Dr n. med.

Marek Rybkiewicz

Chirurg, Chirurg dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To jest najlepszy lekarz jakiego poznałam. Za pierwszym razem skierował nas do niego inny chirurg (mieszkamy w Świnoujściu). Przeprowadził pierwszą operację u mojego synka. Nie znałam się wtedy na lekarzach, nie wiedziałam, że akurat ten dr. może być aż tak dobry. Za drugim razem trafiliśmy już na innego lekarza na tym samym oddziale i bardzo źle to wspominam. Operacja bez zadowalającego rezultatu, zbywanie.... Odczekałam trochę i udałam się z dzieckiem ponownie do dr. Rybkiewicza prosić o poprawienie tej drugiej operacji po innym lekarzu. Zgodził się, Dla matki nie ma nic ważniejszego niż zdrowie jej dziecka i jestem mu bardzo wdzięczna za to co zrobił dla mojego synka. Obie operacje były ok 4-5 lat temu. Do tej pory przyjeżdzamy na kontrolę do Szczecina i wszystko jest w porządku. Naprawdę wiele mu zawdzięczam, jest bardzo serdecznym i troskliwym lekarzem, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Wszystkim go zawsze będę polecać, bo w pewnym momencie miałam już zaufanie tylko do niego. Nie chciałam, żeby ktokolwiek inny operował moje dziecko, wiedziałam, że tylko on nam może pomóc. Czasami o nim myślę, mam nadzieję że spotkało go w życiu tyle samo dobra, ile on uczynił. Jeszcze raz dziękuję bardzo

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  39 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S

   Ma świetne podejście do pacjenta, sympatyczny i ciepły sposób bycia, jest ostrożny i dokładny, zanim podemie decyzję co do zabiegu operacyjnego upewnia się czy jest on konieczny, wyczerpująco informuje o swoich podejrzeniach czy diagnozie i sposobie leczenia. Wyrozumiały i bardzo konkretny.

  • G

   Wspaniały lekarz wręcz najlepszy!!!! Mój synek był operowany przez Pana Doktora dwa razy,pierwszy raz jak miał 9 miesięcy i drugi raz jak miał 1,5 roczku.Dr.Rybkiewicz nie podejmuje od tak sobie decyzji o operacji,najpierw leczy i robi wszystko by pomóc małemu pacjentowi...Naprawdę cieszę się,że mamy tak SUPER LEKARZA w Szczecinie!!!!!!!!!P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • A

   Dr Rybkiewicz operował mojego synka w pierwszej dobie życia, ratująć mu życie. Nie było żadnych komplikacji teraz synek ma już rok i jest uroczym dzieciakiem. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze.

  • Z

   Niestety odradzam! Skierował mojego synkana operacje sprowadzenia jądra i przepukliny i to oddzielnie a okazało się że jądra nie da się sprowadzić bo poprostu go nie ma! Tak samo jak nie ma przepukliny! Nie chciał zobaczyć wyników ani pozwolić dojść do słowa!Nikt nie potwierdził jego diagnozy!

  • A

   Czy moglibyście Państwo podać mi namiary na doktora Rybkiewicza? Byłabym bardzo wdzięczna za nr. tel bądz informacje,gdzie on przyjmuje.

  • A

   Świetny specjalista. Lekarz z cudownym podejściem do małych pacjentów , delikatny , wyrozumiały i do tego bardzo sympatyczny co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane . Operował mojego synka nawet blizny nie widać tak idealnie to zrobił . Polecam tego chirurga bo lepszego to chyba nie ma:) Pozdrawiam Panie Marku .Dziękuję za wszystko:)

  • A

   Bardzo dobry specjalista. Operował mojego synka, ma doskonale podejście do malych dzieci, syn bał się ,, bialych fartuchów''. a podejście Pana Rybkiewicza jest pełne profesjonalizmu, obyło się bez łez i stresu. Bardzo jestesmy mu za wszystko wdzieczni, mogliśmy liczyć na niego w kazdej chwili.

  • K

   Swietny specjalista od małych "męskich" spraw. Dardzo dobrze wykonał zabieg (stulejka), synek prawie się nie bał a rana szybko i ładnie się zagoiła. Naprawdę polecam szczególnie rodzicom małych pacjętów.

  • G

   Wspaniały chirurg dziecięcy i androlog. Oddany i pomocny. Wyleczył naszego syna ze stulejki pomimo tego że inni mówili już tylko o obrzezaniu. Polecamy i pozdrawiamy.