Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Odrodzenia 9
  59-300 Lubin, dolnośląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  Jana Pawła II 88A / I
  59-300 Lubin, dolnośląskie

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Piszę tą opinie , aby przestrzec kobiety- pacjentki dr Iżyckiej.
  Ja osobiście prze kilka lat chodziłam do pani doktor, czego w tej chwili strasznie żałuję. Od kilku lat miałam zaburzenia miesiączkowania i problemy z wagą. O swoich nie pokojach informowałam dr Iżycką, jednak ona zamiast wysłać mnie na jakiekolwiek badania , bagatelizowała sprawę- wypisując mi tabletki antykoncepcyjne, tłumacząc, że jeśli nie chcę mieć kolejnego dziecka, to antykoncepcja tabletkami będzie najlepszym sposobem na uregulowanie moich dolegliwości. Na szczęście trafiłam na wspaniałego lekarza (dr Jurkian), która od razu po przeprowadzeniu ze mną wnikliwego wywiadu, wysłała mnie na JEDNO zasadnicze w moim przypadku badanie, a mianowicie, badanie poziomu prolaktyny w organiźmie. Diagnoza była dla mnie ciężka, ponieważ wyszło , że mam guza na przysadce mózgowej i chorobę prolaktynemie. W tej chwili jestem już po operacji guza. Jednak już nigdy nie będę zdrowa, przysadka nie podejmie pracy, a ja do końca życia jestem skazana na zastępczą terapię hormonalną, a co najgorsze już nigdy nie będę miała dzieci. A WYSTARCZYŁO, ŻEBY DR IŻYCKA WYSŁAŁA MNIE NA JEDNO BADANIE KRWI, KTÓRE WYKAZAŁO BY MOJĄ CHOROBĘ!!!!!!!! Drogie kobiet ceńcie swoje zdrowie i zanim pójdziecie na wizytę do dr Iżyckiej zastanówcie się kilka razy!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Chodzę do dr Iżyckiej od lat, najpierw z pierwszą ciążą, teraz z drugą (już końcówka). Dr jest zawsze uprzejma w stosunku do mnie i męża, zawsze rzeczowo poinformuje i wesprze. USG robi na każdej wizycie, starannie bada maleństwo i opisuje wszystko. Jeśli trzeba brać jakieś leki to opisuje jak działają i po co są. W gabinecie jest czysto, bardzo dobry sprzęt. Co do przebieralni, to jest kotara i krzesełko i przebiera się już w pomieszczeniu z usg, mi to w zupełności wystarcza. Nie wiem co paniusie chciały, złote pałace z lustrami czy jak? Aaaa i podczas 1 porodu zauważyłam, że położne traktowały mnie naprawdę super jak zapytały do kogo chodziłam. Polecam wszystkim.

 • Pani Doktór odbierała mój poród, więc niejako mam do niej wrodzone zaufanie. Zawsze robi USG i cytologię, przeprowadza rzetelny wywiad z pacjentką i nie wiem, skąd tyle negatywów... Może i nie jest zbyt delikatna podczas badania, ale nie o to przecież tutaj chodzi! Jest miła i życzliwa do pacjentek, jak dla mnie - duży plus! Potrafi rozwiać wątpliwości o podnieść na duchu w razie jakich kłopotów ze zdrowiem bądź obaw.Gabinet ma czysty i dobrze wyposażony, więc jak dla mnie jak najbardziej w porządku.

 • Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat , przyjeżdżam specjalnie z Legnicy. Jestem za każdym razem bardzo dobrze przyjęta, kobieta konkretna, fachowa i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat jej odnoszenia się do pacjentek jak się tu niektóre przewrażliwione panie użalają. Polecam!

 • Panią doktor wybrałam z tego względu, że chciałam zmienić lekarza prowadzącego moją ciążę. po pierwszej wizycie wydaje mi się miła. Na początku przeprowadziła krótki wywiad, później badanie USG, podczas którego sprawdziła czy nasz maluszek dobrze się rozwija. Po badaniu dała skierowanie na te badania, których jeszcze nie robiłam i oczywiście rozmawiała ze mną i mężem na temat ciąży. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że pani doktor jest osoba uprzejmą, miłą, konkretną. Zachęciła mnie do skorzystania ze szkoły rodzenia, które jest bezpłatna. Wizyta u niej trwała ok.40 min, a u niektórych lekarzy trwa 15-max 20min. Jestem zadowolona z wizyty i jestem pewna, że dobrze poprowadzi moją ciążę. Moje znajome też do niej chodziły lub chodzą i mają podobne zdanie na jej temat jak ja. Poza tym pani doktor sama prowadzi gabinet i nie bierze dużo za wizytę, a taka wizyta w porównaniu z wizyta z NFZ to niebo a ziemia:)

