Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Warszawska 30, Częstochowa
JURAJSKIE CENTRUM ZDROWIA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Konsultacja chirurgiczna • 250 zł

Konsultacja+USG doppler (kończyna) • 350 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna

250 zł


Warszawska 30, Częstochowa

250 zł

JURAJSKIE CENTRUM ZDROWIA


Konsultacja+USG doppler (kończyna)

350 zł


Warszawska 30, Częstochowa

350 zł

JURAJSKIE CENTRUM ZDROWIA

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizam. Dokładne i szczegółowe badania. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta w sposób fachowy i zrozumiały.


J
Użytkownik zweryfikowany

PAN PROFESOR JEST CUDOTWÓRCĄ.CIEPŁYM,SUBTELNYM,MIŁYM PROFESJONALISTĄ.WYTŁUMACZY PACJENTOWI PRZED OPERACJĄ WSZYSTKO,A PO OPERACJI WSZYSTKO WYJAŚNI RODZINIE W SPOSÓB ZROZUMIAŁY DLA LAIKA \NAWET NARYSUJE\,ŻEBY LEPIEJ ZROZUMIEĆ.PANIE PROFESORZE DZIĘKUJEMY ZA URATOWANIE ŻYCIA,OPIEKĘ I POMOC.ŻYCZYMY JESZCZE WIELU OSIĄGNIĘĆ W MEDYCYNIE,KTÓRA JEST ZAPEWNE PANA PROFESORA PASJĄ..POZDRAWIAMY SERDECZNIE.J.J.MAGIERA


G
Użytkownik zweryfikowany

Kilka lat temu trafiłam do prof z długotrwałym bólem ręki. Badało mnie wielu lekarzy ,ale tylko prof Motyka zdiagnozował zakrzepice żyły pachowej. Dzieki temu człowiekowi żyje. Obecnie mam 35 lat i poza niewielką blizną nie ma już śladu po chorobie.
Z całego serca dziękuje Profesorze!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

traktuje ludzi z góry, nie ma szacunku dla pacjentów, krzyczy na pacjentów, którzy zapominją tytułować go profesorem, postawił błędną diagnozę, ale po kolejnej konsultacji dopatrzył się błędu, aby dostać się do szpitala potrzebna jest jego konsultacja, najlepiej gdy jest wykonana w prywatnym gabinecie - koszt 180 zł, która i tak nie daje nadziei na szybkie przyjęcie na oddział, nawet kiedy istnieje zagrożenie życia.


L
Użytkownik zweryfikowany

W imieniu mojego taty Franciszka Lisowskiego chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Profesorowi i całemu personelowi Oddziału Chirurgii Naczyń za fachową i rzetelną opiekę.
Wielki szacunek Panie Profesorze..


T
Użytkownik zweryfikowany

Czyŧając oceny wystawione przez pacjentów stwierdzam, że te bardzo dobre są wiarygodne. Każdy ma prawo oceniać w/g swoich odczuć. Ja jestem po operacji i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że mało jest takich oddziałów gdzie tak dobrze traktuje się pacjenta. Pełny profesjonalizm załogi prof. Marka Motyki zapewnia komfort leczenia. Począwszy od diagnozy poprzez zabieg i leczenie pooperacyjne, odczuwa się serdeczne podejście do pacjenta. Minimalizowany jest skutek powstałego bólu, a wyniki są rewelacyjne.Każdemu życzę dużo zdrowia, ale jak już dotknie nas choroba to opieki takiej, jaką spotkałem na oddziale Chirurgii Naczyń Kliniki w Bytomiu.


G

Ma bardzo silną,nieprzeciętną osobowość ,godną podziwu , po za tym uczciwy ,lojalny, otwarty , temperament choleryczny i może dlatego nie przez wszystkich rozumiany ,ale w gruncie rzeczy ma gołębie serce , zawodowo genialny. Interesuje się nawet zwykłym ,przeciętnym człowiekiem i sam nawiązuje rozmowę . Logiczny w działaniu , myślący . Uczciwy w stosunku do konkurencji , co b.rzadko się zdarza. Charyzmatyczny , starsza nieprzytomna pacjentka z pękniętym tętniakiem aorty ( skazana na śmierć )odzyskująca świadomość to niespotykane w żadnych innych ośrodkach).Wspaniały naczyniowiec.Odważny , precyzyjny , dokładny , złota ręka przy tętnicach szyjnych itp. Kocha to co robi.


G

Profesjonalista to zdecydowanie mało. Uratował życie wielu moim znajomym którzy byli nawet w krytycznej sytuacji. NIGDY nie zostawił bez pomocy. Ogromny szacunek i niedozgonna wdzięczność dla Profesora.


B
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy chirurg naczyniowy ze wszystkich na Śląsku i chyba również w Polsce.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G

Pan Profesor bardzo nam pomógł, zawsze miał dla nas czas, interesował się moim tata w nocy, sytuacja była krytyczna a teraz tata zaczyna stawiac pierwsze kroki dziekuje Panie Profesorze!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia naczyniowa
  • Angiologia