dr n. med.

Marta Cholewicka

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

173 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 255 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
173 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo polecam Panią Doktor opowiedziałem jej cala moja historie leczenia i tak mi dobra leki ze jestem jak nowy !!!!

 • K

  Jeśli ktoś szuka dobrego psychiatry, który pomoże uporać się z zaburzeniami m.in lękowymi to Pani doktor Marta jest najlepszym wyborem. Pacjent przyjmowany jest punktualnie o wyznaczonej godzinie. Pani doktor poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Wszystko szczegółowo wytłumaczy, rozwieje wszelkie wątpliwości. Każde dolegliwości somatyczne bierze pod uwagę dostosowując trafnie leki. Poprzedni psychiatra do którego chodziłam przeznaczał na pacjenta 5 min zbywając go receptą, miałam wrażenie że przyjmuje pacjentów,, za karę '', a każdy wspomniany skutek uboczny spotkał się z krytyką lekarza, podsumowując że to wina tego że naczytałam się ulotek. Za to Pani Marta jest przeciwieństwem takich lekarzy, jest lekarzem z pasją. Lubi to co robi, lubi pomagać ludziom a nie tylko na nich zarabiać. Każdy kto był na wizycie u Pani doktor o tym wie. A tyle pozytywnych opinii to tylko potwierdzenie na to że Pani Marta jest świetnym specjalistą psychiatrą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo ciepła, spokojna osoba. Spotykam się z Panią doktor od jakiegoś czasu, chodź bardzo nie regularnie, ale zawsze kiedy potrzebuję pomocy i wsparcia. Zawsze mnie kojarzy i pamięta czego dotyczy mój problem, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i widać że chce pomóc. Bez wątpienia polec jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim człowieka.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: wizyta kontrolna

  Wczoraj byłam na wizycie u Pani doktor.Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie.Lekarz z powołania i poświęcający czas pacjentowi.Na wizytę pacjent nie musi długo czekać.Ponieważ to nie pierwsza psychiatra ,z którą mam styczność mam porównanie na 100 % korzyść Pani doktor.Profesjonalizm i PASJA.Wiedza i zaangażowanie w problem.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Mimo mojego mętliku w głowie i ogólnemu poddenerwowaniu, pani doktor umiejętnie poskładała wszystko w sensowną całość.
  Po raz pierwszy od wielu lat, czuję ulgę wiedząc, że to z czym się męczę od lat ma fachową nazwę, i że mam szansę na normalne i zdrowe funkcjonowanie.
  Polecam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam dr. Cholewicką, podchodzi do pacjenta z ciepłem, cierpliwością i dokładnością. Dopasowuje leki pod względem potrzeb pacjenta po wysłuchaniu dotychczasowego działania (a miałam doświadczenia z lekarzami upartymi przy lekach mimo ich problemów).

  Wizyta zawsze jest przyjmowana na umówioną godzinę, dodatkowo gabinet kontaktuje się wcześniej przypominając o wizycie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: wizyta kontrolna

  U Pani doktor leczyłem się 4 lata na nerwicę natręctw. Myślałem że jestem beznadziejnym przypadkiem i nigdzie nie mogłem odnaleźć pomocy. Pani doktor okazała się prawdziwym fachowcem, wszystko mi wyjaśniła jak można wyleczyć chorobę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i mocno polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: zaburzenia lękowe

  Pani Dr Cholewicka to wspaniały lekarz. Pani jest bardzo ciepła i pełna zrozumienia. Zawsze tłumaczy możliwe przyczyny zaburzeń z punktu widzenia medycyny co jest bardzo istotne (przynajmniej dla mnie) w celu zrozumienia problemu z którym się borykamy. Zgłosiłem się do Pani Marty ze względu na paraliżujący strach który powstawał bez większej przyczyny (co dodatkowo pociągneło za sobą stany depresyjne), dzięki odpowiednio dobranym lekom i wyjaśnieniu Pani Marty w jaki sposób dzieje się tak, jak się dzieje, udało się postawić mnie na nogi. Pozdrawiam, Artur.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna bardzo łatwo się z panią doktor rozmawia Chodzę do pani Marty od listopada ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt i które naprawdę pomagają bardzo serdecznie polecam panią doktor to profesjonalistka w swoim fachu.

 • M
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Serdecznie dziękuję za życzliwość, wyrozumiałość, zrozumienie, poradę, wiedzę i fachowość na najwyższym poziomie. Psychiatria godny polecenia i zaufania.
  Dziękuję Pani Doktor! Stanisław

Pytania pacjentów (174)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia