Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

os. Żeromskiego 21, Miechów
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany

Trafilam do doktora z polecenia kuzynki ponad 3 lata temu po urodzeniu pierwszego dziecka. Mimo kilkudziesięciu kilometrów co miesiąc regularnie odwiedzałam go w celu oceny rozwoju dziecka. Z perspektywy czasu moge z cała pewnością przyznać ze to Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas aktualizuje na rożnego rodzaju sympozjach. Rzeczowo wszystko tłumaczy i jest bardzo racjonalny. Udziela wielu wskazówek dotyczących opieki nad dzieckiem co bardzo sobie ceniłam jako młoda mama. Pan Doktor stwarza niesamowitą atmosferę podczas badania, jest spokojny i bardzo cierpliwy. Ma super podejście do dzieci dzieki czemu wizyty nie sa dla nich tak stresujące. Mój syn go uwielbia :) cieszę sie ze trafiłam na tak kompetentnego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Spokojny ,miły człowiek .Długo i uważnie bada małego pacjenta. Leczę syna od 12 lat u doktora Micyka . Dzięki niemu wiele zachorowań przeszedł bez antybiotyków , którymi większość lekarzy szasta na prawo i lewo.


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich rodziców chcąc rozwiać wszelkie pomówienia jakoby priorytetem dr Micyka była tylko kasa i siłą napędową prowadzenia domowej praktyki lekarskiej.
Jestesmy jego pacjentami od 3 lat. Dwa razy zdarzyło się że pan doktor nie wziął od nas pieniażków za wizytę mimo iz przyjał nas ponadprogramowo.Sytuacja była nagła a ja nie wiedzialam gdzie udac sie po pomoc z chorym dzieckiem. I bynajmniej zaznaczam, że nie nalezę ani do rodziny lekarza, ani do przyjaciół czy nawet znajomych - jestem zwykłym, szarym pacjentem z Miechowa. Raz się też zdarzyło, że z przejęcia w ogóle zapomniałam zapłacić i wyszłam, a Pan doktor nawet się nie upomniał. Zażenowana wróciłam po jakimś czasie jak się zorientowałam jaką gafę popełniłam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Z przykrością patrzę na wypowiedź dex g., i mówiąc szczerze kompletnie się z nią nie zgadzam.
Korzystam z prywatnej praktyki Doktora Micyka od ponad 10 lat i jestem oburzona tym pomówieniem.
Mam szacunek do siebie i dlatego też do innych, więc staram się przestrzegać zasad.
Według ustalonych godzin rejestracji funkcjonuje każda normalna poradnia.
Nie zdarzyło nam się np., żeby Pan Doktor nie przeprosił, za choćby lekki poślizg przy wizycie.
Czasami, z uwagi na epidemię, po uprzednim wywiadzie, wizyta bywała odraczana na kolejny dzień.
Doświadczałam również krytyki (np.za samowolne skrócenie czasu podawania leku dziecku), co nie bywa miłe, ale zasłużywszy przyjmowałam ją z pokorą.
Jestem matką dziecka z obniżoną odpornością i przebywałam z nim do 6 r.ż. 14 razy w szpitalu, również z zagrożeniem życia. Zdarzało się, że bywaliśmy 3 razy w tygodniu na wizycie u Doktora.
Moje poglądy bywają niepopularne, ale kiedy je wybrzmiewam robiąc to np. przy pomocy multimediów, to z pewnością nie pod pseudonimem.
Powiedzieć o kimkolwiek, że nie jest człowiekiem i jego priorytetem jest kasa to poważny zarzut.
Więc ja, odbiję z lekkością piłeczkę i powiem dosadnie, plecie Pani bądź Pan androny.
Do lekarza trzeba mieć zaufanie, jeśli tak nie jest, koniecznie trzeba zmienić, lekarza oczywiście, a tych leczących charytatywnie są przecież całe tuziny.
Doktor przyjmuje codziennie od godziny 9.00, i aż strach pomyśleć jakie posty czytalibyśmy na tej stronie, gdyby podczas wizyty, kiedy Państwo byliby klientami o godzinie 9.01 i Pan Doktor odbierał urywające się telefony w sprawie rejestracji. Szczególnych rekomendacji Doktorowi wystawiać nie muszę, bo prawda obroni się sama.
Mam nadzieję, że Pan Doktor tych portali nie czytuje, ale na wszelki wypadek życzę parafrazując „wszystkiego dobrego”.
Ludzie litości, szanujmy się nawzajem, a naprawdę będzie nam się żyło lepiej.


E
Użytkownik zweryfikowany

Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Spokojny, miły i rzeczowy. Małego pacjenta bada bardzo dokładnie. W tle gra spokojna muzyka. Wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy rodzicom. Chodzę z synkiem do pana doktora od lat i nigdy się jeszcze na nim nie zawiodłam. Oby było więcej takich lekarzy.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Pediatra godny polecenia. Bardzo kompetentny. Bada dokładnie, rzeczowo i w różnych płaszczyznach. Udziela rodzicom wyczerpujących informacji o stanie zdrowia dziecka, przekazując przy tym dodatkowe sugestie i porady dotyczące opieki nad dzieckiem. Gorąco polecam i oby więcej takich lekarzy


G

żeby się nie powtarzać to myślę tak samo jak wyżej jest napisane,
dodam że gabinet i poczekalnia są funkcjonalnie urządzone + miła atmosfera.


K
Użytkownik zweryfikowany

w okolicy Miechów to najlepszy specjalista, zawsze chodzę z synkiem do niego, przyjmuje do późnych godzin wieczornych, nie szasta antybiotykami na prawo i lewo, dokładny, ma swoje takie tam... udziwnienia,ale jako specjalista naprawdę godny polecenia!!!!


W

bardzo sympatyczny a jednoczesnie konkretny i racjonalnie myślący POLECAM !!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Specjalista. Kompleksowo bada dziecko podczas wizyty . Wyczerpująco odpowiada na pytania dot zdrowia dziecka. Widac, że zna sie na rzeczy. Miły i sympatyczny. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie