dr n. med.

Marek Winiarski

Proktolog, Gastrolog, Chirurg

2 opinie +dodaj

Umów wizytę 428 odwiedzin w ciągu 30 dni

Urodzony w 1968. Specjalista chirurgii ogólnej i gastroenterologii, proktolog. Na co dzień pracuje w II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM – Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

  • Urodzony w 1968. Specjalista chirurgii ogólnej i gastroenterologii, proktolog. Na co dzień pracuje w II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM – Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Nowotworów Tkanek Miękkich. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem małoinwazyjnym (endoskopia, laparoskopia) schorzeń przewodu pokarmowego. Posiada certyfikaty umiejętności wykonywania badań endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia). Członek Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Współautor książki poświęconej chirurgii endoskopowej i autor artykułów i wystąpień naukowych w języku polskim i angielskim poświęconych chirurgii endoskopowej i małoinwazyjnej.

Opinie pacjentów

  • bardzo dobry

    Wspaniały lekarz, konkretny, uprzejmy i cierpliwy. Cudowny człowiek, zaangażowany w swoją pracę, zawsze uśmiechnięty, troskliwy, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba, której można zaufać, która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Bardzo nam pomaga w walce z chorobą taty, to lekarz o złotym sercu. Myślę, że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa, które idealnie opisują Pana doktora. Wielki szacunek i dozgonna wdzięczność .

  • bardzo dobry

    witam, miałem badanie kolonoskopowe przeprowadzone przez Pana Dr.Marka Winiarskiego jak to mówią na żywca tylko dyskomfort przez pompowane powietrze jakiegoś bólu nie odczuwałem tak jak wyżej pan opisał nic ująć TYLKO DODAĆ że rzeczywiście takich lekarzy jak i takich asystentek brakuje w naszym kraju cudowne podejście do pacjenta bardzo dziękuje panu Doktorowi jak i pani Asystentce i jak tylko znowu trzeba będzie się przebadać to tylko u pana Doktora . pozdraiam.

  • bardzo dobry

    Pierwszy raz w życiu poddałem się badaniu kolonoskopii,którego bałem się niesamowicie. Chyba los mi sprzyjał, że trafiłem na Pana Dr.Marka Winiarskiego. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm pozwolił przejść to niekomfortowe i poważne badanie w sposób jak najmniej bolesny. Dziękując Panu Doktorowi jak również przemiłej Asystentce Pani Zawilińskiej życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym o osobistym. Takich lekarzy i asystentów nam brakuje, Z poważaniem Jan Ż z Tarnowa