Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa)… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów ponadto chirurgia rekonstrukcyjna typu operacja koślawych paluchów.

  Dr n. med. Marek Czerner, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej świadczy usługi w prywatnym gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Opolu, prowadzi również działalność ogólnokrajową. Współpracuje z Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, Szpitalem Vitalmedic w Kluczborku oraz Szpitalem Sanvimed w Zabrzu Mikulczycach. W razie konieczności istnieje możliwość leczenia szpitalnego w ramach kontraktu z NFZ lub na zasadach komercyjnych.

  Porady i konsultacje lekarskie udzielane są w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń i bólów kręgosłupa oraz stawów. Dla pogłębienia diagnostyki wykonywane jest profesjonalne badanie USG.

  W gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym dr Marka Czernera pacjent może być pewien, że uzyska najlepszą opiekę lekarską i usłyszy trafną diagnozę. Każda historia choroby rozpatrywana jest indywidualnie. Stawiamy na budowanie świadomości pacjenta co do jego stanu zdrowia oraz zapewniamy mu w razie potrzeby profesjonalną, długoterminową opiekę lekarską.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

  Lekarz bardzo uprzejmy, wykonał badanie usg kolana i wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości .Godny polecenia.

 • S
  Lokalizacja: KORT KLINIKAUsługa: endoproteza stawu biodrowego

  Witam serdecznie.
  Chciałabym bardzo podziękować dr Czernerowi i całemu Zespołowi medycznemu za przebytą operację endoprotezy stawu biodrowego i kompleksową opiekę medyczną. Wysokiej klasy specjaliści. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko.
  Gorąco polecam wszystkim Klinikę KORT w Korfantowie.
  Wdzięczna pacjentka,
  Beata Grudzień.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo przyjemny, wykonał usg kolana, dokładnie opisywał i tłumaczył widoczny obraz, również obejrzał i wyjaśnił zdjęcia rtg które miałam ze sobą. Wcześniej byłam u innego specjalisty na NFZ który jeszcze nie mając zdjęcia rtg (ani tym bardziej usg) chciał mnie naciągnąć na zastrzyki. Jak się okazało u dr Czernera wcale nie były potrzebne. Jestem zadowolona z wizyty i wyjaśnienia moich dolegliwości. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo uprzejmy, wykonał badanie usg kolana i wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości .Godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pierwszy raz byłam na wizycie u Pana doktora.
  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Konsultacja przebiegła dosyć szybko, ale tylko dlatego, że Pan doktor już po pierwszym badaniu postawił odpowiednią diagnozę, dzięki której można podjąć odpowiednie leczenie. Już na pierwszej wizycie dostałam pierwszą blokadę na moje zwyrodnienie kręgosłupa. Dzisiaj mogę powiedzieć, że ból prawie ustąpił. Kolejna blokada jest za tydzień, więc mam również nadzieję, że ból ustąpi całkowicie.
  Doktor jest miłym, sympatycznym i dowcipnym człowiekiem co powoduje brak napięcia podczas wizyty.
  Z czystym sumieniem polecam
  Pacjentka z Opola

 • M

  Z czystym sumieniem moge polecić . Mimo iz okazało sie ze mój problem nie jest ortopedyczny a naczyniowy lekarz wyjasnij mi gdzie powinnam szukać pomocy i jakie podloze maja moje dolegliwości . Rzetelnie wykonane badanie oraz usg kolana . Polecam :)

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

  Fantastyczny lekarz!!! Kompetentny, troskliwy i po prostu sympatyczny :) . Dr Czerner znakomicie wytłumaczył mi , w jaki sposób będzie wyglądał zabieg.Na operację jechałam z uśmiechem na twarzy. Jestem pod dużym wrażeniem opieki pooperacyjnej. Pan dr przychodzi, pyta o samopoczucie. Było to dla mnie ogromnie ważne, czułam się bardzo bezpieczna przed , jak i po operacji. Miałam operowaną przepuklinę i wstawiany implant. Jestem bardzo wdzięczna i polecam z ogromną przyjemnością. Wysokiej klasy specjalista. Dziękuję Panie doktorze.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Uzyskałam pełną informację na temat możliwości usprawnienia mojego syna, który jest po porażeniu mózgowym. Podczas, gdy inni lekarze "rozkładali "ręce, Pan doktor Czerner postanowił nam pomóc. Jestem pod wrażeniem kultury osobistej, wrażliwości i wiedzy medycznej. To lekarz, który nie boi się wyzwań. Polecam serdecznie. Mama Jurka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam! Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Otrzymałam pełną informację na temat mojego stanu zdrowia i sposobów dalszego postępowania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z kompetencjami, który zna się na rzeczy. Trafiłem z bólem dolnej części kręgosłupa. Doktor wyjaśnił co mu się nie podoba w jego budowie oraz po badaniu nie widział bardzo groźnych schorzeń wymagających natychmiastowego leczenia, lecz zdjęcie RTG nie podobało mu się w 100%. Zachęcił do szczegółowych badań w najbliższym czasie w postaci rezonansu. Zalecił w międzyczasie fizjoterapię, a dalszy etap badań dopiero w późniejszym momencie.
  Wszystko wyjaśnione w prosty i klarowny sposób więc nie było zastrzeżeń co do przebiegu wizyty.