dr n. med.

Marek Winiarski

Proktolog, Gastrolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Urodzony w 1968. Specjalista chirurgii ogólnej i gastroenterologii, proktolog. Na co dzień pracuje w II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM – Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Urodzony w 1968. Specjalista chirurgii ogólnej i gastroenterologii, proktolog. Na co dzień pracuje w II Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM – Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Nowotworów Tkanek Miękkich. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem małoinwazyjnym (endoskopia, laparoskopia) schorzeń przewodu pokarmowego. Posiada certyfikaty umiejętności wykonywania badań endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia). Członek Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Współautor książki poświęconej chirurgii endoskopowej i autor artykułów i wystąpień naukowych w języku polskim i angielskim poświęconych chirurgii endoskopowej i małoinwazyjnej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłam na kolonoskopię do Pana dr Winiarskiego. To była dla mnie czwarta z kolei kolonoskopia i odbywała się bez narkozy (na moje życzenie). Mam zapętlone jelita i badania te są dla mnie wyjątkowo bolesne. Pan Doktor przeprowadził badanie w sposób na tyle delikatny, że po raz pierwszy nie było aż tak bardzo bolesne. Również Pani Asystentka okazała się bardzo pomocną osobą.

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

  Dawno nie trafiłam na lekarza, który zrobił na mnie tak pozytywne wrażenie. Nawet nieprzyjemne badanie wykonywane przez lekarza z indywidualnym i optymistycznyn podejsciem do pacjenta sprawia ze wraca wiara w sluzbe zdrowia. Szczegoly i stwierdzenie o wlasciwej osobie na wlasciwym miejscu napisalo juz kilka osob powyzej.
  Pani asystentka również bez zarzutow.

 • J

  Wspaniały lekarz, konkretny, uprzejmy i cierpliwy. Cudowny człowiek, zaangażowany w swoją pracę, zawsze uśmiechnięty, troskliwy, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba, której można zaufać, która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Bardzo nam pomaga w walce z chorobą taty, to lekarz o złotym sercu. Myślę, że określenie 'WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU" to słowa, które idealnie opisują Pana doktora.
  Wielki szacunek i dozgonna wdzięczność .

 • B

  witam, miałem badanie kolonoskopowe przeprowadzone przez Pana Dr.Marka Winiarskiego jak to mówią na żywca tylko dyskomfort przez pompowane powietrze jakiegoś bólu nie odczuwałem tak jak wyżej pan opisał nic ująć TYLKO DODAĆ że rzeczywiście takich lekarzy jak i takich asystentek brakuje w naszym kraju cudowne podejście do pacjenta bardzo dziękuje panu Doktorowi jak i pani Asystentce i jak tylko znowu trzeba będzie się przebadać to tylko u pana Doktora . pozdraiam.

 • Pierwszy raz w życiu poddałem się badaniu kolonoskopii,którego bałem się niesamowicie.
  Chyba los mi sprzyjał, że trafiłem na Pana Dr.Marka Winiarskiego. Wysoka kultura osobista i profesjonalizm pozwolił przejść to niekomfortowe i poważne badanie w sposób jak najmniej bolesny.
  Dziękując Panu Doktorowi jak również przemiłej Asystentce Pani Zawilińskiej życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym o osobistym. Takich lekarzy i asystentów nam brakuje,
  Z poważaniem Jan Ż z Tarnowa