lek. dent.

Maria Jakubowska-Chmielecka

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
172 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna zna się na swojej robocie bardzo fajnie tłumaczy nie boi się pytań stara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi tak żeby klient zrozumiał stara się na wszelką cenę pomoc i jest otwarta dla klienta.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Syn ( 11 lat ) miał strasznie złe wspomnienia z poprzedniej wizyty u innego dentysty, Pani Maria to prawdziwy anioł, bardzo delikatnie podeszła do dziecka, dzisiaj Kuba nie może doczekać się kolejnej wizyty
  Bardzo mocno polecamy

 • Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: Leczenie

  Trafiłam do tego gabinetu Dentis Arte już z polecenia. Szukając cały czas odpowiedniego stomatologa zawsze byłam nie zadowolona, aż do tej pory. Pani Maria jest dla mnie specjalistka w swojej dziedzinie, odbudowala wszystkie moje zeby dzięki czemu mam teraz piękne, ale przede wszystkim zdrowe żeby. Zabieg robiony bez boleśnie A Pani Maria razem z asystentka są niczym anioły nade mną. Polecam Gabinet moim znajomym oraz wsztakim ,którzy szukaja dobrego dentysty.

 • Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: leczenie zachowawcze

  Pani Doktor Maria... Moja imienniczka, a zarazem przesympatyczna i profesjonalna w swoim fachu babka! Jestem Jej pacjentką właściwie dość krótko, ale spora ilość wizyt sprawiła, że mam zdrowe zęby i przede wszystkim zawsze mogę liczyć na pomoc, wsparcie, radę oraz dobre słowo. Zawsze chętnie wracam do gabinetu Państwa Chmieleckich. Ponadto uwielbiam ludzi pozytywnych, zaangażowanych w swoją pracę i pasję, a także super zadbanych. No i taka właśnie jest dr Maria Chmielecka. Polecam wszystkim, którzy obawiają się wyzyt stomatologicznych. M. Zamiara

 • M
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Pani Doktor sprawiła, że moja twarz wygląda jak po najlepszych wakacjach. Policzki są świeże i uniesione, usta nie straszą już smutkiem. Pani Maria to profesjonalistka, perfekcjonistka o ogromnej wiedzy i artystka. Po zabiegu wykonanym przez Panią Jakubowską- Chmielecką twarz jest pięknie wyrzeźbiona. Dziękuję również Pani Marii za ciepło i ogromną życzliwość.

 • C
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Bardzo profesjonalna Pani doktor. Polecam absolutnie wszystkim korzystać z tak miłych, dokładnych i absolutnie rzetelnych wizyt stomatologicznych.

 • M
  Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: stomatologia zachowawcza, medycyna estetyczna

  Pani Maria jest cudowna, wprowadza tak świetna atmosferę, ze czuje się jakbym przychodziła do koleżanki na ploty. Dzięki niej wreszcie przestałam panicznie bać się dentysty i nie jest dla mnie problemem dojazd z drugiego końca miasta bo naprawdę warto! Zęby wyleczone totalnie bezbolesnie i bezstresowo. W nagrodę za skończone leczenie skusiłam się tez na powiększanie ust i jestem podwójnie zachwycona. Efekt jest bardzo naturalny i już kilka koleżanek chciało spytać co to za szminka, na co ja odpowiedziałam ze to robota Pani Marii ;) Z całego serca polecam wizyty u Pani Doktor :) zarówno te lecznicze jak i estetyczne :)

 • M
  Lokalizacja: Dentis ArteUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Wizyta u stomatologa zawsze kojarzyła mi się z bólem, lecz odkąd udałam się do gabinetu Pani Marii całkowicie zmieniłam swoje nastawienie dotyczące wizyt u dentysty. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiło, że wizyty stały się czystą przyjemnością. Ponadto wysoko wyspecjalizowane sprzęty umożliwiają leczenie na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno gabinet Dentisarte, jak i specjalistów w nim pracujących.

 • A
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Najlepszy stomatolog, u którego miałam okazję się leczyć. Pani Maria to niezwykle empatyczna osoba, zabiegi wykonuje bez bólu i udziela wyczerpujących informacji na wszystkie pytanie. Gorąco polecam

 • E
  Lokalizacja: Dentis Arte

  Wizyta u Pani Doktor Marii rozwiała moje obawy przed dentysta dzieciecym... Mam pięciu synów i zawsze z niemałym lekiem myślałam o wizycie na fotelu dentystycznym, gdy pojawial się u któregos ból.. A teraz?odmiana całkowita!chłopcy ida z radością do stomatologa, chcą sobie robić dwa zęby po kolei.. Gdyż Pani Doktor to Anioł nie kobieta! Która na dodatek włączy na życzenie małego pacjenta każda bajkę lub film, o którym zamarzy. Jeden z synkow popłakał się, że już nie ma ubytków, bo nie pójdzie do gabinetu, gdzie można oglądać Star Wars :) polecamy z mężem całym sercem Dentis Arte i Panią doktor Marię. Elżbieta Z.

Doświadczenie i kwalifikacje