 • Byłam wczoraj u pani doktor ponieważ wyszedł mi pozytywny test ciążowy. Jest to 6 tydzień ciąży a od lekarki nie dowiedziałam się nic na temat ciąży prócz tego, że w niej jestem i mam zrobić badania... położna wypytała mnie bardziej o różne dolegliwości. Nie polecam nie lubię być ignorowana... poza tym jest to kobieta bardzo nieuprzejma która na głos komentuje w sposób obcesowy stan mojej pochwy (grzybica)... uważam, że to raczej nic nadzwyczajnego dla lekarza a pacjent nie powinien się czuć zażenowany. Na następna wizytę udam się na pewno do innego lekarza ponieważ nie wyobrażam sobie współpracy z tym lekarzem przez całą ciążę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1. Nie ubiera rękawiczek przy badaniu
  2. Kilka dni później po każdej wizycie swedzi mnie krocze
  3. Standardowo zawsze przepisuje Clotrimazolum i inne pigułki dopochwowe na grzybicę, mimo iż takiej nie mam (potwierdzone u innego ginekologa)
  4. Wciska ciemnotę, żeby tylko nakłonić pacjętkę na szczepienie przeciwko rakowi szyjki macicy, 3 szczepinoki, każda po 350 zł, wydatek 1050zł zbędny. Zmiany rakowe wykrywa się we wczesnym stadium przy cytologii, wystarczy ją regularnie, przynajmniej raz w roku, robić i nie ma się co bać.
  5. Jeszcze nigdy nic konkretnego od tej chaoltycznej kobiety się nie dowiedziałam, zawsze co roku słysze, wyleczymi grzybicę (której nie mam), a poźniej wymrozimy nadżerkę. Nigdy nie powiedziała mi wprost, że mam grzybicę, po prostu wypisuje mi receptę, nie powie na co, nie dopuści do głosu, a bardziej ją interesuje moje życie prywatne.
  6. Powiedz, że pracujesz za granicą, będzie chciała wycyckać z ciebie kasę, a później powie, zarobi przecież pani sobie.
  7. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam, nie wiem czemu są tak różne opinie. Ja jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwa ok 40 minut, pani dr wszystko tłumaczy, zawsze robi USG. Inny gin stwierdził hipotrofię płodu - zahamowanie rozwoju wewnątrzmacicznego. W łzach poleciałam na konsultacje do P. Iżyckiej. Robiła USG pół godz, zbadała dzidzię po centymetrze. Niczego nie znalazła. Urodziłam zdrową dziewczynkę 3600 g. Teraz chodzę do niej z drugą ciążą. P. Iżycka stale się kształci, bierze udział w sympozjach, jest wg mnie na prawdę świetnym specjalistą. Nie rozumiem skąd się biorą takie rozbieżności w opiniach. Warto spróbować, jeśli inny lekarz traktuje pacjentki przedmiotowo, to u P. Iżyckiej szacunek.

 • NIE POLECAM! Pani doktor bardzo nieuprzejma.
  Byłam na wizycie, ponieważ test ciążowy wyszedł pozytywny. Pani doktor pomacała i powiedziała, że w sumie macica jest mało powiększona, "ale może ma Pani małą macicę". I stwierdziła, że mam grzybicę i nadżerkę (podobno mam ją od bardzo dawna), a 4 miesiące temu miałam wszelkie badania i cytologię i nic nie wykazały.
  Kobieta bardzo niemiła. Gdy zapytałam, czy jestem w ciąży czy nie, to powiedziała, że "może być 6 tydzień" (tyle to i ja potrafię wyliczyć z ostatniej miesiączki) i, że "usg nie ma co robić, żeby małego pęcherzyka szukać". Mam z mężem konflikt serologiczny, ale oczywiście żadne badanie krwi podczas ciąży nie są konieczne. Zero wskazówek dla młodej mamy np o kwasie foliowym itp

  Moja pierwsza i ostatnia wizyta!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Szczerze odradzam, po przejściach u innego lekarza, bardzo bolal mnie brzuch dołem a byłam w 8 m-cu ciąży, usg nie miałam wykonywane od 6 tyg. ciąży bo poprzednia lekarka nie widziała potrzeby i nie miała czasu (Dajnowska) więc chciałam wykonać płatne usg, Pani Dr. badawczym wzrokiem na mnie popatrzyła po czym powiedziała, że źle wyglądam i wypisała skierowanie do szpitala, na co ja dodałam, żeby mnie zbadała, a Pani Dr. do mnie: "później się dziwicie, że się dzieci martwe rodzą". Poszłam aż się kurzyło i trafiłam do lakarza do którego chodze do dnia dzisiejszego i jestem bardzo zadowolona. Nie POLECAM bo stawianie diagnozy na podstawie subiektywnej oceny wyglądu jest niepoważne!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

196

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.