Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłu... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów ponadto chirurgia rekonstrukcyjna typu operacja koślawych paluchów.

  Dr n. med. Marek Czerner, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej świadczy usługi w prywatnym gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Opolu, prowadzi również działalność ogólnokrajową. Współpracuje z Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, Szpitalem Vitalmedic w Kluczborku oraz Szpitalem Sanvimed w Zabrzu Mikulczycach. W razie konieczności istnieje możliwość leczenia szpitalnego w ramach kontraktu z NFZ lub na zasadach komercyjnych.

  Porady i konsultacje lekarskie udzielane są w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń i bólów kręgosłupa oraz stawów. Dla pogłębienia diagnostyki wykonywane jest profesjonalne badanie USG.

  W gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym dr Marka Czernera pacjent może być pewien, że uzyska najlepszą opiekę lekarską i usłyszy trafną diagnozę. Każda historia choroby rozpatrywana jest indywidualnie. Stawiamy na budowanie świadomości pacjenta co do jego stanu zdrowia oraz zapewniamy mu w razie potrzeby profesjonalną, długoterminową opiekę lekarską.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

58 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam! Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Otrzymałam pełną informację na temat mojego stanu zdrowia i sposobów dalszego postępowania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z kompetencjami, który zna się na rzeczy. Trafiłem z bólem dolnej części kręgosłupa. Doktor wyjaśnił co mu się nie podoba w jego budowie oraz po badaniu nie widział bardzo groźnych schorzeń wymagających natychmiastowego leczenia, lecz zdjęcie RTG nie podobało mu się w 100%. Zachęcił do szczegółowych badań w najbliższym czasie w postaci rezonansu. Zalecił w międzyczasie fizjoterapię, a dalszy etap badań dopiero w późniejszym momencie.
  Wszystko wyjaśnione w prosty i klarowny sposób więc nie było zastrzeżeń co do przebiegu wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jak najbardziej uprzejmy, kompetentny ,w cenie usg i zastrzyk , pan doktor profesjonalnie zrobił badanie oraz prawie bezbolesny zastrzyk jestem bardzo zadowolona z wizyty polecam lekarza

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  wszystko było w porządku,jestem zadowolona z wizyty,otrzymałam wyczerpującą informację tylko nie bardzo rozumię poco umawia się na godzinę skoro to "nie działa" a obowiązuje kolejka według tego jak kto przyjdzie.Powoduje to wiele nieporozumień wśród osób oczekujących

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny ,rzeczowy lekarz.Podejście do pacjenta-super. Lekarz z ogromna wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy, wykonał badanie usg kolan i wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości, zalecił i doradzał w sprawie rehabilitacji, polecam

 • NN

  Bardzo życzliwy i kompetentny lekarz :-) trafiłam do pana doktora po 3 latach męczenia się z wypadaniem rzepki, nie trzeba było długo czekać na trafną diagnoze. Pan doktor skierował mnie na zabieg do OCR w Korfantowie. Teraz jest tylko lepiej. Polecam każdemu! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardz dobnry lekarz , profesjonalista, operował mnie kilka lat temu . przywrócił mi wiarę w życie, polecam wszystkim ,m którzy mają problemy z biodrami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia.,polecam.Fachowe porady i pełen profesjonalizm .Jeszcze raz polecam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, kompetentny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i otrzymanej porady. . Widać ogromną wiedzę i doświadczenie. Gorąco polecam tego lekarza.