Adresy (2)

Popularna 62A, Włochy , Warszawa
City Clinic

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Solec 93, Śródmieście , Warszawa Przyjmuje na NFZ
Szpital Solec

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zachęcam do obejrzenia: http://tiny.pl/gcbpq


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: City Clinic Niepłodność

Nie polecam Lekarz przepisywał mi na każdej wizycie nowe badania, dopiero po mojej propozycji wysłał mnie na drożność jajowodów po którym okazało się że mam nie drożne i zaproponowali in invitro nie dając mi żadnej nadziei lub propozycji co jeszcze mogę zrobić.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: City Clinic

Najlepszy!!!Dzięki Panu doktorowi przyszła na świat nasza druga córcia. Cudotwórca a poza tym miły ,kompetentny, daje nadzieję kiedy jej brakuje.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor zawsze wykazuje ogromny profesjonalizm. Jest szczery, delikatny i wzbudza ogromne zaufanie. Bardzo polecam! Jestem jego pacjentka od paru lat.


M
Użytkownik zweryfikowany

To jest Lekarz, po prostu Lekarz. Po 5 latach starań o dziecko, trudnej walki ze straszną chorobą jaką jest niepłodność, w końcu trafiłam na lekarza, który podjął się porządnej diagnostyki, która obejmowała coś więcej niż tylko hormony (jak robili wszyscy poprzedni lekarze). Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko - diagnoza - wdrożenie leczenia - efekt (praktycznie natychmiastowy). Potem w trakcie ciąży pod okiem dr Wójtowicza czułam się bardzo spokojnie, wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania (wręcz wyciągał ode mnie te pytania), Czułam, że ktoś panuje nad sytuacją i że mam lekarza, na którego będę mogła liczyć. Na sam koniec, kiedy okazało się, że konieczne będzie cc (ułożenie pośladkowe), Pan Doktor czuwał także, wykonał cc i w ten sposób sprowadził na świat ten mały cud :)
Ktoś pisał: "Anioł a nie człowiek" - zgadzam się, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że fakt iż wygraliśmy z niepłodnością to zasługa dwóch czynników - interwencja z Nieba (bo w to wierzę) oraz ten cudowny Lekarz! Życzę każdej kobiecie, która strasznie cierpi z powodu niepłodności (wiem jaka to trudna sytuacja) aby trafiła na kogoś takiego jak dr Wójtowicz - na lekarza, który po prostu leczy.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr Wójtowicz prowadził moją pierwszą ciążę i na pewno będzie prowadził kolejne. Z całego serca mogę go polecić. Jest kulturalnym i cierpliwym człowiekiem oraz bardzo kompetentnym i delikatnym lekarzem. Cieszę się, że do niego trafiłam. Dodatkowym atutem prowadzenia u niego ciąży było to, że ma specjalizację również z endokrynologii, co przy mojej tarczycy Hoshimoto miało znaczenie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam tego Lekarza, ponieważ oprócz wyciągania pieniędzy za kolejne wizyty prywatne nie ma żadnych kompetencji. Leczyłam się u niego 1,5 ponieważ mąż miał niskie parametry nasienia (po 1,5 roku z 4 mln parametry zmniejszyły się do 1,5 mln co już świadczy o kompetencjach tego Lekarza). Po 1,5 roku stwierdził że on się nie zna na Mężczyznach i Mąż powinien iść do Androloga oczywiście kolegi z tej samej kliniki( już przy pierwszej wizycie podkreśliliśmy że powód braku dziecka leży po stronie męskiej więc nie wiem dlaczego nie powiedział tego już na pierwszej wizycie bądź 2 jak kolejne badania potwierdziły nasze słowa). Rzeczą która upewniła nas że trzeba zmienić Lekarza był fakt że umówił się z nami na przeprowadzenie inseminacji po czym 2 dni przed przez przypadek dowiedzieliśmy się że wcale nie zamierza jej przeprowadzić. Jakby nie to że Mąż był w Klinice u Androloga i zaczął rozmawiać z Laborantką na temat zabiegu, która powiedziała że to niemożliwe żeby odbył się zabieg bo jej nie będzie więc nie będzie osoby która spreparuje materiał, Mąż udał się do Pana Doktora i Pan Wójtowicz stwierdził że tak ja jak i Mąż źle go zrozumieliśmy bo on nie będzie przeprowadzał żadnego zabiegu. Po tym zmieniliśmy lekarza i po pół roku jestem w ciąży. Szkoda że w Polsce nie można zażądać zwrotu pieniędzy za leczenie z powodu niekompetencji Lekarza.


L
Użytkownik zweryfikowany

Ja również oceniam dr Wójtowicza bardzo wysoko, wcześniej leczyłam się w klinice niepłodności (nazwy nie podam, bo to nie ma być ocena kliniki). Lekarz który mnie leczył, wykonał kilka podstawowych badań i ciągle namawiał do inseminacji. Dr Wójtowicz już na pierwszej wizycie zadał mi tyle pytań, których nie zadano mi w klinice leczenia bezpłodności przez półtora roku, ze zupełnie odzyskałam wiarę w fachowość lekarską.
Uważam, że to doskonały lekarz a za negatywne opinie dziękuję bo już teraz wiem na co ewentualnie zwrócić uwagę w dalszym leczeniu i ciąży :).


G
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie to Anioł a nie człowiek. Trafiłam do niego z podejrzeniem poronienia lub ciązy pozamacicznej - najpierw zajął się mną profesjonalnie w szpitalu, gdzie trzymał mnie 2 tyg. aż nie uzyskał 100% pewności przed przeprowadzeniem zabiegu. Potem przeprowadził mi kompleksową diagnostykę, której zabrakło u poprzednich lekarzy, dobierając badania tak, aby niepotrzebnie nie generować kosztów ale sprawdzić wszystkie możliwości. Następnie ustalił całą listę przyczyn, dla których mogłam poronić i które należało wyleczyć przed ciążą - co zbagatelizował poprzedni lekarz. Jak dla mnie - prawdziwy lekarz z powołania! Profesjonalista i super człowiek :) baaaaaardzo polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny, ciepły lekarz. Trafiłam do niego w szpitalu na Solcu, był też przy moim porodzie. Okazał bardzo dużo życzliwości i wyrozumiałości. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, wizyta u takiego ginekologa to przyjemność. Zero stresu. Poza tym jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie- operował mi laparoskopowa endometriozę z pozytywnym skutkiem ponieważ udało mi się dość szybko zajść w ciążę po operacji. Wizyty u niego przebiegają w miłej atmosferze, doktor nie spieszy się, poświęca tyle czasu ile trzeba.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zachęcam do obejrzenia: http://tiny.pl/gcbpq


Publikacje i artykuły