Marta Koźba-Gosztyła, neurochirurg Wrocław

dr n. med. Marta Koźba-Gosztyła

Neurochirurg więcej

6 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Borowska 213, Krzyki, Wrocław Przyjmuje na NFZ
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, Klinika Neurochirurgii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu
Łubinowa 12, Krzyki, Wrocław
BC MED GABINETY LEKARSKIE, gabinet nr 11

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BC MED GABINETY LEKARSKIE, gabinet nr 11 Inny

Wreszcie trafiłem na lekarza "z prawdziwego zdarzenia". Pani doktor wyjasniła i pokazałą ze szczegółami, przyczyny i skutki moich problemów z kręgosłupem. Widać duży profesjonalizm a przy tym bardzo miłą atmosferę wizyty....Szkoda, że mam tylko jeden kręgosłup, bo chętnie przyszedłbym z drugim. Polecam wizytę u pani doktor.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja stenozy kanału kręgowego L4/5

Operacja przeprowadzona w 4 WSK we Wrocławiu na oddziale neurochirurgii. Dziękuję za bardzo dobrze przeprowadzoną operację stenozy kanału kręgowego L4/L5. Bóle które miałem od kręgosłupa lędźwiowego poprzez nogi do palców obu stóp minęły w 100%. Teraz codziennie ćwiczę żeby podtrzymać i doskonalić ten stan. Serdecznie dziękuję i polecam Panią Doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja kręgosłupa

Bardzo bolał mnie kręgosłup, nie miałam czucia w nogach, często upadałam. Po zrobieniu rezonansu magnetycznego okazało się, że mam guza (tzw. oponiaka), który uciskał na rdzeń kręgowy. W czasie wizyty pani doktor n. med. Marta Koźba –Gosztyła natychmiast podjęła decyzję usunięcia tego guza. W niecały tydzień po zapoznaniu się z moimi wynikami odbyła się operacja usunięcia guza (maj 2019). Po operacji w 4. WSK we Wrocławiu czuję się bardzo dobrze, powoli wracam do zdrowia i już chodzę, wszystko funkcjonuje normalnie. Pani doktor Marta Koźba – Gosztyła postawiła mnie na nogi. Jestem jej bardzo wdzięczna za skomplikowaną operację. To wspaniały, profesjonalny lekarz, a przy tym nadzwyczaj miła i życzliwa osoba. Składam Pani Doktor n. med. Marcie Koźbie-Gosztyle serdeczne podziękowanie za przywrócenie mi normalnego funkcjonowania i danie mi szansy na powrót do pełnej sprawności. Życzę Pani Doktor dużo zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BC MED GABINETY LEKARSKIE, gabinet nr 11 nowotwór

Pani Doktor jest moim Aniołem, który uratował mi życie.
We wrześniu 2017 Pani Doktor operowała mi móżdżek, w którym zagnieździły się przerzuty nowotworu. Operacja odbyła się w bardzo szybkim terminie, opieka Pani Doktor przed, w trakcie i po operacji wspaniała. Poza tym Pani Doktor jest ciepłym, pogodnym człowiekiem. Nie daje złudnych nadziei, ale siłę i wiarę.
Dziękuję Pani Doktor!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BC MED GABINETY LEKARSKIE, gabinet nr 11 guz w płacie czołowym

Nasza historia jest skomplikowana i długa. Pani doktor odegrała w niej szczególną rolę, bo nie tylko lekarza neurochirurga, ale też po prostu człowieka, który w trudnych chwilach potrafi poprowadzić w odpowiednim kierunku. Miałam ochotę właściwie tylko płakać i krzyczeć z bezsilności, taka była moja reakcja na chorobę córki. Pani doktor sprawiła, że wzięłam się w garść i ruszyłam do boju. Ta kobieta ma w sobie to coś, co powoduje, że człowiek obdarza ją ogromnym zaufaniem. I choć przychodzą złe wiadomości, jej zaangażowanie sprawia, że zaczyna się wierzyć w zwycięstwo nad chorobą. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Nie sposób wyrazić tego słowami.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu neuralgia

Ponad 15 lat cierpiałem z powodu neuralgii nerwu trójdzielnego prawej strony żuchwy. Po wykonaniu rezonansu magnetycznego stwierdzono konflikt naczyniowo-nerwowy. W ostatnich miesiącach ból był nie do zniesienia. Dziś minęło 6 tygodni od operacji, którą przeprowadziła dr nauk med. Marta Koźba-Gosztyła na oddziale neurochirurgii w WSK we Wrocławiu. Teraz jestem najszczęśliwszym człowiekiem. Wielkie podziękowania należą się dr nauk med. Marcie Koźba-Gosztyła za jej doświadczenie, profesjonalizm i ciężką pracę. Jest naprawdę świetnym specjalistą godnym polecenia. Serdecznie dziękuję pacjent Marian Makowiecki


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania