Jesteś tym lekarzem?

53

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski Specjalistyczny

  Matejki 20/22 14
  87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D

  Polecam w 10000% Dr. Drozdzala. Kompetentny doświadczony lekarz. Ogromna wiedza. Prowadził moja ciąże od ok 12 tyg wcześniej byłam u dwóch lekarzy którzy nie poświęcili ani czasu ani nic nie tłumaczyli. Pan doktor poświęca pacjentce dużo czasu odpowiada na każde pytanie i dokładnie wszystko opisuje. Zawsze można do niego zadzwonić. Nigdy nie odmówił pomocy nawet jeśli nie było umówionej wizyty. Przy moich pobytach w szpitalu w trakcie ciąży interesował sie przychodził zapytać co i jak zaglądał w kartę aby zorientować sie jak wyglada sytuacja. Nie wiem co by było gdyby nie dr. Drożdżal. Osobiście robił mi Cc. Urodziłam wcześniaczka. Po porodzie rownież dbał o mnie w szpitalu i interesował sie synkiem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

 • D

  Cudowny fachowiec. Świetny, cierpliwy, życzliwy człowiek z klasą. Dzięki niemu uniknęłam łyżeczkowania przy zatrzymaniu odchodów poporodowych.Mało jest takich lekarzy.Jestem osobą z gatunku panikar ale Pan Doktor jest wyrozumiałym, bardzo mądrym człowiekiem, któremu dobro pacjentki leży na sercu.Negatywne komentarze to jakieś nieporozumienie.

 • Super lekarz. Kulturalny, cierpliwy, sumienny. Nie sieje niepotrzebnej paniki, wszystko dokładnie wytłumaczy. Wizyta u niego nie trwa 5 minut jak u niektórych lekarzy.
  Prowadził moją ciążę i był przy porodzie. Potem zaglądał do sali i sprawdzał jak się czujemy.
  A! Leczył moją teściową jak była w ciąży z moim mężem. Dzięki niemu mój mąż urodził się żywy.

 • Bardzo słaby to mało powiedziane. Kontakt z tym ginekologiem ( jeżeli można go tak nazwać ) kojarzy mi się z większym bólem niż poród. Nie polecam, unikajcie go jak możecie a tak poza tym jego szkoła rodzenia to jedna wielka katastrofa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Dokładnie wszystko tłumaczy. Lecze się u pana doktora 13 lat. Prowadził 3 moje ciąze i zawsze spotykałam się z jego strony z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam!

 • Niestety, ale nie mogę się zgodzić z tymi pozytywnymi opiniami. Chodziłam do p. doktora przez 8 miesięcy i nie zdziwiło go to, że każdego miesiąca komórka jajowa była produkowana tylko przez jeden jajnik, zaś drugi pozostawał jakby \"uśpiony\". Nie zaniepokoiło to doktora, miał on zresztą wiele problemów z ... odnalezieniem go na USG (co poświadczają wydruki tego badania, na których nierzadko nie uwidaczniał jajnika, a jedynie \"okolicę przydatków lewych\"). Pewnego dnia w ogóle zapomniał, że byliśmy umówieni na wizytę i...wyjechał, po czym, gdy zadzwoniłam do niego, stwierdził, że...wcale się ze mną nie umawiał. Za chwile jednak oddzwonił i naprawił swój błąd: skierował mnie na badanie do dyżurującego akurat kolegi. Tym kolegą był dr M. Łojko, który miał tego dnia dużo pacjentek, ale przyjął mnie z uśmiechem i oba jajniki na USG znalazł bez problemu, co więcej, na lewym wykrył torbiel wielkości 3 cm!!! Jak to się stało, że dr Drożdżal przez 8 miesięcy jej nie wykrył? Nie wiem. Nie jestem osobą panikującą i rozumiem, że podczas nawet kilku badań może się zdarzyć przeoczenie, ale czas ośmiu miesięcy regularnych wizyt wydaje mi się wystarczającym do wykrycia tego typu nieprawidłowości. Poszłam do niego raz jeszcze i on ponownie prześledził wydruki USG i potwierdził obecność tej torbieli od samego początku, a więc nie było tak, że torbiel pojawiła się nagle. Jest to \"stara zmiana\", jak przyznał sam Drożdżal. Teraz oczekuję na zabieg jej laparoskopowego usunięcia. Co więcej, doktor Drożdżal nic o zmianie nie potrafi powiedzieć: stwierdza jedynie, że mamy w jajniku obszar nierównomiernej echogeniczności... Tymczasem Łojko wstępnie, na podstawie USG postawił rozpoznanie: torbiel lub potworniak. Także nie polecam doktora Drożdżala, bo kto wie: u mnie przeoczył torbiel, a u kogoś innego jego uwadze może umknąć coś poważniejszego...Znajomość USG fatalna.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • wspaniałydoktor, poród miałam bardzo długi, dopiero kiedy zmienił się lekarz i przyszedł dr Drożdżal zapadłą decyzja o CC, wcześniej nikt nie potrafił podjąc decyzji

  podczas pobytu w szpitalu tylko on zapytał na obchodzie o coś więcej niż samopoczucie i zwracał uwage na szczegóły

  bardzo dobry w swoim fachu moim zdaniem

 • Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Trafiłam do niego zupełnie przypadkowo w trakcie poronienia. Nie mogłam skontaktować się z doktorem, który prowadził moją ciążę, dr Drożdżal miał wtedy dyżur w szpitalu. Bardzo mi wtedy pomógł. Zawsze będę wdzięczna za tamtą opiekę.Po latach trudności z zajściem w kolejne ciąże, dzięki leczeniu prowadzonemu przez Pana Doktora jestem mamą dwóch dziewczynek.

 • Wspaniały człowiek, odbierał mi poród i mówił proszę się uśmiechać obiacała mi to pani na szkole rodzenia.. cudownie rozładował stres i napięcie.I naprawde dzięki temu nie myślałam o bólu. Szczerze polecam!!!

 • Super lekarz. Profesjonalista, kulturalny, spokojny i cierpliwy. Wizyta trwa u niego długo, nie ma pospiechu, wsystko dokładnie sprawdzi. Z czystym sumieniem polecam.