Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Blik
605 11..... Pokaż numer


NIP

5272836643

Adres firmy

Grzybowska 43A lok. U8, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


gen. J. Zajączka 11, Warszawa

Centrum Chirurgii Plastycznej Malia

Pozostałe usługi


Grzybowska 43a U10, Warszawa

400 zł

LIFE Medical CenterGrzybowska 43a U10, Warszawa

400 zł

LIFE Medical Center

Moje doświadczenie

O mnie

• Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku,
• w latach 1983-2013 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP, gdzie w 1988 roku uz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • -

Zakres porad

  • Chirurgia plastyczna

59 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Inny

Pan doktor zdiagnozowal u mnie guza nerwu piszczelowego lewej łydki- na podstawie usg i rezonansu a nastepnie wykonał operację usunięcia guza w całosci nie uszkadzając przy tym nerwu( odpowiedzialnego za zginacze stopy) tak, ze mogę nadal cieszyc się sportem - jestem niezmiernie wdzięczna, ze trafiłam na tak profesjonalnego specjalistę, ktory uratował mnie przed kalectwem!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Jako mała dziewczynka popatrzyłam stopę wchodząc w ognisko, przez co miałam przykurcze palcy, największy problem był z paluchem. Pierwsza operacja w innej placówce nie przyniosła wystarczającego efektu. Pan doktor jako jedyny podjął się operacji i dzięki jego wspaniałej pracy mogę chodzić wygodnie w każdym rodzaju obuwia. Cieszę się że udało mi się spotkać tak wspaniałego lekarza. Szczerze polecam

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Very good doctor, surgery done to remove a kind of cyst on the face. surgery done yesterday. All explanations were given to ensure I could be confortable with the surgery.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: LIFE Medical Center konsultacja z zakresu chirurgi plastycznej

Doktor dał mi nadzieję, na operację. Byłem wcześniej w kilku gabinetach prywatnych i wszyscy lekarze mnie odsyłali. Jako jedyny lekarz pochylił się nad moim problemem. Mój problem zdrowotny nie jest łatwy, a dr Molski to lekarz od zadań specjalnych.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

W 2007 roku w wyniku wypadku straciłem wszystkie palce u prawej dłoni, byłem zdruzgotanym człowiekiem. Udało mi się trafić na Wspaniałego człowieka a zarazem Wybitnego lekarza Pana Doktora Marka Molskiego. Wiedza, doświadczenie i pełna empatia pozwoliły mi zaufać w jego propozycję rekonstrukcji utraconych palców dłoni (kciuka i palców IV-V, palcami stopy). Zabieg rekonstrukcji doktor wykonał wyśmienicie, a ja odzyskałem swoją funkcjonalność prawej dłoni. Niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi Molskiemu za postawę, zaangażowanie i wykonaną ciężką pracę, stałem się normalnym człowiekiem. Każdemu polecam niesamowitego pana doktora. Dziękuję doktorze.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Inny

W sierpniu 2022 podczas prac na pile tarczowej straciłem fragment palca wskazującego lewej dłoni. Po standardowym leczeniu starałem się znaleźć kogoś, kto będzie w stanie zrekonstruować amputowaną część. Mieszkam i pracuję na Śląsku więc na początku tam szukałem wsparcia. Nie udało się. Wtedy trafiłem w internecie na Centrum Malia. Pierwsza konsultacja w styczniu 2023, szybka decyzja i termin pierwszego zabiegu na luty został ustalony. Dziś jestem po zakończeniu rekonstrukcji i jedyne co mogę to serdecznie podzękować Panu Doktorowi Markowi Molskiemu oraz jego zespołowi z Centrum Chirurgi Plastycznej Malia za świetna robotę, opieke i atmosferę.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Miałem wykonaną rekonstrukcję opuszki palca po urazie piłą tarczową. Dwuetapowy zabieg. Wykonany bardzo profesjonalnie, dokładnie, z pełnym zaangażowaniem. Opieka pooperacyjna super. . Palce wracają do sprawności. Polecam serdecznie.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Inny

Niestety nie mogę zgodzić się z niektórymi opiniami powyżej. 10 lat temu uszkodziłem ścięgna palca prawej ręki przez co nie mogłem robić w niej pięści. 3 razy dojeżdżałem z Poznania do dr Molskiego na konsultację. Trzykrotnie byłem wręcz spławiany... Za każdym razem zero konkretnych informacji. W mojej głowie pojawiało się pełno pytań, na które nie dostawałem żadnych odpowiedzi. Zamiast tego jakieś drwiny typu co ja tu robię po 10 latach od wypadku lub informacje, że możemy zrobić operację ale będzie to kosztowało 8 tys (!!!) a ból pooperacyjny może być ogromny i towarzyszyć mi do końca życia. Na trzeciej wizycie wybłagałem skierowanie na usg. Molski polecał w Polsce tylko jedną placówkę także w Warszawie. 3 miesiące oczekiwania, po czym okazało się, że zlecił usg błędnie i zrobiono mi je nie od zewnętrznej strony a od wewnętrznej dłoni... Na każdej kolejnej wizycie wyczuwałem, ze strony doktora coraz to większe obawy przed operacją. Rozmawiał, ze mną w taki sposób bym się na nią nie zgodził... Choć ciężko nazwać to rozmową.. Po każdej wizycie miałem więcej niewiadomych i czułem się totalnie zagubiony. Operację zrobiono mi pół roku później w Poznaniu. Wszystko mi wytłumaczono, odpowiedziano na każde pytanie po czym operowano. Dziś mija 7 miesięcy od operacji. W prawej dłoni mogę robić pięść o czym marzyłem od dawna.


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Inny

W czerwcu 2022 r. Pan dr Marek Molski zoperował mi rękę - zabieg usunięcia w mojej lewej dłoni tzw przykurczu Dupuytrena (stan po pierwszej operacji w Lublinie). Zabieg i leczenie po zabiegu odbyły się na najwyższym poziomie i z ogromną troską o komfort pacjenta. Po upływie 2 miesięcy ręka jest w pełni sprawna, a szwy pooperacyjne prawie niewidoczne. Stopniowo zaczęło też wracać normalne czucie. Panu Doktorowi bardzo dziękuję za pomoc i umożliwienie powrotu do pełnej sprawności. Uważam, że Pan Doktor jest wybitnym fachowcem, który oprócz tego, że zna się na tym co robi, to otacza pacjenta opieką, tłumacząc wszystko. Każdemu mogę z pełnym przekonaniem polecić tego lekarza.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Chirurgii Plastycznej Malia Inny

W maju 2022 r. Pan dr Marek Molski zoperował mi rękę. Od wielu lat cierpiałam na tzw. zespół cieśni nadgarstka. Przez drętwienie ręki i towarzyszące temu bóle, nie mogłam spać, ani normalnie funkcjonować. Pan Doktor zoperował nadgarstek, uwalniając uciśnięty nerw i praktycznie od razu po zabiegu ustąpiło drętwienie i bóle. Stopniowo zaczęło też wracać normalne czucie i już 2 miesiące po operacji moja ręka jest prawie taka, jak sprzed pojawienia się objawów. Panu Doktorowi bardzo dziękuję za pomoc i umożliwienie powrotu do pełnej sprawności. Uważam, że Pan Marek jest wybitnym fachowcem, który oprócz tego, że zna się na tym co robi, to otacza pacjenta opieką, tłumacząc wszystko i uspokajając. Leżenie na sali operacyjnej i rozmowy podczas zabiegu, to była (pomijając okoliczności) prawdziwa przyjemność. Podsumowując to żałuję, że tak długo się męczyłam i tak późno zgłosiłam się do Pana Molskiego. Każdemu mogę z pełnym przekonaniem polecić tego lekarza i niech nie zwleka jak ja, tylko da Mu sobie pomóc jak najszybciej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania