Lek.

Marek Drzewiecki

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Do pana doktora trafiłam po wielu mniej lub bardziej niefajnych doświadczeniach z gin. Od nastolatki męczę się z pco i jego konsekwencjami. Pomógł mi jako jedyny i pomaga nadal w walce o zapłodnienie, jest troskliwy, miły, delikatny, nigdy nie pozwolił mi odczuć że jestem gorsza od zdrowych kobiet czy tych już w ciąży. Odpowiada na wszystkie pytania na bieżąco. Nie naraża na dodatkowe zbędne koszty, zawsze znajdzie czas, nawet gdy grafik ciasny. Widzę że bardzo wierzy że nam się uda ciąża, cenię sobie to wsparcie. Pan doktor również rozumie jak ważny jest spokój przyszłej mamy, unikanie stresu i przemęczenia i ustosunkowuje się do tego. Polecam lekarza, z ciężkim sercem, bo polecani sa potem oblegani

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Katowice ChorzowskaUsługa: prowadzenie ciąży

   Odradzam, zwłaszcza kobietom w ciąży! Pan doktor od pierwszej wizyty humorzasty i gburowaty. Na dodatkowe pytania podczas wizyty reagował irytacją ("mam tylko 30 min na pacjentkę"), odpowiadał lakonicznie, często lekceważąco i kpiąco. Kilka razy musiałam upominać się o skierowania na badania kontrolne moczu, czego również nie omieszkał odpowiednio skomentować. Gdy w 36 tygodniu ciąży poprosiłam o badanie GBS, doktor oburzył się, że ośmielam się przypominać mu o tym badaniu, po czym powiedział, że je zrobi, ale to i tak za wcześni, bo one jest ważne tylko 30 dni (bzdura!). Co więcej, gdy wynik okazał się pozytywny, niepotrzebnie leczył mnie antybiotykiem przez 3 tygodnie! Na ostatniej wizycie, dzień przed terminem porodu zrobił mi usg (poprzednie było miesiąc wcześniej!), które ujawniło pośladkowe położenie dziecka. Lakonicznie i z łaską oświadczył mi, że będę mieć cesarkę. Nie wskazał konkretnego terminu, nie dał skierowania (!) mimo, iż o nie zapytałam. Nie zapomniał jednak wręczyć mi ulotki polecającej żel do cesarki za ogromne pieniądze, który wcale nie był mi potrzebny! Z gabinetu wyszłam z płaczem, w szoku, przerażona wizją cc, na które w ogóle nie byłam przygotowana. Następnego dnia, gdy zgłosiłam się na oddział okazało się, że nie mam podstawowego badania - HBS. Od lekarza przyjmującego usłyszałam pytanie "dlaczego doktor tak zwlekał z cc? zabieg powinien być już tydzień temu".
   Podsumowując: radzę unikać tego doktora, zwłaszcza kobietom w pierwszej ciąży. Trudny charakter, brak zrozumienia, empatii, traktowanie pacjentek z wyższością i lekceważeniem.

  • S

   Do pana doktora trafiłam po wielu mniej lub bardziej niefajnych doświadczeniach z gin. Od nastolatki męczę się z pco i jego konsekwencjami. Pomógł mi jako jedyny i pomaga nadal w walce o zapłodnienie, jest troskliwy, miły, delikatny, nigdy nie pozwolił mi odczuć że jestem gorsza od zdrowych kobiet czy tych już w ciąży. Odpowiada na wszystkie pytania na bieżąco. Nie naraża na dodatkowe zbędne koszty, zawsze znajdzie czas, nawet gdy grafik ciasny. Widzę że bardzo wierzy że nam się uda ciąża, cenię sobie to wsparcie. Pan doktor również rozumie jak ważny jest spokój przyszłej mamy, unikanie stresu i przemęczenia i ustosunkowuje się do tego. Polecam lekarza, z ciężkim sercem, bo polecani sa potem oblegani

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizytę u Doktora Drzewieckiego wspominam bardzo dobrze. Wzbudził moje zaufanie oraz miał profesjonalne podejście. Na wizytę przyszłam z kilkoma obawami i p. Doktor wszystko mi na spokojnie wytłumaczył. Polecam, moim zdaniem jest to jeden z lepszych ginekologów na jakich trafiłam w Medicover.

  • A

   Mimo że dalsze konieczne do wykonania badania przysługują mi w pakiecie opłacanym w Medicover, lekarz skierował mnie do prywatnej praktyki lekarskiej na mój dodatkowy koszt (podał tylko jedną konkretną placówkę, nie pozostawiając mi żadnej możliwości wyboru). Moje pytania ucinał krótko mówiąc, że "dalsza diagnostyka już u nas w klinice" - rozumiem, że lekarz nie mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania z powodu konieczności dalszej diagnostyki, ale moje pytania dotyczyły też bezpośrednio wykonanego badania USG, więc odpowiedź była możliwa. Stwierdzenia typu "poprzedni lekarz niech sobie robi co chce" albo "nie ma pani szans na ciąże" były zdecydowanie nie na miejscu. Nie jestem zadowolona z samej wizyty jak i ze sposobu, w jaki zostałam potraktowana przez lekarza.

  • J

   Konkretny i rzeczowy lekarz. Nie rozczula się nad sytuacją, szuka rozwiązań i proponuje rekomendowane postępowanie. Podczas wizyty czuję, że jest pewien swych decyzji. Jestem zadowolona z takiego podejścia: zawsze na temat i konkretnie.

  • A

   My experience with Dr Drzewiecki couldn't be any more positive.
   He not only took good care of my whole pregnancy but also threw himself into my delivery.
   At the beginning of my pregnancy, we were meaning to go to our country to deliver but the professionalism and efficiency of the doctor made me change my mind as I felt so well cared in Poland.
   He advised us where to have the c- section which was carried out by himself and guided us during the whole hospital stay.
   I highly recommend this doctor.

  • K

   Pan doktor Drzewiecki jest bardzo dobrym specjalistą. Prowadził moją pierwszą ciążę i bardzo możliwe, że dzięki niemu mój synek jest teraz z nami. Po pierwsze zgodził się mnie przyjąć kontrolnie jako dodatkową pacjentkę, gdy upadłam na brzuch w pierwszym trymestrze. Po drugie, gdy tylko dowiedział się o ataku padaczki i usłyszał spadający puls płodu pod koniec trzeciego trymestru od razu wysłał mnie w trybie pilnym do szpitala na cesarkę. Syn urodził się z wrodzonym zapaleniem płuc. Lekarz na OIOM powiedział, że gdyby synek urodził się parę dni później mogliby już nie być w stanie go uratować. Więc pan doktor Drzewiecki miał "nosa". Poza tym pan doktor jest punktualny, właściwie wszystkie wizyty do tej pory odbyły się na czas. A fakt, że nie jest rozmownym bajerantem pominę, dla mnie najważniejsze jest, że jest specjalistą w swoim fachu.

  • H

   Bardzo dobry lekarz, wizyty konkretne i jasne. Mogłam liczyć na wszystkie badania, te z pakietu i poza. Dzięki niemu zaszłam w ciąże
   Podczas każdej wizyty potrafił opanować moje emocje. był czas ze na każda wizyte przychodziłam z płaczem. Nie mogłam zajść w ciąże a do tego moja mama zachorowała na raka, było podejrzenie ze to rak jajnika. Fakt to nie jest typ gawędziarza, ale zawze uzyskałam odpowiedz na pytanie, nawet w sprawie mamy. Ja polecam doktora

  • B

   żadna rewelacja udziela informacji dosyć zdawkowo pomimo posiadanego pakietu medycznego gwarantującego wszystkie badania nie kieruje na usg piersi w momencie kiedy ma informację, że ostatnie było robione stosunkowo niedawno jedyna konkluzja Pana doktora trzeba zrobić usg najlepiej w tym samym miejscu co poprzednie. A ja nie mam zamiaru wydawać na nie pieniądze skoro zapłaciłam za wykupienie pakietu, więc to żadna łaska, że wypisze skierowanie. Nadmieniam, że korzystałam z wizyty prywatnej w Klinice Krakowskiej ul. Mehoffera 6. Pacjentka

  • A

   Nie jestem zadowolona jak prowadził moją ciążę oraz gdzie zostałam przez niego skierowana na poród. Nie przykłada się do pytań pacjentek, szczególnie tych w ciąży, traktuje pacjentkę zbyt opieszale. Uważam, że można trafić na lepszego lekarza