Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu
Grunwaldzka 19/2, Śródmieście, Wrocław
Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

Bardzo szybko zdiagnozował chorobę Hashimoto i zlecił stosowne leczenie.To lekarz o ogromnym doświadczeniu i wiedzy medycznej. Po wyjściu z gabinetu człowiek wie co mu dolega I co ma robić w dalszym toku leczenia, profesor zasługuje na najlepszą opinie.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. tarczyca

Lekarz konkretny,rzeczowy,dokładny,celujący w diagnozę,wszystko dokładnie wyjaśnia. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Fachowe podejście do pacjenta. Nie rozciąga procesu leczenia. Po przepisanych lekach nastąpiła poprawa. Dzięki doktorowi wracam do normalnego funkcjonowania. Świetny lekarz. Polecam


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

Profesor Mędraś to lekarz rzetelny, sympatyczny, godny zaufania i polecenia. Bardzo dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Lekarz jakich mało, na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Z ogromnym doświadczeniem, cierpliwy, dokładnie wysłucha, odpowie na każde pytanie, pełen profesjonalizmu. Przez wiele lat byłam leczona niewłaściwie. Dr Mędraś szybko postawił diagnozę którą potwierdziły zlecona badania, po czym otrzymałam właściwe leki. Dzięki niemu odzyskałam zdrowie. To wybitny specjalista z ogromną wiedzą do którego w razie potrzeby na pewno umówię się ponownie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny. wypadanie włosów

Od 2 lat miałam problemy z oslabieniem i wypadaniem wlosow garsciami. Bylam u kilku lekarzy, nawet u trychologa, robiłam badania krwi i akupunkturę bez skutku. Lekarze twierdzili ze to przez stres. Ostatecznie wyladowalam u profesora Mędrasia. Pierwsza wizyta rozmowa i zlecenie dodatkowych badań. Druga wizyta po miesiącu, odrazu diagnoza - Hashimoto i zlecone leczenie. Trzecia wizyta po 3 miesiącach kontrola. Nie musze mówic ze nastapiła niesamowita poprawa nie tylko samych włosow ale tez ogolnie lepiej sie ze sobą czułam. Konkretnie, bez zbędnych ceregieli i przede wszystkim skutecznie. Polecam tego lekarza.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny.

Bardzo nie polecam tego lekarza, poszłam do niego z polecenia kolegi mamy z pracy i bardzo żałuję. Zgłosiłam się do niego w celu ustalenia dawki leku, bo miałam złe wyniki TSH (około 5 gdzie max jest 3,5) od ponad roku, a on mnie wyśmiał prosto w oczy, a jak mu powiedziałam, że odczuwam ten zły stan hormonów to również mnie wyśmiał, że to niemożliwe, a to nie jest chyba normalne, że co chwile chce mi się płakać bez powodu, np. w sklepie patrząc na mleko. Odradzam wszystkim!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczno-Internistyczny. niski testosteron

Jestem pacjentem profesora od 4 lat.Pojawiłem się u niego z powodu bardzo niskiego testosteronu (4,81). Profesor wysłuchał mnie dokładnie, odpowiedział na wszystkie pytania, zlecił badania. Kiedy przyszedłem do niego z wynikami bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśnił i przepisał lekarstwo. Po kilku dniach była wizyta kontrolna. Testosteron skoczył na 16,02! Teraz są to tylko wizyty kontrolne gdzie profesor przepisuje mi lekarstwo. Profesor zawsze dokładnie słucha i wszystko precyzyjnie tłumaczy, nie spieszy się, jest wyrozumiały, sympatyczny,rzeczowy i konkretny. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie. Zawsze jest miło i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z profesorem. Jestem również wdzięczny za okazaną pomoc i polecam innym pacjentom.


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A. niedoczynność tarczycy

Niestety ale idąc pierwszy raz z podejrzeniem o niedoczynność tarczycy lekarz nawet mnie nie zbadał. Zobaczył wynik TSH (bez pozostałych wolnych hormonów) i przepisał Euthyrox. Moje pytania miał gdzieś i wręcz wyśmiał je.. Każda wizyta przebiegała w ten sposób, max. 3 minuty. Nie polecam nikomu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zapisałam sie na wizyte do prof. Mędrasia w marcu,bo badania wykazały wysoki poziom TSH.Moje wrażenia-profesor zarozumiały,ironicznie skomentował to,że czegoś nie zrozumiałam,jak stanowczym tonem zwróciłam mu uwage,to nieco wymiękł.Byłam u niego kilka razy i nigdy więcej-niczym więcej oprócz wyniku TSH nie interesuje sie,wizyta u niego trwa niecałe 5 minut,rzut oka na wynik TSH,wydruk recepty i do widzenia,nie polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia....wrócę do niego z miłą chęcią!!!
Bardzo komunikatywny, potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania odnośnie tarczycy...
W gabinecie miła atmosfera...lekarz był wyrozumiały i wysłuchał mnie.....oznacza się dużą wiedzą....
Skierował na zrobienie kilku badań.....


M
Użytkownik zweryfikowany

Okropny człowiek. Miałam tą wątpliwą przyjemność być u niego ze skierowaniem do kliniki. Pan prof. od razu naskoczył na mnie, że czego ja właściwie szukam, że mam napisane jakie badania powinnam wykonać i że je można zrobić przez poradnie, a jego nie interesuje, ze tam trzeba ponad 2 lata czekać, a ja muszę być stale kontrolowana. Zrobił mi wykład o tym, jak to pacjenci tacy jak ja generują im tylko koszty i blokują łóżka (to rozumiem, że na oddział to są przyjmowane najbardziej interesujące medycznie przypadki?). Na szczęście poszłam do innej Pani doktor, która bez mrugnięcia ustaliła mi termin przyjęcia na oddział. Doktor Mędraś głęboko jeszcze tkwi minionym systemie. Poza tym w godzinach przyjmowania pacjentów urządza sobie pogawędki przez telefon z kolegą, a w jego gabinecie strasznie śmierdzi papierosami. Zdecydowanie NIE POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania