Marek Strawiński

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Pan Marek Strawinski jest madrym sympatycznym i bardzo Dobrym lekarzem .Przeszlam osobiscie duzo operacji, i do tej pory nienarzekam!Oby rodzilo sie jeszcze wiecej takich utalentowanych lekarzy jak Pan Marek.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Pan Marek Strawinski jest madrym sympatycznym i bardzo Dobrym lekarzem .Przeszlam osobiscie duzo operacji, i do tej pory nienarzekam!Oby rodzilo sie jeszcze wiecej takich utalentowanych lekarzy jak Pan Marek.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy w Chełmży

   Nie polecam. Bynajmniej na NFZ. To, że doktor jest niesympatyczny to już szczegół, ma leczyć, a nie musi się uśmiechać. Moją córkę przez kilka wizyt (3 miesiące) kazał nosić z nogami "na żabkę". Dopiero w 5 miesiącu zalecił założyć szelki Pawlika. Przez takie opóźnienie dziecko nosi już ortezę prawie pół roku (gdyby od razu zalecił szelki, skończyłoby się na kliku tygodniach). Wizyty wyglądają jak wyścig. Nie można o nic zapytać. Prosiłam o wypisanie refundacji na szelki, doktor odmówił, pomimo, że to pacjentowi się należy. Po wizycie nie otrzymałam zdjęcia usg, nie wiedziałam jaką dziecko ma dokładnie wadę.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić jako małe dziecko ! Miałam 4 latka zachorowałam na chorobę perthesa.. Diagnoza pana Marka była szybka . Miałam do wyboru sale operacyjna albo plastikowa nogę . Parę minut przed operacja zobaczyłam pana Marka który powiedział ' nasza królewna będzie chodzić ' jeszcze wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego ... Przeszłam dwie operacje po których miałam gips na 9 miesięcy . Było ciężko ale walczyłam o własną nogę . Każda następna wizyta u pana doktora była super oczywiście była dyscyplina i powagą ale dziś rozumiem ze tylko tego kroju lekarze są warci oklasków . Dla mnie pan Marek dziś jest wielkim autorytetem . Mam nogę, chodzę ... jestem sprawna .. Na dzień dzisiejszy mam 4 miesięcznego synka ... nie wyobrażam sobie innego specjalisty obok niego :)

  • T

   konkretny, i życzliwy , miły. jest to naprawdę fachowiec jakich mało , ja z czystym sumieniem polecam.

  • Bardzo kompetentny, rzeczowy i uczciwy Nie przeciąga leczenia Oprócz tego szalenie miły.
   Polecam

  • A

   Lekarz godny polecenia. Świetny fachowiec. Profesjonalizm, etyka zawodowa, kultura osobista, cierpliwość - to w skrócie cechy które Pan dr Marek Strawiński posiada. Więcej takich lekarzy a życie będzie piękniejsze.

  • R

   Oceny negatywne boirą się zapewne z osobistej niechęci a nie z merytoryczego podejścia do zagadnienia.Jestem pacjentem od kilkunastu lat!!!!!!Gdyby nie doktor Strawiński to zapewne nie posiadałbym kończyny,a tak chodzę i radzę sobie nie naj gorzej.Niejedna sława chciała mi amputować nogę jako jedyne wyjście z sytuacji.Takich fachowców więcej a kalek byłoby mniej.Polecam jak najbardziej Pana Marka Strawińskiego.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • G

   Bardzo konkretny lekarz i widać, że zna się na swoim fachu. A że miewa humory... jak każdy człowiek, a akurat on ma pomagać a nie pocieszać i klepać po ramieniu. Szczerze polecam!

  • G

   Super lekarz, po kilkunastu wizytach i seriach zabiegów dowiedzialam si o doktorze Marku. Trafna Jego diagnoza uwolniła mnie od zalecanych przez innych lekarzy w tym profesora tzw."sławy" z Warszawy od b.ciężkich operacji ortopedycznych . Po roku mogę powiedzięć ,że dr powinien zostać uhonorowany jako najsolidniejszy człowiek i fachowiec . Ale ja mogę tylko jeszcze raz powiedzięć -dziękuję.

  • M

   Lekarz godny polecenia, super fachowiec, czasami mniewa humory ale kto z nas ich nie ma. Z tego co slyszalam najlepszy ortopeda w Woj Szp Zesp. Mi osobiscie bardzo pomogl, polecam