lek.

Mariusz Krzysztof Perucki

Psychiatra

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 342 odwiedziny w ciągu 30 dni

Nazywam się Mariusz Krzysztof Perucki, jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą. Zajmuję się diagnozowaniem, leczeniem, poradnictwem, skierowanym do osób, z zaburzeniami, i chorobami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Mariusz K. Perucki

  Trafna diagnoza , efekt już po pierwszej wizycie . Dobre i fachowe podejście Miły i życzliwy lekarz. Kolejna wizyta równie rzeczowa i miła jak pierwsza. Mogę polecić każdemu , kto pomocy potrzebuje.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Mariusz K. Perucki

  Bardzo dobry lekarz. Merytoryczny, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Spotkałam się z troską, życzliwością i wielkim szacunkiem do pacjenta. Na wizycie nie czuję się skrępowania, co ważne. Osoba bardzo miła, potrafi pomóc w trudnej chwili.
  Polecam wszystkim którzy potrzebują specjastycznej pomocy.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Mariusz K. PeruckiUsługa: kolejna wizyta

  Witam, Pan doktor bardzo kompetentny specjalista psychiatra, umiejący świetnie przeprowadzić rozmowę-wywiad z pacjentem i postawić bardzo dobrą diagnozę. Jeden z nielicznych lekarzy do których mimo choroby lubię "iść". Bardzo polecam Pana doktora Mariusza Peruckiego. Pacjent.

 • G

  Najlepszy psychiatra, u którego się leczyłam. Potrafi słuchać, i widać, że zależy mu na pacjentach. Pomógł mi pozbyć się napadów lęku i wyjść z głębokiej depresji. Zdecydowanie polecam.

 • B

  NAJLEPSZY LEKARZ PSYCHIATRA NIE MA NA ŚWIECIE LEPSZEGO JAK ON. POSTAWIŁ MNIE NA NOGI ZA CO MU BARDZO DZIĘKUJE

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Mariusz Krzysztof Perucki, jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą. Zajmuję się diagnozowaniem, leczeniem, poradnictwem, skierowanym do osób, z zaburzeniami, i chorobami psychicznymi oraz do osób znajdujących się w kryzysie osobistym, zawodowym, społecznym.

  Ukończyłem Akademię Medyczną ( obecnie Uniwersytet Medyczny ) w Poznaniu w 1999 roku.
  Od 2001 do 2017 roku pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie na stanowisku min. Zastępca Ordynatora.
  W 2007 roku uzyskałem tytuł Specjalisty Psychiatry. Uczestniczyłem również w 4 letniej Szkole Psychoterapii Behawioralno – Poznawczej w Warszawie (CBT).

  Od początku pracy zawodowe intensywnie i z zaangażowaniem pracowałem w Szpitalu Psychiatrycznym w Kościanie ( Odziały Zamknięte i Otwarte) oraz Poradniach Zdrowia Psychicznego: Wojewódzka Poradnia Zdrowia Psychicznego w Kościelnie, w Poradni Zdrowia Psychicznego „Synapsa” w Śremie oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Medullitus” w Lesznie (gdzie pracuję do chwili obecnej).
  Byłem Konsultantem psychiatrą dla pacjentów Szpitali: w Szpitalu Powiatowym w Śremie oraz w Szpitalu w Ludwikowie.
  Równocześnie w trakcie wieloletniej praktyki nieustannie uczestniczę w krajowych i zagranicznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach, aby jak najlepiej, najskuteczniej i bezpiecznie pomagać moim pacjentom.
  W ramach mojego gabinetu zajmuję się diagnozowaniem, leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych, psychoedukację pacjentów, a także ich rodzin, bliskich.
  Zajmuję się także orzecznictwem na potrzeby ZUS, KRUS, Zespołów ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności.
  Wydaję opinie i zaświadczenia lekarskie w sprawach adopcyjnych, pozwolenia na broń.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ( Akademia Medyczna w Poznaniu )
 • Studia podyplomowe, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu ( Akademia Ekonomiczna w Poznaniu )
 • Szkoła Psychoterapii Behawioralno-Poznawczej w Warszawie (CBT)