Lek.

Mariusz Skoneczny verifiedCreated with Sketch.

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo rzetelny lekarz, zawsze pomocny o ogromnej wiedzy i empatii. Jego wyjątkowe podejście do pacjenta i empatia sprawiają że jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałem do czynienia. Polecam wszystkim

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Pawlin
  Tomasz Pawlin
  Urolog, Chirurg
  al. Jana Pawła II 78, Warszawa
  Idealne podejście do pacjenta. Pan doktor nie potrzebował nawet spojrzeć na wyniki, od razu po badaniu wiedział,… więcej

  Piotr Trypens
  Piotr Trypens
  Urolog
  Okopowa 33, Warszawa
  Kulturalny, uprzejmy i kontaktowy człowiek. Przez swoje opanowanie i życzliwość budzi zaufanie u pacjentów. więcej

  Marcin Rudziński
  Marcin Rudziński
  Urolog
  Okopowa 33, Warszawa
  Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Profesjonalne podejście do pacjenta oraz szczegółowe wyjaśnienie problemu. więcej

  Sebastian Piotrowicz
  Sebastian Piotrowicz
  Urolog
  Kacza 8, Warszawa
  Lekarz o bardzo dużej, praktycznej wiedzy. Wysokiej klasy specjalista. Dokonał prawidłowego rozpoznania. Zakwalifikował… więcej

  Łukasz Nyk
  Łukasz Nyk
  Urolog
  Kacza 8, Warszawa
  Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza innym pacjentom. Jest bardzo kompetentny i dbający o dobro pacjenta. Jest… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi ukończyłem w roku 2011. Po ukończeniu stażu podyplomowego w listopadzie 2012 r. rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (szpital im. WAM w Łodzi). Po 2 latach rozpocząłem specjalizację w dziedzinie Urologii rozpoczynając pracę w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi w Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek, aktywnie uczestnicząc w pracy oddziału oraz w zakresie zadań, jakie niosą zagadnienia związane z przeszczepami nerek. Ponadto od 11 lat jestem aktywnym współorganizatorem wielu zjazdów oraz konferencji związanych z dziedzinami zabiegowymi, które były i są mi bliskie .Były i są to między innymi: Sympozja Kolorektalne , zjazd TCHP, cykliczne warsztaty pod "banderą" "Co nowego w Chirurgii?". Jestem członkiem SAU/PTU.

   Moim głównym zainteresowaniem są urologiczne zabiegi endoskopowe i laparoskopowe, które dają szerokie spektrum możliwości leczenia, minimalizując skutki uboczne oraz dają możliwość skrócenia czasu leczenia.

   INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU ZNANY LEKARZ DOTYCZĄ TYLKO KONSULTACJI LEKARSKICH. ZAPISY NA WSZELKIE BADANIA I ZABIEGI SĄ MOŻLIWE DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE.

  Specjalizacje

  • Urologia

  Usługi

  Przychodnia Lekarska MediSpace

  Spokojna 5, Wola, 01-044 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta
  Biopsja stercza pod kontrolą usg
  Ureteroskopia diagnostyczna
  Wziernikowanie moczowodu
  Wycięcie mięska cewkowego z badaniem histopatologicznym
  Nacięcie prostaty
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo rzetelny lekarz, zawsze pomocny o ogromnej wiedzy i empatii. Jego wyjątkowe podejście do pacjenta i empatia sprawiają że jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałem do czynienia. Polecam wszystkim

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

   Profesjonalny i kompetentny lekarz. Szybka i trafna diagnoza oraz leczenie. Wyczerpujące wyjaśnienie istoty choroby oraz etapów leczenie.

  • Lokalizacja: Przychodnia Malinowa

   Niedawno z usługi medycznej. Pierwsza wizyta u pana doktora dała mi poczucie bezpieczeństwa. Przyjazne podejście do pacjenta, profesjonalizm i holistyczne spojrzenie na zgłaszany problem dają mi przekonanie, że trafiłem pod dobrą medyczną opiekę.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizyta bardzo profesjonalna. Opieka przed i po operacji mojej babci wzorowa. Torbiel nerki 10 cm została przez Pana Doktora usunięta metodą laparoskopową. Szczerze polecam za profesjonalizm i opiekę przed, w trakcie i po operacji.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miły i życzliwy lekarz. Profesjonalne i merytoryczne podejście do pacjenta. Pan Doktor cierpliwe i bez pośpiechu wyjaśnił i zaproponował rozwiązanie mojego problemu, którą pominą wcześniej inny specjalista w innej placówce. Zlecił dodatkowe badania i mój problem został przez Pana Doktora rozwiązany. Serdecznie polecam. Dziękuje za pomoc!

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem przebiegu wizyty. Wizyta, dzięki życzliwości i empatii do mojej osoby jako pacjenta sprawiła, że stres minął po kilku chwilach. Po sprawnym przeprowadzeniu badań diagnostycznych otrzymałem informacje o przyczynach i stanie zdrowia oraz przebiegu leczenia. Laprokopia żylaków powrózka przebiegla bez komplikacji. Dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały specjalista, bardzo dobrze wykonana laparoskopia bez żadnych komplikacji. Wizyta bardzo miła i konkretna. Lekarz godny polecenia. Pacjent z Turku Józef Kurpik.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Mogę szczerze polecić Pana Doktora. Wykazał się nie tylko wiedzą merytoryczną w leczeniu mojego problemu ale również rozładował mój stres i zawstydzenie związane z samą wizytą.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny specjalista i przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Szybko znalazł przyczynę dolegliwości i zastosował skuteczne leczenie. Zdecydowanie polecam Pana Doktora.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia MalinowaUsługa: Inny

   Pan Doktor Skoneczny pomógł mi wrócić do zdrowia i zwalczyć moje lęki. Dzięki jego terapii udało mi się zażegnać problemy z nawrotowymi infekcjami pęcherza z ciągłymi parciami naglącymi a finalnie nie przespanymi nocami. Dziękuję, że pomógł mi Pan wrócić do normalnego funkcjonowania. Dzięki Panu mogę znów przesypiać całe noce i cieszyć się zdrowiem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG