Marek Sidorczuk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z pana doktora. Zanim trafiłam do niego byłam chyba u 5 lekarzy i dopiero on zainteresował się tak na 100% moim przypadkiem zlecając odpowiednie badania i drążąc to dlaczego boli choć w usg jest wszystko w porządku. No i wykrył u mnie chorobę i zastosował odpowiednie leczenie. Polecam go jak najbardziej

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Jestem bardzo zadowolona z pana doktora. Zanim trafiłam do niego byłam chyba u 5 lekarzy i dopiero on zainteresował się tak na 100% moim przypadkiem zlecając odpowiednie badania i drążąc to dlaczego boli choć w usg jest wszystko w porządku. No i wykrył u mnie chorobę i zastosował odpowiednie leczenie. Polecam go jak najbardziej

  • A

   Pół miesiąca temu trafiłam do szpitala z silnymi bólami brzucha. Dr Sidorczuk nie zadawał zbędnych pytań, zrobił to co trzeba: operował i słusznie, bo jak się okazało miałam krwotok. Dr nie jest może wylewny, ale co trzeba powie. To, czy lekarzowi zależy na pacjencie to się czuje, albo nie. Ja to czułam. Miałam szczęście, że trafiłam właśnie na Niego.

  • K

   Moim zdaniem, to bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się do szpitala z silnymi bólami brzucha, wiedziałam, że byłam w ciąży ale w opinii innego lekarza ta ciąża już się poroniła. Dr. Sidorczuk naprawdę dobrze się mną zajął, postawił ( jako jedyny!) trafną diagnozę- ciąży pozamacicznej- i najpewniej uratował mnie przed poważnymi komplikacjami. Nigdy wcześniej nie byłam jego pacjentką, nie byłam na żadnej prywatnej wizycie a mimo to codziennie podczas mojego pobytu w szpitalu przychodził do mnie i interesował się jak się czuję i co się ze mną dzieje. Jestem mu naprawdę wdzięczna za pomoc. Na wizytę kontrolną idę oczywiście do niego. Uważam, że można go szczerze polecić.

  • A

   Dr Sidorczuk prowadził moją drugą ciążę. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Miły, dokładny. Urodziłam w lutym i gdy byłam w szpitalu zawsze pytał czy wszystko dobrze. Zdobył moje zaufanie. Polecam.

  • A

   Witam,
   dla mnie dr Sidorczuk jest bardzo dobrym specjalistą. Rodziłam w listopadzie ubiegłego roku, przez całą ciążę byłam pod jego opieką: badania zawsze były szczegółowe, udzielał wszelkich potrzebnych informacji i wyczerpująco odpowiadał na każde zadane pytanie. W przeciwieństwie do innych lekarzy nie dawał całych stosów leków tylko to co naprawdę było konieczne. Podczas pobytu w szpitalu pytał o samopoczucie moje i maluszka, dzięki czemu nie czułam się tam "wyobcowana". Szczerze polecam lego lekarza. pozdrawiam

  • P

   Goraco polecam, pan doktor swietnie i blyskawicznie zajal sie moim problemem, podczas gdy lekarz u ktorego bylam wczesniej narobilby mi wielu klopotow. udowodnil ze jest profesjonalista i ze ma ogromne doswiadczenie. co wiecej prowadzil moja ciaze, w momencie gdy przestalam czuc ruchy dziecka dostepny byl natychmiast, bez kolejek i problemow. mozna mu zaufac.

  • S

   Witam! Byłam pacjentką pana doktora i uważam że jak na pierwszą ciąże byłam pod bardzo dobrą opieką lekarką do samego końca. Za co bardzo dziękuje! To jedyny Ginekolog któremu zaufałam.
   Polecam.

  • S

   Jestem pacjentką doktora. Ciąża moja jeszcze jest niezakończona -zostało ponad miesiąc,
   ale jak do tej pory nie zawiodłam się na lekarzu.
   Na pewno w porównaniu do innych- jest delikatny!!! podczas badania-a dla nas kobietek jest to bardzo ważne:) I nie jest to tylko moja opinia na ten temat.
   Może jest trochę małomówny. Ale to, co potrzeba zawsze powie:) Zleca badania,robi często usg - co mi bardzo odpowiada:) Jeśli ma się pytania,to wtedy na wszystkie szczegółowo odpowiada. Polecam.

  • M

   Dla mnie Sidorczuk jest bardzo dobry, zawsze doradzi, poradzi, mówi co jest źle na badaniach a co nie odrazu przepisuje leki. Jest małomówny i troche wstydliwy ale na swojej pracy skupia się zawsze na USG sprawdza wszystko i poświece dużo czasu bo sama jestem jego pacjentką.

  • N

   Doktor operował mnie usuwając ciążę pozamaciczną. Dzięki szybkości reakcji i trafności diagnozy prawdopodobnie uratował mnie przed trwałymi uszkodzeniami. A więc: skuteczny, wzbudza zaufanie, jest zawsze dostępny, poświęca dużo czasu. Nie jest typem wylewnego gaduły, ale zawsze wyczerpująco odpowiedział mi na każde zadane pytanie. Do tego jak wspominałyście poniżej - miły w kontakcie i delikatny podczas badań.
   Wg mojej oceny bardzo profesjonalny.

   Bardzo serdecznie mu dziękuję
   Gorąco pozdrawiam i polecam

  Jesteś tym lekarzem?

  262

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go