dr n. med.

Marek Pudełko

Onkolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Choroby

 • nowotwory

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest cudownym człowiekiem, dokładnie zbadał mnie i wyjaśnił wszystko. Jest bardzo życzliwy, ciepły i pogodny. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: badanie piersi

  Profesjonalizm, indywidualne podejście, zainteresowanie. Oprócz fachowej oceny problemu doktor to dobry psycholog. Spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Wykonywał u mnie zabieg w Szpitalu w Boleslawcu, po 3 tygodnia wszystko się ładnie goi. Dziękuje doktorze, będę polecać

 • W

  28.03.2017 bardzo dobry

  Dr M. Pudełko poleciła mi moja pani dr radiolog z Kępna, która wykryła u mnie guza w prawej piersi. Mogę powiedzieć, że jest to znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny otaczając go troską, życzliwością, zainteresowaniem, a jednocześnie zarażając optymizmem. Bardzo polecam!!!

 • M

  Pan dr Marek Pudełko to klejnot chirurgii onkologicznej na najwyższym światowym poziomie. Lekarz wybitny, perfekcjonista, wirtuoz skalpela, któremu wieloletnie doświadczenie chirurgiczne i tysiące przeprowadzonych operacji pozwalają nadal bez pejoratywnej rutyny traktować pacjenta z szacunkiem i oddaniem najlepszego przyjaciela. Doświadczyłam tego osobiście, a mój przypadek potwierdza, że lekarz ten nie boi się wyzwań, nawet tych najtrudniejszych. Nie mogłam pogodzić się z przedmiotowym potraktowaniem i z bezwzględnym wyrokiem dalekoidących okaleczeń, jaki usłyszałam na konsylium onkologicznym. Udałam się na konsultację do dr M. Pudełko. Trafiłam na lekarza nowoczesnego i niezależnego, który nie kłania się systemom i kieruje się hipokratesowym „Primus non nocere”, które przypomina lekarzom, że pomóc choremu czasem jest trudno, natomiast zaszkodzić bardzo łatwo. Swoim kompleksowym podejściem do zdrowia pacjenta, obejmującym troskę o niego w wymiarze fizycznym, emocjonalnym, społecznym i duchowym, wyróżnia się w środowisku medycznym i kolegów po fachu, którzy, powtarzając za David Isaacs i Dominic Fitzgerald („Seven alternatives to evidence based medicine”) „pokładają wzruszającą wiarę w doświadczenie kliniczne, definiowane jako »powtarzanie tych samych błędów przez wiele lat z coraz większym przekonaniem« ʺ.
  Moja operacja miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu. Dziś patrząc na mnie, nikt nie uwierzyłby, co przeszłam. Doktor Pudełko przywrócił mnie do życia, nie rujnując mi jego przyszłej jakości. Usunął lege artis (total mesorectal excision (TME)) nowotwór złośliwy C20 w bardzo niskim usytuowaniu bez stomii, odnosząc przy tym osobistą szczerą satysfakcję, bo po raz kolejny pokazał swoją mistrzowską klasę. Tylko Jemu powierzyłabym życie i zdrowie mojej rodziny. Panie Doktorze, przyłączam się do tych wszystkich wyrazów szacunku i oddania, jakie przesyłają Panu Pańscy wdzięczni pacjenci.
  Małgorzata

 • A

  Po raz pierwszy spotkałam na swojej drodze tak przemiłego, pełnego ciepła i empatii lekarza z powołania. Mimo napiętego grafiku zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, wyjaśni przebieg leczenia, pocieszy, podtrzyma na duchu. Zorganizowany na 100% a telefon dr nigdy nie pozostaje "gluchy". Panie dr. chciałam z całego serca podziękować za szybką diagnozę i operację mojej mamy Krystyny. Choć jesteśmy w trakcie dalszego leczenia to jesteśmy pełni nadziei że wszystko skończy się dobrze.
  Joanna J.

 • J

  Ciepły i życzliwy. Niewywyższający się, niedający poczucia panowania nad pacjentem. Uniżający się do jego cierpienia i strachu, który potrafi oswoić poprzez ludzką, szczerą rozmowę. Można pytać, bo nie boi się pytań. Jestem zauroczona i zachwycona jego kulturą medyczną i osobistą. Dziękuję Panie Doktorze za bycie ludzkim w tym dzisiejszym lekarskim świcie pełnym protekcjonalności.

 • A

  Dr n.med. Pan Marek Pudełko to wspaniały, życzliwy, bezinteresowny i znakomity chirurg onkolog.
  25 lutego 2015 roku byłam na konsultacji u Pana Doktora po stwierdzeniu u mnie w badaniu MR dwóch guzków w piersi (inne badania obrazowe nic nie wykazały mimo występujących niepokojących objawów). Przed wizytą załamanie, strach i obawa co dalej a po wyjściu z gabinetu pełna nadziei i optymizmu. Po przeprowadzonej rozmowie i badaniu Pan Doktor skierował mnie na operację, która odbyła się 02.03.2015 roku w Szpitalu Wielospecjalistycznym ORTHOS w Komorowicach.
  Operację wykonał sam Pan Doktor Marek Pudełko. Przed jak i po operacji przyszedł na salę pocieszył, że wszystko będzie dobrze, porozmawiał, pożartował i zapytał o samopoczucie. Na szczęście po badaniu histopatologicznym guzki okazały się niezłośliwe. Wszystko odbyło się tak szybko, że do dzisiaj mam wrażenie jakby to był sen ze szczęśliwym zakończeniem. Pan Doktor zawsze uśmiechnięty jest prawdziwym lekarzem z powołaniem, który potrafi wysłuchać pacjenta i bezinteresownie mu pomóc. Telefon prywatny Pana Doktora jest zawsze dostępny a w razie potrzeby mimo, iż nie ma dyżuru przyjedzie do szpitala i pomoże-tak było w moim przypadku kilka dni po operacji. Cieszę się bardzo, że spotkałam tak wielkiego, znakomitego, profesjonalnego i sympatycznego człowieka, z którego powinni brać przykład i uczyć się od Niego inni lekarze. Wspaniałe podejście do mnie jako młodej i przerażonej osoby czego brakuje innym lekarzom, których podejście właśnie do młodych osób jest straszne-o czym osobiście mogłam się przekonać będąc wcześniej na wizycie u innego lekarza.
  Dziękuję serdecznie Panie Doktorze za okazaną pomoc, troskliwość, opiekę-cieszę się, że jestem pod opieką tak cudownego lekarza i wiem, że każda kolejna wizyta kontrolna będzie bezstresową przyjemnością.
  Z wyrazami ogromnego szacunku i zaufania do Pana Doktora Marka Pudełko wdzięczna pacjentka Agnieszka L. z Sycowa

 • M

  Nie miałem wcześniej bezpośredniego kontaktu z panem doktorem ale asystował on innemu lekarzowi podczas mojej operacji. Profesjonalnie podszedł do wyznaczonego mu zadania. Bardzo mi pomógł.cMimo tego że pierwszy raz widzieliśmy się na stole operacyjnym odwiedził mnie po wszystkim i wszystko wytłumaczył. To było bardzo miłe.

 • A

  We wrześniu byłam na konsultacji u doktora po stwierdzeniu u mojego męża rozsiewu procesu nowotworowego w jamie brzusznej. Doktor telefonicznie chętnie umówił nas na wizytę natychmiast/byliśmy ostatnimi pacjentami tego dnia/. Wcześniej czytałam opinie na temat pana doktora/ bardzo pozytywne/ i jakież było moje zdziwienie potraktowaniem nas na wizycie- doktor oczywiście był bardzo miły, ale na tym koniec. Nie po to zapłaciłam 189PLN, żeby usłyszeć od doktora, że bardzo nam współczuje- nie oczekiwałam współczucia/ to mam za darmo/, ale zapoznania się z dokumentacją i rzetelnej oceny stanu zdrowia męża i zaleceń dalszego postępowania /brać chemię, czy nie/. Doktor pobieżnie "przeleciał" ostatni wypis ze szpitala, choć miałam całą dokumentację męża i powiedział do męża, że bardzo mu współczuje- czy tak zachowuje się lekarz?Żadnej rzeczowej porady, żadnego badania, jedyny kontakt doktora z moim mężem, to podanie dłoni na powitanie i na pożegnanie. Doktor chyba gdzieś się śpieszył, bo po wizycie wyprzedził nas w drodze do windy. Nie wiem skąd same pozytywne opinie, czyżbyśmy mieli pecha - doktor miał zły dzień?! Doktor dał nam jeszcze numer tel. do prywatnego gabinetu pani ordynator oddziału chemioterapii na pl. Hirszfelda i powiedział, żeby pójść do niej prywatnie, to później będąc w szpitalu można będzie iść do niej w razie potrzeby. Tak to wygląda naciąganie ludzi chorych i zdesperowanych - nie liczy się ich zdrowie, tylko ile można z nich wyciągnąć. Nieładnie panie doktorze, bardzo mnie pan zawiódł swoją postawą. Anja

 • W

  odnośnie postu nowa
  Proponuję borowską są w pełni profesjonalni w stosunku do pacjenta
  Pozdrawiam i polecam
  Wojtek