Marta Gontarzewska

Dietetyk

4 opinie +dodaj

Jestem dyplomowaną specjalistką do spraw żywienia i dietetyki, absolwentką studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku „Poradnictwo dietetyczne –… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowaną specjalistką do spraw żywienia i dietetyki, absolwentką studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka”.

  Posiadam certyfikat edukatora w cukrzycy. Przekazuję wiedze na temat ile insuliny należy dawkowac przy posiłku, jak liczyć wymienniki wędlowodanowe, co to indeks glikemiczny. Jakie produkty przy cukrzycy są wskazane a jakie niedozwolone.

  Specjalizuje się w układaniu diet redukcyjnych i regulujących masę ciała, układam kompleksowe programy odchudzające, łącze odżywianie z aktywnością fizyczną. Prowadzę warsztaty z zakresu zdrowego żywienia skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 16 lat oraz dorosłych.

  Jestem zapaloną propagatorką zdrowego stylu życia, ciągle poszukującą nowych, zdrowych, smacznych i sycących rozwiązań dietetycznych w walce z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, alergie a w szczególności z nadwagą i otyłością.
  Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, będąc na bieżąco z najnowszymi informacjami, wynikami badań oraz doświadczeniami wybitnych specjalistów. Uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych.

  Kontakt
  Więcej informacji na stronie www.rownowaga.waw.pl

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Stomatologia i Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacje dietetyczne

  p. Marta jest bardzo konkretną i przyjazną osoba, chętnie odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Dieta jaką dla mnie przygotowała jest urozmaicona, przepisy są proste oraz szybkie do przygotowania i smaczne, a co najważniejsze dopasowane do moich upodobań kulinarnych. Agnieszka

 • J
  Lokalizacja: Stomatologia i Medycyna EstetycznaUsługa: Utrata zbędnych kg

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Martą. Efekty widoczne i odczuwalne:) natychmiastowo. Straciłam już połowę (10kg). Mam sporą motywację i jestem przekonana, że z pomocą Pani Marty nie tylko osiągnę swój cel, ale również go utrzymam. Gorąco polecam!

  Marta Gontarzewska2017-06-07

  Dziękuję za słowa uznania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia i Medycyna EstetycznaUsługa: analiza składu ciała

  Jestem osobą intensywnie trenującą na siłowni i kształtującą swoją sylwetkę. W okresach redukcji tkanki tłuszczowej regularnie umawiam się z panią Martą na analizę składu ciała w celu kontroli tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej. Pani Marta dysponuje wysokiej klasy sprzętem InBody, który bardzo szczegółowo analizuje poszczególne składowe (m.in. sucha masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa, woda minerały), a także przechowuje historię pacjenta, dzięki czemu swoje postępy można oglądać na przejrzystych wykresach. Po każdej analizie następuje omówienie wyników przez panią Martę. Za każdym razem otrzymuję wydruki z wynikami. Wizyty przebiegają sprawnie i zawsze w miłej atmosferze. Gorąco polecam wykonywanie analiz składu ciała właśnie u pani Marty.

  Marta Gontarzewska2017-05-26

  Bardzo dziękuje.

 • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Martą, bo dzięki jej wiedzy, profesjonalnym badaniom, indywidualnemu programowi i bieżącej opiece w końcu widzę efekty w postaci uciekających kilogramów. Zrozumiałem na czym polega zdrowe żywienie, jaka jest rola ruchu, jak uniknąć efektu jojo. Pani Marta poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, jest bardzo dokładna. Szczególnie polecam badanie na sprzęcie do analizy składu ciała, bo to odkrywa prawdziwe przyczyny, a regularne badanie na nim pokazuje efekty i trwale zmienia nie tylko ciało, ale porządkuje "głowę". Polecam Panią Martę, bo jest godna zaufania!
  Andrzej