Adresy i cenniki usług

 • Prywatny Gabinet Ortopedyczny

  1 Maja 65
  26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Doktor pomógł mi kiedy inni nawet się nie starali rozpoznać choroby. Wyrozumiały i sympatyczny. Bardzo dobry specjalista.

 • Najlepszy lekarz w całej Polsce.Choć bardzo zabiegany,ale zawsze stara się pomóc pacjentowi.Uwielbiam go i bardzo szanuję!!!!!!!!!!!!!!!!! Leczę się u niego 6lat i bardzo mi pomógł.Nie to co pan "doktor" Kiersnowski Wojciech ze szpitala miejskiego w S-ku.
  Życzę Panu doktorowi Figlowi dużo zdrowia.

 • Leczę się u Dr Figla od 10 lat uratował mi nogi dzięki niemu chodzę. Fachowo i sprawnie wykonał operację. To jest najlepszy lekarz nie tylko w mieście, ale śmiem twierdzić że w całym województwie a może i Polsce. Dziękuję Panie Doktorze.

 • Pan dr Marek Figiel jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Bez najmniejszego problemu zdjagnozował mój problem z kolanem, gdy wcześniej ortopedzi w Skarżysku zlecali mi wszelkie badania i nadal nie wiedzieli w czym tkwi mój problem. Wykonał mi operację w szpitalu w Końskich, po której dnia następnego już mogłem na razie o kulach poruszać się samodzielnie. Ze szpitala po czterech dniach pobytu wyszedłem o własnych siłach bez pomocy kul. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko i życzę wielu sukcesów oraz awansu w pracy zawodowej.

 • Wspaniały lekarz! Życzę Panu doktorowi samych sukcesów.
  Gorąco polecam.

 • PAN DOKTPR FIGIEL TO WSPANIAŁY SPECJALISTA I CUDOWNY CZŁOWIEK. MÓJ MĄŻ JEST PO WYPADKU KOMUNIKACYJNYM. 5 MIESIĘCY LEŻAŁ , 2 DNI PO ZABIEGU WYKONANYM PRZEZ DOKTORA FIGLA ZACZĄŁ CHODZIĆ. TO CUDOTWÓRCA. DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI ZA POMOC I ŻYCZĘ ZDROWIA I SAMYCH SUKCESÓW.
  WDZIĘCZNA ŻONA.

 • Pan Marek jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Pomoc i diagnozę uzyskałem poza gabinetem lekarskim, co najważniejsze, i tak była trafna. Potem szpital, zabieg, 5 dni i po problemie, który mnie nękał kilka lat. Jak najbardziej polecam Dr. Figla i pozdrawiam.

 • byłam u doktora z moją matką oszukał mnie jest miły ale nie dotrzymuje słowa

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miałam kontakt (niestety) z wieloma lekarzami. W dniu gdy dostałam się pod opiekę w ręce Pana dr Marka Figla wygrałam los na loterii. To lekarz z powołania – w dosłownym tego słowa znaczeniu . To osoba w pełni kompetentna , sympatyczna i znakomity specjalista w swojej dziedzinie . życzliwość dobroć , dyspozycyjność , cierpliwość , a przede wszystkim zrozumienia dla innych – to cały obraz Pana Doktora. Szczerze polecam tego znakomitego specjalistę, jakim jest Pan Doktor Marek Figiel.

 • Jest bardzo dobrym specjalistą i wiele razy uzyskałam od niego pomoc. Życzę panu doktorowi wielu sukcesów w pracy zawodowej i oby nigdy nie przestał być "Człowiekiem".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

226

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.