Dr n. med.

Marek Rybkiewicz

Chirurg, Chirurg dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo uprzejmy, miły, z dobrym podejściem do dziecka. Synek zadowolony, całą wizytę się śmiał. Pan doktor rozpoznał stulejkę, czego nasz lekarz rodzinny nie dostrzegł. Wizyta udana.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  38 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Jedyny lekarz z powołaniem i sercem jakiego spotkaliśmy w naszym życiu.Bardzo miły i serdeczny, nie pozwala cierpieć swoim pacjentom, nadzwyczaj opiekuńczy i skuteczny w diagnozie i leczeniu.Szczerze polecamy!!!
   PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY BARDZO, BARDZO SERDECZNIE ZA WSPANIALE PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ ORAZ ZA CUDOWNĄ OPIEKĘ NAD NASZYM SYNKIEM.CO TU DUŻO GADAĆ JEST PAN CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM!!!!
   z poważaniem
   rodzina Ochockich

  • M

   Zgadzam się co do tego że Dr. M Rybkiewicz jest super lekarzem, ma podejście do maluchów i do roztrzęsionych rodziców. Ma zawsze uśmiech na twarzy i bogato tłumaczy co zostało"naprawione" i jak obchodzić się z tym dalej. Ja właśnie wróciłam ze szpitala z synkiem. Wiadomo mi było do tej pory iż synek ma niezstąpione jedno jądro, ale doktor na stole operacyjnym stwierdził iż synek ma jeszcze leciutko zwężony napletek, zrobił obie sprawy podczas jednej operacji, by oszczędzić dziecku kolejnej wizyty i pobytu w szpitalu. Zaraz po operacji przyszedł poinformować mnie o jej przebiegu i dodatkowym nacięciu. Syn mimo że jest 2-gi dzień po operacji nie odczuwa żadnego bólu. Polecam z czystym sumieniem tego Lekarza.

  • G

   Bardzo dobry lekarz. Zna się na rzeczy, nie traktuje przedmiotowo. Od razu skierował dziecko na operacje przepukliny, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Bez wahania polecam dr Rybkiewicza.

  • K

   Swietny specjalista z odpowiednim nastawieniem do malego pacjenta.
   Poswieca tyle czasu ile wymaga tego wizyta
   Nie lekcewazy prblemu
   Polecam !!!

  • R

   Świetny chirurg, wspaniały człowiek. Pomógł mojemu synowi poświęcając nawet swój prywatny czas ze zwykłej troski. Podejście do rodziców i pacjentów bezkonkurencyjne.

  • A

   Panie Doktorze,
   dziękuję za pomoc i poświęcony czas dla nas - jest Pan wyjątkowym lekarzem i dobrym człowiekiem. Życzę Panu wielu pomyślnych lat i ciągłego uśmiechu dzieci.

   Przepraszam, iż pozwoliłam sobie na podziękowania, ale są one równocześnie opinią dot. doktora :)

  • A

   Polecam Pana Doktora Rybkiewicza. Zgłosiłam się do niego z 2,5 letnim synkiem,który od dwóch miesięcy miał problemy z zaparciami.Byłam w tym czasie kilka razy u innych lekarzy,którzy nie byli w stanie rozwiązać
   tego ,jakby się wydawało ,błahego dla innych problemu.Po wizycie u Pana Doktora i postępowaniu według jego wskazówek Mały załatwia się codziennie,a wcześniej przerwy w wypróżnianiu trwały nawet tydzień.Jeszcze raz polecam skorzystać z rad Pana Doktora.

  • K

   Bardzo dobry lekarz.Dokładny i fachowy- a jednocześnie delikatny i wyrozumiały dla małego pacjenta i jego zatroskanej mamy.Pan Doktor nastawiał złamaną rączkę mojemu synkowi.Bardzo dziekuję za pomoc,wsparcie i tolerancję Panie Doktorze.

  • J

   Cudowny człowiek i lekarz!!!!Konsultował moje dwie córki (9 i 3 lata) urodzone z naczyniakami i natychmiast skierował do usunięcia.Pozostały blizny, ale naczyniaki nie odrastają.Wpaniałe podejście do sprawy i fachowa diagnoza.Gorąco polecam tego lekarza!!! Nadmieniam, że jestem ze Stargardu Szczecińskiego gdzie i 8 lat temu i 3 lata temu , kiedy rodziłam dzieci, nikt z lekarzy nie miała pojęcia o tym wadach rozwojowychi i nikt nie był w stanie mi pomóc!

  • S

   Ma świetne podejście do pacjenta, sympatyczny i ciepły sposób bycia, jest ostrożny i dokładny, zanim podemie decyzję co do zabiegu operacyjnego upewnia się czy jest on konieczny, wyczerpująco informuje o swoich podejrzeniach czy diagnozie i sposobie leczenia. Wyrozumiały i bardzo konkretny.