Dr

Mariusz Chomicki verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Byliśmy u doktora Chomickiego z naszym synkiem, zaniepokojeni postawą jego stópek. Doktor odniósł się merytorycznie do wszystkich moich pytań i uspokoił mnie na tyle, że na razie nie szukam kolejnych opinii. Okazuje sporo cierpliwości i wyrozumiałości pacjentom.
  Polecamy.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ortopeda dziecięcy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów dziecięcych oraz wrodzonych i nabytych wad narządu ruchu.

   Absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej z 2003 roku. Doświadczenie klinicznie zdobywał w Wielkiej Brytanii pracując w szeregu ośrodków klinicznych a także w Szpitalu Marynarki Wojennej (Royal Hospital Haslar). Od 2005 roku poświęcił się Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Obecnie jest Asystentem Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  MD Clinic

  ul. Sienna 83, Wola, 00-815 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Byliśmy u doktora Chomickiego z naszym synkiem, zaniepokojeni postawą jego stópek. Doktor odniósł się merytorycznie do wszystkich moich pytań i uspokoił mnie na tyle, że na razie nie szukam kolejnych opinii. Okazuje sporo cierpliwości i wyrozumiałości pacjentom.
   Polecamy.

  • M

   Bardzo dobry specjalista. U naszego synka wykonywał dwukrotnie usg bioderek. Od razu rozwiał nasze wątpliwości i diagnozy innych "specjalistów". Pan doktor jest przemiłym człowiekiem, wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania, a my jako rodzice nie czuliśmy się zbywani jako jedni z wielu. Wykazał się również wielką cierpliwością w stosunku do małego człowieka.Według mojej opinii Pan doktor naprawdę zna się na swojej specjalności i jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

  • A

   W zeszłym roku w sierpniu uległam poważnemu wypadkowi. Spadlam z konia i złamałam sobie kość ramienną prawą z przemieszczeniem. Trafiłam do szpitala na ulicę Niekłańską gdzie zostałam zoperowana przez doktora Chomickiego. Pan doktor poskładał mi ramię i ustabilizował rękę prętami śródszpikowymi. Przez pół roku chodziłam z prętami do szkoły. Miałam tylko zwolnienie z WF i nie jeździłam konno. Poza tym wszystko robiłam tak jak bym miała zdrową rękę. Wczoraj pan doktor wyjął mi pręty i jestem już w domu. Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę i profesjonalizm.
   Ania S

  • D

   Bradzo dobry specjalista. Złamanie nogi mojego syna zdiagnozował już przez telefon, późniejsze prześwietlenie to tylko potwierdziło. Chirurg który skierował nas na Niekłańską zdiagnozował niedowład nóżki spowodowany urazem kręgosłupa po upadku - dodam tylko że nie doknął nawet dziecka oparł się tylko na zdjęciu RTG kręgosłupa. Doktor Mariusz Chomicki na Niekłaniskiej troskliwie zajął się moim 10-miesięcznym synem. Zlecił RTG z konieczności założył gips i co najważniejsze wykluczył wadę wrodzoną kręgosłupa. Po 3 tygoniach po złamaniu nie było śladu. Jeszcze raz dziękuję za troskliwość.

  • K

   Po wczorajszej wizycie możemy spać spokojnie. Wszystkie niepokoje i podejrzenia o nieprawidłowy rozwój naszej córy rozwiane. Bardzo dziękujemy za fantastyczny kontakt z malutkim pacjentem :) I za rzeczowe, profesjonalne podejście. Gorąco polecamy!

  • M

   Bardzo przyjemny i kontaktowy człowiek, zajął się moim dzieckiem bardzo sumiennie, pomocny i wiedzący czego jak i gdzie szukać!

  • A

   Wspaniały człowiek, posiadający ogromną wiedzę, widzi to czego inni "lekarze" nie mogą dojrzeć.
   Ma niesamowite podejście do dzieci, maluchy potrafią nawet zasnąć przy badaniu, co świadczy o emanującym spokoju i wzajemnym zaufaniu. Polecam wszystkim wizytę u dr Mariusza :) i jeszcze raz dziękuje :)

  • G

   Bardzo dobry specjalista. Niestety musiał poprawiac po innych "mądrych" którzy poprostu specjalizacje chyba zrobili za kase bo juz sama nie wiem jak to określić. Natrafiłam na niego zupełnie przypadkowo w Przychodni na Siennej mclinic za namowa Pani z recepcji. Miała rację to naprawde dobry specjalista i przemiły człowiek. uratował stawy synkowi.Będziemu mu wzięczni zawsze

  • B

   Moje dziecko zaczęło bardzo wcześnie chodzić, bardzo martwiłam się o stan jego nóżek, czy wszystko jest w porządku. Trafiłam do dr Chomickiego z polecenia innego lekarza ortopedy, który dziećmi się nie zajmuje. Rzeczywiście strzał w dziesiątkę!!! Dr Chomicki jest przesympatyczny, wszystko nam wytłumaczył, powiedział jakie buty musimy kupić Jasiowi. Teraz z mężem jesteśmy spokojni o zdrowie Jasia i co najważniejsz<e wiemy do kogo się udać w razie potrzeby.