dr n. med.

Marek Pudełko

Onkolog, Chirurg

77 opinii +dodaj

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w leczeniu nowotworów

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

  Genialny, najmądrzejszy i najlepszy. Przeprowadził mnie przez całe leczenie suchą stopą, roztoczył nade mną parasol ochronny, nawet przez chwilę nie odczułam, że jestem chora. Jestem pod wrażeniem. Wiem, że nie mogłam wybrać lepiej. Dziękuję Doktorze.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem,dokładne przeprowadzenie wywiadu,oraz oraz profesjonalna analiza i diagnoza.Polecam.Danuta.

 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS

  Profesjonalizm, indywidualne podejście, zainteresowanie. Oprócz fachowej oceny problemu doktor to dobry psycholog. Spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest cudownym człowiekiem, dokładnie zbadał mnie i wyjaśnił wszystko. Jest bardzo życzliwy, ciepły i pogodny. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: badanie piersi

  Profesjonalizm, indywidualne podejście, zainteresowanie. Oprócz fachowej oceny problemu doktor to dobry psycholog. Spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Wykonywał u mnie zabieg w Szpitalu w Boleslawcu, po 3 tygodnia wszystko się ładnie goi. Dziękuje doktorze, będę polecać

 • W

  28.03.2017 bardzo dobry

  Dr M. Pudełko poleciła mi moja pani dr radiolog z Kępna, która wykryła u mnie guza w prawej piersi. Mogę powiedzieć, że jest to znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny otaczając go troską, życzliwością, zainteresowaniem, a jednocześnie zarażając optymizmem. Bardzo polecam!!!

 • M

  Pan dr Marek Pudełko to klejnot chirurgii onkologicznej na najwyższym światowym poziomie. Lekarz wybitny, perfekcjonista, wirtuoz skalpela, któremu wieloletnie doświadczenie chirurgiczne i tysiące przeprowadzonych operacji pozwalają nadal bez pejoratywnej rutyny traktować pacjenta z szacunkiem i oddaniem najlepszego przyjaciela. Doświadczyłam tego osobiście, a mój przypadek potwierdza, że lekarz ten nie boi się wyzwań, nawet tych najtrudniejszych. Nie mogłam pogodzić się z przedmiotowym potraktowaniem i z bezwzględnym wyrokiem dalekoidących okaleczeń, jaki usłyszałam na konsylium onkologicznym. Udałam się na konsultację do dr M. Pudełko. Trafiłam na lekarza nowoczesnego i niezależnego, który nie kłania się systemom i kieruje się hipokratesowym „Primus non nocere”, które przypomina lekarzom, że pomóc choremu czasem jest trudno, natomiast zaszkodzić bardzo łatwo. Swoim kompleksowym podejściem do zdrowia pacjenta, obejmującym troskę o niego w wymiarze fizycznym, emocjonalnym, społecznym i duchowym, wyróżnia się w środowisku medycznym i kolegów po fachu, którzy, powtarzając za David Isaacs i Dominic Fitzgerald („Seven alternatives to evidence based medicine”) „pokładają wzruszającą wiarę w doświadczenie kliniczne, definiowane jako »powtarzanie tych samych błędów przez wiele lat z coraz większym przekonaniem« ʺ.
  Moja operacja miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu. Dziś patrząc na mnie, nikt nie uwierzyłby, co przeszłam. Doktor Pudełko przywrócił mnie do życia, nie rujnując mi jego przyszłej jakości. Usunął lege artis (total mesorectal excision (TME)) nowotwór złośliwy C20 w bardzo niskim usytuowaniu bez stomii, odnosząc przy tym osobistą szczerą satysfakcję, bo po raz kolejny pokazał swoją mistrzowską klasę. Tylko Jemu powierzyłabym życie i zdrowie mojej rodziny. Panie Doktorze, przyłączam się do tych wszystkich wyrazów szacunku i oddania, jakie przesyłają Panu Pańscy wdzięczni pacjenci.
  Małgorzata

 • A

  Po raz pierwszy spotkałam na swojej drodze tak przemiłego, pełnego ciepła i empatii lekarza z powołania. Mimo napiętego grafiku zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta, wyjaśni przebieg leczenia, pocieszy, podtrzyma na duchu. Zorganizowany na 100% a telefon dr nigdy nie pozostaje "gluchy". Panie dr. chciałam z całego serca podziękować za szybką diagnozę i operację mojej mamy Krystyny. Choć jesteśmy w trakcie dalszego leczenia to jesteśmy pełni nadziei że wszystko skończy się dobrze.
  Joanna J.

 • J

  Ciepły i życzliwy. Niewywyższający się, niedający poczucia panowania nad pacjentem. Uniżający się do jego cierpienia i strachu, który potrafi oswoić poprzez ludzką, szczerą rozmowę. Można pytać, bo nie boi się pytań. Jestem zauroczona i zachwycona jego kulturą medyczną i osobistą. Dziękuję Panie Doktorze za bycie ludzkim w tym dzisiejszym lekarskim świcie pełnym protekcjonalności.

 • A

  Dr n.med. Pan Marek Pudełko to wspaniały, życzliwy, bezinteresowny i znakomity chirurg onkolog.
  25 lutego 2015 roku byłam na konsultacji u Pana Doktora po stwierdzeniu u mnie w badaniu MR dwóch guzków w piersi (inne badania obrazowe nic nie wykazały mimo występujących niepokojących objawów). Przed wizytą załamanie, strach i obawa co dalej a po wyjściu z gabinetu pełna nadziei i optymizmu. Po przeprowadzonej rozmowie i badaniu Pan Doktor skierował mnie na operację, która odbyła się 02.03.2015 roku w Szpitalu Wielospecjalistycznym ORTHOS w Komorowicach.
  Operację wykonał sam Pan Doktor Marek Pudełko. Przed jak i po operacji przyszedł na salę pocieszył, że wszystko będzie dobrze, porozmawiał, pożartował i zapytał o samopoczucie. Na szczęście po badaniu histopatologicznym guzki okazały się niezłośliwe. Wszystko odbyło się tak szybko, że do dzisiaj mam wrażenie jakby to był sen ze szczęśliwym zakończeniem. Pan Doktor zawsze uśmiechnięty jest prawdziwym lekarzem z powołaniem, który potrafi wysłuchać pacjenta i bezinteresownie mu pomóc. Telefon prywatny Pana Doktora jest zawsze dostępny a w razie potrzeby mimo, iż nie ma dyżuru przyjedzie do szpitala i pomoże-tak było w moim przypadku kilka dni po operacji. Cieszę się bardzo, że spotkałam tak wielkiego, znakomitego, profesjonalnego i sympatycznego człowieka, z którego powinni brać przykład i uczyć się od Niego inni lekarze. Wspaniałe podejście do mnie jako młodej i przerażonej osoby czego brakuje innym lekarzom, których podejście właśnie do młodych osób jest straszne-o czym osobiście mogłam się przekonać będąc wcześniej na wizycie u innego lekarza.
  Dziękuję serdecznie Panie Doktorze za okazaną pomoc, troskliwość, opiekę-cieszę się, że jestem pod opieką tak cudownego lekarza i wiem, że każda kolejna wizyta kontrolna będzie bezstresową przyjemnością.
  Z wyrazami ogromnego szacunku i zaufania do Pana Doktora Marka Pudełko wdzięczna pacjentka Agnieszka L. z Sycowa