lek.

Mariola Grzesiak - Meisler

Pulmonolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Konsultacje i porady w zakresie diagnostyki i leczenia chorób płuc.
POCHP , astma , zapalenie płuc , nowotwory płuc ( rak płuca ) , gruźlica , choroby śródmiąższowe płuc (sarkoidoza)…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Konsultacje i porady w zakresie diagnostyki i leczenia chorób płuc.
  POCHP , astma , zapalenie płuc , nowotwory płuc ( rak płuca ) , gruźlica , choroby śródmiąższowe płuc (sarkoidoza) ,niewydolność oddychania i inne.
  Ponieważ wizyty u mnie trwają około 1 godziny, proszę o odwołanie rezerwacji wizyty w przypadku nieobecności. Uwaga: Nie przyjmuje dzieci !!!

  Przyjmuje także w Poradni Chorób Płuc w Oławie. Ul.Baczyńskiego 1, 55-200 Oława

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Nawracające zapalenia oskrzeli, ciężki, stale utrzymujący się kaszel

  Pani Doktor jest wspaniałym kompetentnym lekarzem. Trafiłam do niej po długiej chorobie. antybiotyki dwa na miesiąc kombinację leków wziewnych ,szpital ciężka astma z atakami duszność.po dwóch miesiącach mogę funkcjonować jak dawniej wlasnie wybieram się na ulubiony fitness. Dziękuję Pani Doktor

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Do gabinetu Pani doktor trafiłam z moim 85 letnim tatą czytając opinie w Internecie. Wszystkie pozytywne nie przez przypadek. Pani doktor jest wyjątkowa. Pełna empatii, kompetentna, ale przede wszystkim to zwykły człowiek, który słucha drugiego człowieka i ma dla niego czas. Tato leczy się kardiologicznie, jest po przebytej 12 lat temu operacji wszczepienia by-passów. Od pewnego czasu nasiliły się u niego kłopoty z oddychaniem i uczuciem braku tlenu. Wizyty u kardiologa
  i alergologa nie przynosiły widocznych efektów. Aż do spotkania
  z Panią doktor. Trudno w to uwierzyć, ale już po drugiej dawce zażywania "wziewnych" leków nastąpiła znaczna poprawa samopoczucia. Zmniejszyły się zawroty głowy, oddech jest spokojniejszy. Diagnoza Pani doktor była trafna. Tato nie stał się młodszy, ale komfort jego życia znacznie się poprawił. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna Pani doktor.Niezwykle wnikliwie starala sie poznac dolegliwosci i przebieg choroby.Zaproponowala leczenie .Pelna empatii gdyby bylo wiecej takich lekarzy to choroba bylaby mniej dotkliwa.Bardzo dziekuje za mozliwosc korzystania z wiedzy i kompetencji Pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka jest bardzo dokładna, przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, nie ogranicza się tylko do swojej specjalizacji. Objawy pacjenta wiążą się często z innymi dziedzinami medycyny. W trakcie tak profesjonalnego wywiadu ujawniają się różne przyczyny powstawania schorzenia oraz powiązania z innymi chorobami. Lekarz jest świetnym diagnostą i to ułatwia skuteczne zastosowanie leczenia. Atmosfera panująca w trakcie wizyty jest bardzo przyjazna i pacjent czuje, że chodzi o jego dobro.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta ze spirometrią i próbą rozkurczową. Czas kompleksowej wizyty około 1 godzina.

  Bardzo dobry lekarz w swojej specjalizacji.Przeprowadzone badania i dobrane leki,sprawiły że lepiej funkcjonuje,nie męczę się tak i lepiej mi się oddycha.Polecam panią doktor w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  wizyta odbyła się punktualnie, Pani doktor przemiła, konkretna,brak dystansu lekarz-pacjent, to była pierwsza wizyta, na pewno polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta ze spirometrią i próbą rozkurczową. Czas kompleksowej wizyty około 1 godzina.

  To była moja pierwsza wizyta i jestem z niej bardzo zadowolony, przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wyjaśniła co robić dalej. Polecam ją każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor. Dobry fachowiec, szczegółowo bada i naprawdę chce pomóc swoim pacjentom, dobiera idealnie leki, jest osobą bardzo życzliwą i cierpliwą jako lekarz. Szczerze polecam Panią doktor wszystkim, którzy potrzebują fachowej porady i efektywnego leczenia.

 • Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Dawno nie spotkaliśmy tak pozytywnego przyjęcia u lekarza. Polecam każdemu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo serdeczna i kontaktowa pani doktor. Przede wszystkim słucha, wyczerpująco odpowiada na pytania, szuka różnych możliwych przyczyn i nie uznaje wszystkiego za oczywiste.