dr n. med.

Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • PRYWATNY GABINET PSYCHIATRYCZNY

  Wspólna 1 II piętro Kielce
  25-003 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta lekarska ( pełne badanie oraz diagnoza ) 150 zł
  Zwykła wizyta
  Wizyta kontrolna 100 zł
 • Kardiotoksycznosc leków

  Witam

  Co oznacza ten termin ?? Na lekach które biorę jest taki zwrot. Prosiłbym o odpowiedz . Dziękuje i pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Cholewicka

  Kardiotoksycznosc leku ( dotyczy leków psychotropowych) oznacza głównie ,ze lek może zwiększać ryzyko zaburzeń rytmu serca. Wynika to z blokowania kanałów potasowych w kardiomiocytach i wydłużania odcinka… Więcej

 • Wizyta na NFZ

  Witam,

  czy przyjmuje Pani doktor również w ramach kontraktu z NFZ? Jaki jest czas oczekiwania na taką wizytę? Za odpowiedź z góry dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marta Cholewicka

  Witam serdecznie. Niestety nie przyjmuje w ramach świadczeń NFZ. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie (103) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003. Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
  W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.


  www.martacholewicka.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Krakowskie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej

Staże

 • Staż psychiatryczny ogólny ( Klinika Psychiatrii Collegim Medicum UJ Kraków 2005-2006)
 • Ambulatorium Terapii Rodzin ( Collegium Medicum Kraków )

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

127 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz robi wrażenie pozytywne,wydaje się że zależy mu na zdrowiu pacjenta,ma przyjemną aparycję i dobry kontakt z pacjentem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor. Cudowna i ciepła osoba. Na pierwszej wizycie czuć zainteresowanie ze strony lekarza i chęć pomocy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim. Pani doktor słucha chorego uważnie, co zdarza się nieczęsto,jest miła. Bardzo mi pomogła już po pierwszej wizycie . Nie daje od razu mocnych leków powoli dobierając odpowiednią dawkę leku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecamy Panią Doktor ! Pomaga nam bardzo od 2 lat ...ostatnio było bardzo źle z naszym synem ale mamy nadzieję że najgorsze już za nami...dziękuję pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna pani doktor. Już sama pierwsza wizyta przynosi ulgę i obietnicę poprawy na przyszłość, w oparciu o działanie przepisanych leków. Warto polecić panią doktor każdej osobie jaka tego potrzebuje.

 • ES

  Pani doktor jest dobrym specjalistą i w dodatku też miłą osobą. Na wizycie czuje się komfortowo i swobodnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła pani doktor,widać zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi. Nie jest obojętna jak niektórzy lekarze...jak najbardziej polecam. ????

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjna Pani Doktor :) Po samej rozmowie czlowiek juz sie czuje lepiej, a co dopiero jak dostanie trafiony lek :). Wizyta zawsze na najwyzszym poziomie. Polecam Wszystkim !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowicie miła Pani dr, kompetentna, umiejętnie stawia diagnozę , opinie pozostałych pacjentów nie są ani grzecznościowe ani na wyrost Pani doktor zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek. Bardzo gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani Doktor, ma bardzo pozytywne i delikatne nastawienie do pracy. Jedyne czego mi brakowało w moich wizytach był niejaki brak konwersacji, porad od Pani Doktor ale może to też było wynikiem mojej sytuacji bądź sama chciałam coś od Pani Doktor usłyszeć, a tak na prawdę nie było nic do powiedzenia. No nic, ogólnie polecam.