dr n. med.

Marta Cholewicka

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

183 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 396 odwiedzin w ciągu 30 dni

(!) Informacja dla pacjentów: przyjmuję osoby, które ukonczyły 18 rok życia. Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
183 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Cudowna Pani doktor,polecam z całego serca.Wysłuchała,dobrała leki i z każdym dniem jest coraz lepiej.Powolutku moje zdrowie wraca na właściwe tory.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Super przemiła kobieta, wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, Pani Doktor zapisywala szczegóły, wypytywała o wszystkie istotne sprawy, rozważnie dobiera dawki i tłumaczy jak modyfikować w razie potrzeby. Pani Doktor pozwoliła mi nawet wejść do gabinetu po raz drugi gdy miałem wątpliwości. Serdecznie polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: konsultacja

  Bardzo zetelna i zadowalająca mnie kąsultacia
  Fachowa i bardzo miła i subtelna obsługa
  Serdecznie i miła atmosfera

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Do Pani doktor zgłosiłam się z nerwicą somatyczną, kiedy sama nie mogłam dać sobie rady - objawy utrudniały mi już codzienne funkcjonowanie.
  Na obecną chwilę, po kilku wizytach i zakończeniu brania leków po przeszło rocznym leczeniu, mogę wystawić opinię:
  - przede wszystkim: pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza, umiejętnie dobrane leki (działanie i minimalne skutki uboczne),
  - 100% zaangażowania: na wizytach czułam, że ktoś naprawdę chce mi pomóc,
  - po rozmowie na temat objawów nerwicy, nie czułam się jak "trędowata" czy nieuleczalnie chora, tylko zostałam pozytywnie zmotywowana, że damy radę i wszystko będzie ok,
  - po rozmowach z Panią doktor stwierdzam, że byłaby bardzo dobrym psychologiem, ponieważ naprawdę słucha pacjenta, odczuwa się takie zrozumienie, jakby Pani doktor sama przeszła daną chorobę,
  - Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, ale w tym pozytywnym sensie, nie rozczula się nad pacjentem :)
  Na obecną chwilę, po odstawieniu leków, czuję się bardzo dobrze. Nie jestem w pełni zdrowa, ale moje życie nabrało kolorów a ciało "bardziej się mnie słucha". Jestem na etapie poszukiwania dobrego psychologa, a co do Pani doktor to mam nadzieję, że nigdy więcej jej nie spotkam... w gabinecie :)
  Jeżeli ktoś ma jakieś problemy - nie wstydźcie się, nie bójcie, można sobie pomóc. Ważne jest tylko, aby trafić na dobrego i kompetentnego lekarza. Ja miałam to szczęście.

  P.S.
  Nie mam porównania do innych psychiatrów, jednak gdyby kiedyś życie zmusiło mnie do szukania pomocy - bez wahania zapukałabym do tych samych drzwi.

 • M
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo skuteczna.Wyprowadzila mnie z lękow ktore bezskutecznie leczylam 3lata u innych lekarzy.Profesjonalistka.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: nerwica lękowa

  To moja pierwsza wizyta więc o efektach leczenia jeszcze za wcześnie aby coś napisać. Pani doktor miła i sympatyczna, słucha co się mówi, zadaje pytania. Wizyta odbyła się punktualnie. Jak na razie to wszystko ok.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Indywidualne podejście do pacjenta,pełen profesjonalizm. Pani doktor miła,sympatyczna i skuteczna.Polecam.

 • C
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Chyba po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalizmem. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą., która wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i jego historią. Wszystko skrupulatnie notowała, zadawała dodatkowe pytania i szczegółowo wyjaśniła przebieg leczenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą,jest empatyczna i potrafi pomóc każdemu kto potrzebuje pomocy specjalisty. jestem pod wrażeniem indywidualnego, szczegółowego podejscia do pacjenta. Polecam !

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta odbyła się planowo. Pani dr to bardzo ciepła osoba. Cały czas wykazywała zainteresowanie. Bardzo dokładnie omówiła planowane leczenie i wytłumaczyła przyjmowanie leków. Bardzo się ciesze, ze trafiłam do Pani doktor.

Pytania pacjentów (174)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • (!) Informacja dla pacjentów: przyjmuję osoby, które ukonczyły 18 rok życia. Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni