Marek Dobosz, gastrolog Gdańsk

prof. dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastrolog, Chirurg

21 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Partyzantów 14/102, Gdańsk
Klinika Medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Gastroskopia


ul. Partyzantów 14/102, Gdańsk

Klinika Medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy


Kolonoskopia


ul. Partyzantów 14/102, Gdańsk

Klinika Medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
21 opinii

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy wyniki badań USG

Panie Profesorze
Chciałbym tą drogą podziękować Panu za rozwiązanie niepewności dotyczacej mojego zdrowia. Wprawdzie moje samopoczucie zawsze było i jest doskonałe, to jednak wyniki badań wskazywały na zupelnie coś innego.Udałem sie do Pana. Zajął sie Pan moim zdrowotnym problemem i teraz, już bez niepewności ponownie czuję sie doskonale i chciałbym powiedzieć Panu jedno, ale ważne słowo:
D I Ę K U J Ę.
Ryszard Gajewski


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Medyczna Prof. Dobosz i Partnerzy

Cudowny lekarz. Pomimo bardzo długich terminów nawet prywatnie, ze względu na ciążę i wcześniejszą wizytę na SOR znalazł czas by mnie przyjąć od ręki. Postawienie trafne diagnozy zajęło Profesorowi chwilę, podczas gdy w szpitalu mieli z tym problem. Oby było więcej tak dobrych specjalistów.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dziękujemy profesorowi za przeprowadzenie udanej i przy tym trudnej operacji polegającej na resekcji 50 cm jelita grubego i zespoleniu go.Mama cierpiała na ogromne bóle brzucha,trzymające kurczowo nawet 2 godz.gdzie leki przeciwbólowe nie pomagały.Jak się później okazało miała bardzo krętą budowę esicy,gdyby nie zabieg,mogłoby dojść do jej całkowitego splątania. Pan Prof Dobosz jest mistrzem w swoim fachu,a przy tym uprzejmy i niezwykle kulturalny.Wychodzi z gabinetu,wita się podając rękę pacjentowi i zaprasza do środka.Takie zachowanie wśród obecnych lekarzy to na prawdę rzadkość.POLECAM


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam, moja histroria jest niestety bez happy endu. Moja moja Mama odeszła. I nie mam pretensji o to, ze odeszła - stan był krytyczny gdy profesor nas przyjmował na oddział. Ale mam ogromny zal o to, ze nie ulzyl jej cierpieniu. A mogł to zrobić. Prosiłam o zwiększenie dawki morfiny, prosiłam o nasenne (żeby to przespała). Owszem, pan prof. powiedział ze to nawet dobry pomysł, po czym sie zwinął na długi weekned nie kiwnawszy palcem. A ona odeszła za 22 godziny. W bolach niewyobrażalnych. Mineły 2 miesiące a ja wciąż widze jak zwija się z bólu, bólu, któremu mozna było ulżyć.


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem BARDZO wdzięczna Profesorowi za uratowanie życia mojemu mężowi! Od 2 lat leczył się on w Olsztynie, gdzie nie widziano już ratunku i nie chciano (bądź nie umiano) postawić męża "na nogi", mimo moich próśb, by chociaż wzmocniono jego organizm. Nie wspomnę o naszym miejscowym szpitalu, w którym powiedziano nam, że "tak musi być" w przypadku choroby jelit, na którą cierpi mąż.
Profesor Dobosz dał nam nadzieję i pierwszy powiedział, że "tak być nie musi" i nie trzeba umierać śmiercią głodową, co groziło mężowi.Powiedział, że postawi męża na nogi i pomógł Mu. Najpierw intensywne odżywianie pozajelitowe, a później operacja. Dodam, że nie była ona rutynowa. Profesor jest tak cudownym Mistrzem i lekarzem z powołania (choć poznałam ich tylu, że śmiem wątpić w to stwierdzenie w przypadku bardzo wielu lekarzy), że zaryzykował i ocalił fragment jelita i odbytu, by nie skazywać męża na dożywotnią stomię. Każdy pacjent , w moim mniemaniu, stanowi dla Profesora całe 100% życia i dopchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie.
Nie znajduję słów, by wyrazić wdzięczność Panu Profesorowi za ocalenie i danie nowego życia mojemu mężowi.
Polecam z całego serca Klinikę a Panu Profesorowi serdecznie DZIĘKUJĘ!


Użytkownik zweryfikowany

Jestem ogromnie wdzięczna profesorowi za uratowanie mi życia w 2008 roku praktycznie już odchodziłam na drugą stronę nawet sam profesor powiedział mi to w twarz na pierwszej wizycie ale powiedział też że jeśli zastosuje się do jego zaleceń to mnie uratuje i tak się stało,mam usunięte całe jelito grube ale czuje się dobrze co rok lub dwa jadę na kontrole do profesora Dobosza.POLECAM GO Z CAŁEGO SERCA!


Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Moim zdaniem jest w tym mistrzem.. Miałem achalazję przełyku to dość rzadko spotykana choroba i niestety bardzo małe grono chirurgów podejmuje się tych operacji. Jednak profesor wykonał to zadanie znakomicie. Jestem już miesiąc po zabiegu i cieszę się, że mogę normalnie jeść, pić i spać.. w pewnym sensie prof. Dobosz uratował mi życie.. Jako jego pacjent czułem się bardzo pewnie i cieszę się, że inny gastroenterolog skierował mnie właśnie do profesora. Jestem bardzo wdzięczny za bardzo szybką i trafną diagnozę oraz za ekspresową operację.


N
Użytkownik zweryfikowany

W 2011 roku miałam przeprowadzoną operację usunięcia dolnego odcinka jelita. Profesor Dobosz jest osobą konkretną, z przeogromną wiedzą i profesjonalizmem podchodzącym do każdego "przypadku", troszczy się o zdrowie i dobro pacjenta, obiektywnie analizując wszystkie "za" i "przeciw". Decyzja była bardzo trudna, ale tak jak profesor przypuszczał konieczna i niezbędna. Dzięki profesorowi odzyskałam prawdziwe-nowe życie, bez problemów jakie miałam przedtem. Za co do końca życia będę nie opisanie wdzięczna. Serdecznie polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Moja historia zaczęła się cztery miesiące temu. W tak krótkim czasie byłam pię razy w szpitalu. Przeszłam trzy ostre zapalenia trzustki, po których znalazłam się w szpitalu w Tczewie. Niestety jedyny mój sprzymierzeńca ordynator chirurgi poszedł na urlop, a od jego zastępcy usłyszałam , że szpital musi dba o swoje interesy. W tamtym momencie nie było ich stac na przyjmowanie pacjentów na na takie zabiegi. Za namową rodziny i analizy opinii z internetu trafiłam do Profesora. Już następnego dnia znalazłam się w Szpitalu Kopernika w Gdańsku, gdzie Profesor jest ordynatorem. Od razu miałam niezbędny zabieg ERCP, po czym poczułam się nareszcie wspaniale. Po miesiącu, gdyż takie są procedury usunięto mi pęcherzyk żółciowy. Dzisiaj mogę powiedzie, iż zawdzięczam życie Profesorowi. Jego profesjonalizm, wiedza i trafna diagnoza są niepodważalne. Lekarze w szpitalu mówią o Profesorze " Nasz Mistrz" i mają rację. Polecam wszystkim Pana Profesora.
P.S Profesorze dziękuję bardzo, będę wdzięczna do końca życia . Barbara K.


W
Użytkownik zweryfikowany

Wszystkim tym, którzy chcą zrobić profilaktycznie kolonoskopię, lub z innych względów muszą ja wykonać, polecam Zespół Pana prof.Marka Dobosza. Godzinę temu wróciłem z badania Kolonoskopowego w w/w klinice, przyznam że od kilku dni przed badaniem dręczyły mnie obawy i lęki, po prostu bałem się tego badania. Moje lęki wynikaly z drastycznych opisów zamieszczanych w internecie i opowiadań ludzi. Nie wiem gdzie oni robili kolonoskopię i cieszę się w tej chwili że tam nie trafiłem. Samo badanie....bez żadnej narkozy, znieczulenia czy jakiegoś tam głupiego Jaśka, po co, mówię wam nie trzeba, leżałem sobie wgodnie na stole i oglądalem na monitorze swoje jelito, na szczęście czyste, badanie nie jest nieprzyjemne i nic nie boli, odczucie...tak jakby po brzuchu delikatnie chodził wam kotek o miękkich łapkach. Po badaniu poszedłem sobie na lody. Pan Profesor mimo swego tytułu naukowego jest człowiekiem bardzo przystępnym, bezpośrednim i sympatycznym, potrafi rzeczowo podejść do przedstawianego przez pacjenta problemu. Sam koszt wykonywanej kolonoskopii nie jest wygórowany, i myślę że stać na to badanie przeciętnego człowieka, jakim ja rownież jestem. Gdy zajdzie kiedyś potrzeba zrobienia ponownie kolonoskopii, już nie będę się panicznie bał.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania