dr n. med.

Marek Pudełko

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg

87 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
87 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: Kwalifikacja do zabiegu

  Wspaniały, zaangażowany, empatyczny, punktualny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić wdzięczność i szacunek do Pana Doktora. Ode mnie 10 gwiazdek!!!

 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje onkologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty , zostałam ciepło przyjęta, dowiedziałam się wszystkiego co mnie interesowało w moim przypadku , polecam z całego serca Bożena Łoposzko.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: guz piersi

  Pan Doktor niezwykle sympatyczny, delikatny i troszczący się o pacjenta. Przez cały czas (od diagnozy do otrzymania wyników ) czułam ze jestem w dobrych rękach. Dziekuje za wszystko i zdecydowanie polecam

 • R
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

  Pan Doktor to wspaniały i sympatyczny człowiek. Na konsultację udaliśmy się z  polecenia mojej siostry, która jest pacjentką i którą ròwnież operował Pan Doktor 3 lata temu. U mojego syna na początku maja Dr Pudełko przeprowadził zabieg usunięcia zmiany skóry.
  Przed zabiegiem dziecko stresowało się, gdyż pierwszy raz czekała go taka sytuacja a po zabiegu wyszedł uśmiechnięty i zadowolony.
  Wspaniałe podejście do pacjenta dzięki czemu wizyta przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze.
  Wszystko pięknie się zagoiło.
  Dziękujemy Panie Doktorze za okazaną pomoc, z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent Wojtek z Mamą.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy i sympatyczny, o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Zainteresowany pacjentem i jego problemem zdrowotnym. Szczegółowo wyjaśniania zalecenia, przedstawia możliwości leczenia. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: badania diagnostyczne

  Z czerniakiem skóry można wygrać, jeśli go w porę usuniesz.
  W 2001r. zdiagnozowano u mnie czerniaka skóry (III stopnia na łydce), wydawało mi się , że to koniec mojego życia, załamałam się. Lęk przed śmiercią tak bardzo mnie paraliżował, że gdyby nie udana operacja i opieka psychologiczna Pana Doktora Pudełko, to nie wiem, czy dotrwałabym do operacji i do wyzdrowienia. Byłam wtedy zbyt słaba, by pokonać strach i lęk . Płakałam i pogłębiałam się w depresji zamiast stawić czoła chorobie i to był mój błąd. Na szczęście Pan Doktor zauważył, co się ze mną dzieje i już po pierwszym naszym spotkaniu i długiej rozmowie wyciszył szalejące we mnie emocje. W tych bardzo trudnych chwilach prowadził mnie za rękę jak dziecko, pomimo, że miałam wówczas 45 lat. I tak - krok po kroku - zapanował dosłownie nad wszystkim. Było znacznie lepiej, ustały mój lęk i niepewność, a pojawiła się ogromna nadzieja. Do operacji przygotowywał mnie powoli, spokojnie, wszystko tłumaczył i wyjaśniał. Operację zniosłam dobrze, cieszyłam się, że „paskudztwo” zostało całkowicie usunięte. Po kilku dniach wyszłam do domu. Odebrałam wypis, pan doktor poinformował mnie bym za 10 dni, o godz. 12 tej zgłosiła się na Oddział Chirurgiczny do sekretariatu po wynik histopatologiczny. Myślałam, że mam to już za sobą, a jednak nie…!! Przerażało mnie to, że muszę tu jeszcze wrócić (!) i odebrać kolejny wynik…?. Powiedziałam do Pana Doktora, że przyjdę na Oddział, ale do sekretariatu raczej nie wejdę, że nie znajdę w sobie tyle siły, by odebrać wynik i ponownie to przeżywać.
  Stawiłam się na oddział szpitalny, chodziłam po korytarzu, siedziałam przy stoliku, widziałam jak inni pacjenci odbierają swoje wyniki , Ja jednak, nie mogłam tego uczynić. Czas mijał, serce waliło mi jak oszalałe. Odrętwiała tkwiłam na tym korytarzu i walczyłam ze swoim strachem i nagle zobaczyłam, że w moim kierunku idzie Pan Doktor, zorientował się, że skoro jeszcze tu stoję, to znaczy, że nie odebrałam wyniku. Podszedł do mnie, jak zawsze spokojny dający pacjentowi ogromną nadzieję, po czym poszedł do sekretariatu i osobiście odebrał za mnie wynik. Wynik był dobry, nie było przerzutów. Jak widać Pan Doktor do końca angażuje się w sprawy pacjenta i jest przewodnikiem przez jego trudne chwile związane z radzeniem sobie w chorobie. Otwiera swoje wrażliwe serce na nasze problemy i ratuje nam życie. Pomimo upływu tylu lat, wspomnienia powracają, choć lekarz o nich już nie pamięta, ale pacjent zawsze będzie o tym pamiętał i o dobrym zakończeniu walki z czerniakiem i o lekarzu, który jest wspaniałym i godnym zaufania człowiekiem, gdzie nasze słabości i lęki nie są mu obojętne.
  Dzisiaj, Pan Doktor, po 17 latach usunął mi kolejne znamię, tym razem na skórze głowy - rak złośliwy i choć diagnoza brzmi bardzo groźnie, to wierzę, że i tym razem zdążyłam, ponieważ znamię wycięto w całości.
  Znamię na skórze usuwał już mój mąż i dorosły syn, choć nie były one nowotworowe, a jedynie podejrzane. Warto zatem sprawdzać znamiona, pieprzyki i inne „ dziwne” pojawiające się zmiany na naszej skórze, najlepiej u specjalisty - chirurga onkologa, on wskaże nam, które są podejrzane, a które do usunięcia. Zmiany nowotworowe na skórze nie są groźne, jeśli się ich jak najszybciej pozbędziemy, czego dowodem są moje przeżycia i opisane doświadczenia z tą chorobą.
  Wiele zawdzięczam Panu Doktorowi i bardzo Go polecam.
  TeresaJ

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kwalifikacja do zabiegu

  Pan Doktor dokonał oględzin mojego ciała, wyjaśnił nurtujące mnie wątpliwości. Kwalifikacja do zabiegu nastąpiła z innego powodu niż ten dla którego się zgłosiłem.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: kwalifikacja do zabiegu

  Profesjonalne podejście do pacjenta, człowiek o dużej wiedzy i ogromnym sercu. Czułam że jestem w dobrych rękach. Polecam, człowiek od rzeczy trudnych a nawet nie możliwych! Poczucie że jest się u specjalisty który zna się na swojej pracy. A to uczucie gdy się potrzebuje fachowej pomocy jest bezcenne.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: diagnostyka onkologiczna

  Doktor byl profesjonalny oraz rzeczowy, szczegolowo omawiajac objawy z ktorymi przyszlam, oraz opisujac dalsze postepowanie. Skierowal do b. dobrej pani radiolog oraz zaoferowal kontakt telefoniczny po otrzymaniu opisu badania przez pania radiolog by omowic dalsze leczenie. Polecam!

 • W
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacja chirurgii onkologicznej

  Pan doktor to profesjonalista w każdym calu. Do gabinetu weszliśmy bardzo zdenerwowani - po kilku minutach rozmowy cały ten stres gdzieś uleciał. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i krótkim badaniu uzyskaliśmy konkretną odpowiedź na wszystkie nasze pytania. Doktor Pudełko przeznaczył dla nas dokładnie tyle czasu ile było trzeba aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Po konsultacji jesteśmy już pewni co i jak mamy robić aby wkrótce móc zapomnieć o chorobie nowotworowej. Dziękujemy za okazaną nam pomoc i serdecznie polecamy pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy w tego typu chorobie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna