Jesteś tym lekarzem?

832

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Super miły, fachowo konkretnie bez zbędnych formalności i informacji. Sprawnie przeprowadzone badanie tylko długa kolejka

 • I

  Pan profesor to dobry człowiek, lekarz z powołania, doskonały fachowiec. Potrafi doradzić pacjentowi, doskonale zna się na tym co robi, wszystkim życzę żeby trafiali tylko na takich lekarzy w życiu. Jak 2 miesiące temu dowiedzieliśmy o chorobie taty nasze życie zmieniło się o 100 stopni. U taty zdiagnozowali raka jelita grubego. Znaleźliśmy profesora Bębenka i już po pierwszej rozmowie byliśmy pewni, że jesteśmy w najlepszych rękach w Polsce jeśli chodzi o specjalistę zajmującego się tym nowotworem. Pan profesor zoperował tatę a my jesteśmy pewni, że teraz wszystko się poukłada.

 • K

  Ten Pan doprowadził moją mamę do tragicznego stanu. Złe leczenie.. mama miała guza na piersi to zamiast całą usunąć robił 4 zabiegi i za każdym razem ciął pierś przy granicy guza... aż ten rozwijał się dalej.. po podanej chemii i radioterapii (wiedząc że guz był złośliwy) nie zalecił ŻADNYCH badań kontrolnych tłumacząc to "PO CO?" ... stwierdził że moja mama jest zdrowa... Postanowiliśmy na własną rękę wykonać badania i co się okazało.. PRZERZUT NA WĄTROBĘ.. stadium zaawansowane i guz nieoperacyjny. Leczymy się teraz w Lubinie.

  GDYBY NIE TEN PAN moja mama prawdopodobnie byłaby już dawno zdrowa, a tak.. walka trwa już 2 lata. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Nie polecam niestety tego lekarza.... Doświadczenie mojej mamy z doktorem nie było najlepsze . Lekarz tylko dużo mówił a niewiele robił ( mama miała raka sromu) , mówił ze wszytsko jest w porządku, ze musi "tylko" poczekać na zabieg , ze trzeba wykonać biopsje i odbędzie sie zabieg( oczywiście nie było tego) , kazał przynosić podania o przyspieszenie zabiegu ,ktore i tak mimo iż przynieslimy w pon jak dr kazał wpłynęło w czwartek !! Wszytsko pięknie wyglądało w Jego słowach niestety nie miało to odniesinia do rzeczywistości . Dr Bębenek widział w jakim bólu była juz mama, zezabieg trzeba było wykonać natychmiast!! Gdyby nie inny lekarz, do którego mama trafiła w ostatniej chwili dzisiaj by juz Jej nie było na tym świecie bo nie dosyć ze rak, to dodatkowo nastąpiła infekcja, która była groźna dla Mamy życia.... Moze i Dr jest dobrym specjalista ale niestety my mamy przykre doświadczenie ....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Po diagnozie doktora straciliśmy dużo czasu na dodatkowe badania, nie podjęto leczenia na czas. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  W zakresie guzów piersi mogę polecić Pana Profesora z pełnym przekonaniem. Rzetelny fachowiec, "ludzki" lekarz. Miałam wykonywany zabieg w Onkomedzie - strach miał o wiele większe oczy niż było to warte. Profesjonalnie, w miłej atmosferze (o ile atmosfera zabiegu chirurgicznego może być miła). Profesor chętnie tłumaczy, informuje o swoich podejrzeniach. W moim przypadku się nie mylił - był gruczolakowłókniak, dokładnie jak obiecywał :) Jego ciepła postawa pomogła mi podjąć decyzję o zabiegu i przetrwać dni do momentu otrzymania wyników histopatologicznych. Owszem, nie ma tam czasu na długie rozmowy, za drzwiami czekają kolejni pacjenci, ale nie czułam się zaniedbana. Jako wymagająca pacjentka - polecam ze spokojnym sumieniem. Pozdrawiam Panie Profesorze i dziękuję.

 • D

  Też byłam u dr Bębenka z czerniakiem in situ. Mam wiele bardzo podobnych pieprzyków a dr po 5 min stwierdził, że wszystko jest ok. Jestem pewna, że z takim podejściem to nie zauważyłby nawet tego co okazal się czerniakiem (wykrył go na szczeście wcześniej inny lekarz). Spodziewałam sie bardziej profesjonalnego podejśca do pacjenta, w końcu to profesor. W ogóle nie pytał o przypadki raków w rodzinie, które u mnie występują, bardzo powierzchowne podejście. Niestety, nie ufam mu i wybram się do innego specjalisty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu Pana Prof. Moja Mama odeszła na raka trzustki....... żyłyśmy z wyrokiem, który psychicznie zdawał się nie do pokonania. Dzięki opiece Pana Prof.Marka Bębenka i lek.Piotra Hudźca przeszłyśmy tę drogę godnie. Podczas kolejnych konsultacji zasugerowano mi badania jako genetycznie obciążonej zagrożeniem tej choroby. Zdiagnozowano po biopsji nowotwór złośliwy piersi. Dzisiaj jestem już po zabiegu i leczeniu. Dziękuję całemu zespołowi kliniki Onkomed.

 • Dnia13.07 byłem zarejestrowany do na wizytę do prof.Bębenka na godz.15.30-16.00.Czekałem ok.2 tygodni.I tu niespodzianka!Na tą samą godzinę było zarejestrowanych parę innych osób.Minęła godz.16.00 a ja dalej na poczekalni.Na moje pytanie dotyczące wydłużającego się czasu pani w rejestracji odpowiedziała mi ,że jestem zapisany na listę dodatkową. Czyli pacjencie z tej listy czekaj sobie aż pacjenci z normalnej listy zostaną przyjęci.Proszą mi wyjaśnić co to jest lista dodatkowa i dlaczego podczas rozmowy telefonicznej i rejestracji nikt mnie o tym nie poinformował.Siedzące obok mnie w poczekalni panie też nic nie wiedziały o dodatkowej liście.Jedna nawet miała być na 15.20.Chciałem tylko a może aż konsultacji lekarskiej.Mówi się,że szybka diagnoza ratuje życie i zdrowie.A tu nieprzyjemna atmosfera i to w takim miejscu,jakim jest ONKOMED.

 • Wspaniały lekarz. Pana Profesora cechuje zaangażowanie, wiedza, profesjonalne podejście do pacjenta. Ponadto Pan Profesor jest niezwykle symatycznym człowiekiem. Korzystam z usług Pana Profesora od kilku lat i jestem bardzo zadowolna. Cieszę się, że istnieją tacy lekarze jak Pan profesor Bębenek. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu zdrowia z zakresu onkologii.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Bogumił Bednorz

chirurg naczyniowy,  flebolog,  onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się