodzicom.

 • Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Panią Martę "znalazłam" dzięki pozytywnym opiniom na tym portalu i stwierdzam, ze nie są one ani trochę przesadzone. Profesjonalizm i ciepłe podejście do małego pacjenta widać od razu. Mimo że dwumiesięczny synek marudził i płakał, Pani Marta była wciąż niezwykle spokojna i serdeczna. Pokazała ćwiczenia wspomagające jego rozwój i wytłumaczyła, dlaczego tak wyglądają i jak działają. Mam nadzieję pozostać z Panią Martą w kontakcie, aby synek nadal rozwijał się prawidłowo.

 • B
  Lokalizacja: REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTUsługa: rehabilitacja dziecięca metodą NDT-Bobath

  Po konsultacji neurologicznej okazało się że dziecko ma obniżone napięcie mięśniowe, terminy na nfz bardzo odległe a dziecko rozwija się i i nie można czekać.. Do Pani Marty trafiliśmy przez przypadek ale już po pierwszej wizycie nie miałam wątpliwości że To był bardzo szczęśliwy traf. Dziecko bardzo uparte i stanowcze w szpitalu nazywane uparciuchem i terrorysta, a Pani Marta szybko skradła mu serduszko. Grzecznie i dzielnie współpracował, nawet w sytuacjach trudnych swoim podejsciem umiała go sobie zjednać. Efekty pracy bardzo szybko były widoczne tylko dzięki zaangazowaniu i profesjonalnemu podejsciu Pani Marty. Ponadto Pani Marta pokazała nam jak w prosty sposób pomóc sobie w codziennej pielegnacji i jak cwiczyc z dzieckiem, pokierowala jak dalej prowadzic dziecko, na co zwracac uwagę. Teraz wiem ze jesli pojawi się kolejny brzdac w naszym zyciu to nawet jesli nie bedzie zadnych problemów to na pewno zgłoszę się do Pani Marty by fachowym okiem spojrzała czy wszystko na pewno ok.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii. Certyfikowany terapeuta NDT-Bobath. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego i kursu kwalifikacyjnego z zakresu Oligofrenopedagogiki. Nauczyciel i fizjoterapeutka zatrudniona w Przedszkolu nr 77 dla Dzieci z Mózgowym Porażeniem w Gdańsku. W przedszkolu zajmuje się usprawnianiem dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. Fizjoterapeutka z kilkuletnim doświadczeniem, pracująca z wielką pasją i zaangażowaniem, stale pogłębiająca swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych kursach, konferencjach i warsztatach branżowych.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Edukacja

 • Fizjoterapia (Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku 2007-2010)
 • Fizjoterapia (Uniwersytet Medyczny w Gdańsku 2010-1012)
 • Przygotowanie Pedagogiczne (Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku 2014- 2015)
 • Oligofrenopedagogika (kurs kwalifikacyjny Gdańsk, 2015)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Zdjęcia