dr n. med.

Mariusz Sikora

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
493 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Stale rozszerza swoją wiedzę i podnosi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Mariusz Sikora jest godny polecenia,ponieważ:
  -jest kompetentny i potrafi pomóc
  -zbiera dokładny wywiad i bada szczegółowo-patrząc na pacjenta całościowo,a mie tylko na "ten fragment" ,z którym się przyszło
  -Odznacza się wysoką kulturą osobistą i taktem.
  Jest zaangażowany na 100% w to co robi . Nie rozprasza się na sprawy nieistotne.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Mariusz Sikora podszedł do mojego problemu z pełnym zaangażowaniem ,profesjonalnie , przeprowadził obszerny wywiad w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Polecam Wiesława

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Zachwycił mnie jego profesjonalizm i spokój z jakim mówił o mojej dolegliwości. Podszedł szeroko do problemu, badał bardzo skrupulatnie.Od razu zauważyłam, ze w skupieniu słucha i chce mi pomóc. I pomógł!
  Joanna

 • M
  Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i OsteoporozyUsługa: konsultacje dermatologiczne (od 16 r.ż)

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Mariusza. Pełen profesjonalizm, wytłumaczył wszystko na tzw „chłopski rozum”. Miałem już wcześniej styczność z dermatologiem ale nie tak dobrym jak Pan Mariusz. Serdecznie polecam

 • Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i OsteoporozyUsługa: zmiany skórne

  Profesjonalista ... spokojny, rzeczowy, wyważony. Przeprowadził dość obszerny wywiad, ocenił wstępnie zmiany, podał ich genezę. Uzgodiliśmy dalszą bardziej szczegółową diagnostykę w trybie szpitalnym. Wizyta przerosła moje oczekiwania ... szczerze polecam.

 • J
  Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy

  Lekarz jest dokładny, zaangażowany. Przeprowadził obszerny wywiad oraz zbadał dokładnie zmiany skórne. Widać, że zna się na tym co robi. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy

  Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora! Profesjonalne podejście do pacjenta, wnikliwie przeprowadzony wywiad lekarski i szczegółowo udzielona porada. Cała wizyta w miłej i spokojnej atmosferze.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i OsteoporozyUsługa: konsultacje dermatologiczne (od 16 r.ż)

  Pan Doktor swoim miłym usposobieniem nie stwarza bariery. Wnikliwie pyta, bada, rozmawia, tłumaczy! Myślę , że zastosowane leczenie przyniesie skutek. Pan Doktor ma ogromną wiedzę!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mazowieckie Centrum Reumatologii i OsteoporozyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z pewnością polecę doktora Sikorę. Lekarz zrobił bardzo dokładny wywiad odnośnie mojej dolegliwości. następnie zbadał chore miejsce. Oczywiście skuteczność zaordynowanego leczenia poznam o jego ukończeniu. Lekarz powiedział mi co najprawdopodobniej było przyczyną moich dolegliwości i dokładnie wskazał co mam robić, co szczególnie dla mnie ma znaczenie bowiem już korzystałem z usług innego lekarza i po początkowym wyleczeniu danej dolegliwości mój stan zdrowia znacznie się pogorszył najprawdopodobniej wskutek leczenia zaleconego przez pierwszego lekarza. Doktor Sikora jest bardzo przyjazny i wysłuchuje dokładnie pacjenta, a ponadto zadaje dodatkowe pytania. Widać że lekarzowi naprawdę zależy na poprawie zdrowia u pacjenta. Podsumowując, zdecydowanie polecam doktora Mariusza Sikorę.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest osobą kulturalną, dokładną, na wysokim poziomie, nie spieszy się, wyjaśnia problem. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Stale rozszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje przez uczestnictwo w rozlicznych międzynarodowych i krajowych kursach oraz konferencjach.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Autor wielu publikacji w prasie branżowej i naukowej.

Nagrody i wyróżnienia

 • -

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl