dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

171 opinii +dodaj

Umów wizytę
2 441 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Wspólna 1 II piętro Kielce
  25-003 Kielce, świętokrzyskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza ) 150 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta kontrolna 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo ciepła, spokojna osoba. Spotykam się z Panią doktor od jakiegoś czasu, chodź bardzo nie regularnie, ale zawsze kiedy potrzebuję pomocy i wsparcia. Zawsze mnie kojarzy i pamięta czego dotyczy mój problem, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i widać że chce pomóc. Bez wątpienia polec jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim człowieka.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: wizyta kontrolna

  Wczoraj byłam na wizycie u Pani doktor.Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie.Lekarz z powołania i poświęcający czas pacjentowi.Na wizytę pacjent nie musi długo czekać.Ponieważ to nie pierwsza psychiatra ,z którą mam styczność mam porównanie na 100 % korzyść Pani doktor.Profesjonalizm i PASJA.Wiedza i zaangażowanie w problem.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Mimo mojego mętliku w głowie i ogólnemu poddenerwowaniu, pani doktor umiejętnie poskładała wszystko w sensowną całość.
  Po raz pierwszy od wielu lat, czuję ulgę wiedząc, że to z czym się męczę od lat ma fachową nazwę, i że mam szansę na normalne i zdrowe funkcjonowanie.
  Polecam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam dr. Cholewicką, podchodzi do pacjenta z ciepłem, cierpliwością i dokładnością. Dopasowuje leki pod względem potrzeb pacjenta po wysłuchaniu dotychczasowego działania (a miałam doświadczenia z lekarzami upartymi przy lekach mimo ich problemów).

  Wizyta zawsze jest przyjmowana na umówioną godzinę, dodatkowo gabinet kontaktuje się wcześniej przypominając o wizycie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: wizyta kontrolna

  U Pani doktor leczyłem się 4 lata na nerwicę natręctw. Myślałem że jestem beznadziejnym przypadkiem i nigdzie nie mogłem odnaleźć pomocy. Pani doktor okazała się prawdziwym fachowcem, wszystko mi wyjaśniła jak można wyleczyć chorobę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i mocno polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: zaburzenia lękowe

  Pani Dr Cholewicka to wspaniały lekarz. Pani jest bardzo ciepła i pełna zrozumienia. Zawsze tłumaczy możliwe przyczyny zaburzeń z punktu widzenia medycyny co jest bardzo istotne (przynajmniej dla mnie) w celu zrozumienia problemu z którym się borykamy. Zgłosiłem się do Pani Marty ze względu na paraliżujący strach który powstawał bez większej przyczyny (co dodatkowo pociągneło za sobą stany depresyjne), dzięki odpowiednio dobranym lekom i wyjaśnieniu Pani Marty w jaki sposób dzieje się tak, jak się dzieje, udało się postawić mnie na nogi. Pozdrawiam, Artur.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna bardzo łatwo się z panią doktor rozmawia Chodzę do pani Marty od listopada ubiegłego roku i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt i które naprawdę pomagają bardzo serdecznie polecam panią doktor to profesjonalistka w swoim fachu.

 • M
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Serdecznie dziękuję za życzliwość, wyrozumiałość, zrozumienie, poradę, wiedzę i fachowość na najwyższym poziomie. Psychiatria godny polecenia i zaufania.
  Dziękuję Pani Doktor! Stanisław

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr ma w sobie duzo empatii i spokoju. Leczenie jakie zaproponowała okazalo sie skuteczne. W razie wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić i skonsultować leczenie.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNYUsługa: bardzo jestem zadowolony po wizycie u pani doktor

  Pani Marta cholewicka jest najlepszym lekarzem jakie spotkałem się swoim życiu rozumiesz człowieka i bardzo jest za to bardzo miło

Pytania pacjentów (173)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia