Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usuwanie zmian nowotworowych

  Profesor wycinał mi dwa guzy z piersi, nie wspominam tego zabiegu dobrze, ponieważ odbywał się na miejscowym znieczuleniu a podczas wycinania dostałam obfitego krwawienia, które z trudem zostało zatamowane (a blizny pozabiegowe pozostawiają wiele do życzenia) Kilka miesięcy później pojawił się w wyciętym miejscu kolejny guz, który mimo obecnych wyników histopatologii został poddany dwumiesięcznej obserwacji. Po tym okresie Profesor jednak stwierdził, że natychmiast trzeba go wyciąć (miałam wrażenie, że dopiero przy tej wizycie lekarz poświęcił uwagę moim wynikom) i zlecił kolejny zabieg, który wycenił na 2500 zł. Prosiłam aby skierowano mnie do szpitala, ponieważ nie chciałam przeżywać tego co przy ostatnim zabiegu, jednak doktor mi odmówił i stwierdził że to będzie zbyt skomplikowane. Dzisiaj jestem po wizycie u innego prywatnego specjalisty, który ocenił, że operacja wycięcia guza+części piersi powinna odbyć się przy obecności anastezjologa. przy ogólnym znieczuleniu tak aby mieli czas podczas operacji na przeprowadzenie badań i dokładne sprawdzenie piersi, od tego lekarza bez problemu dostałam skierowanie na operację do publicznego szpitala już na pierwszej wizycie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Super miły, fachowo konkretnie bez zbędnych formalności i informacji. Sprawnie przeprowadzone badanie tylko długa kolejka

 • I

  Pan profesor to dobry człowiek, lekarz z powołania, doskonały fachowiec. Potrafi doradzić pacjentowi, doskonale zna się na tym co robi, wszystkim życzę żeby trafiali tylko na takich lekarzy w życiu. Jak 2 miesiące temu dowiedzieliśmy o chorobie taty nasze życie zmieniło się o 100 stopni. U taty zdiagnozowali raka jelita grubego. Znaleźliśmy profesora Bębenka i już po pierwszej rozmowie byliśmy pewni, że jesteśmy w najlepszych rękach w Polsce jeśli chodzi o specjalistę zajmującego się tym nowotworem. Pan profesor zoperował tatę a my jesteśmy pewni, że teraz wszystko się poukłada.

 • K

  Ten Pan doprowadził moją mamę do tragicznego stanu. Złe leczenie.. mama miała guza na piersi to zamiast całą usunąć robił 4 zabiegi i za każdym razem ciął pierś przy granicy guza... aż ten rozwijał się dalej.. po podanej chemii i radioterapii (wiedząc że guz był złośliwy) nie zalecił ŻADNYCH badań kontrolnych tłumacząc to "PO CO?" ... stwierdził że moja mama jest zdrowa... Postanowiliśmy na własną rękę wykonać badania i co się okazało.. PRZERZUT NA WĄTROBĘ.. stadium zaawansowane i guz nieoperacyjny. Leczymy się teraz w Lubinie.

  GDYBY NIE TEN PAN moja mama prawdopodobnie byłaby już dawno zdrowa, a tak.. walka trwa już 2 lata. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Nie polecam niestety tego lekarza.... Doświadczenie mojej mamy z doktorem nie było najlepsze . Lekarz tylko dużo mówił a niewiele robił ( mama miała raka sromu) , mówił ze wszytsko jest w porządku, ze musi "tylko" poczekać na zabieg , ze trzeba wykonać biopsje i odbędzie sie zabieg( oczywiście nie było tego) , kazał przynosić podania o przyspieszenie zabiegu ,ktore i tak mimo iż przynieslimy w pon jak dr kazał wpłynęło w czwartek !! Wszytsko pięknie wyglądało w Jego słowach niestety nie miało to odniesinia do rzeczywistości . Dr Bębenek widział w jakim bólu była juz mama, zezabieg trzeba było wykonać natychmiast!! Gdyby nie inny lekarz, do którego mama trafiła w ostatniej chwili dzisiaj by juz Jej nie było na tym świecie bo nie dosyć ze rak, to dodatkowo nastąpiła infekcja, która była groźna dla Mamy życia.... Moze i Dr jest dobrym specjalista ale niestety my mamy przykre doświadczenie ....

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Po diagnozie doktora straciliśmy dużo czasu na dodatkowe badania, nie podjęto leczenia na czas. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  W zakresie guzów piersi mogę polecić Pana Profesora z pełnym przekonaniem. Rzetelny fachowiec, "ludzki" lekarz. Miałam wykonywany zabieg w Onkomedzie - strach miał o wiele większe oczy niż było to warte. Profesjonalnie, w miłej atmosferze (o ile atmosfera zabiegu chirurgicznego może być miła). Profesor chętnie tłumaczy, informuje o swoich podejrzeniach. W moim przypadku się nie mylił - był gruczolakowłókniak, dokładnie jak obiecywał :) Jego ciepła postawa pomogła mi podjąć decyzję o zabiegu i przetrwać dni do momentu otrzymania wyników histopatologicznych. Owszem, nie ma tam czasu na długie rozmowy, za drzwiami czekają kolejni pacjenci, ale nie czułam się zaniedbana. Jako wymagająca pacjentka - polecam ze spokojnym sumieniem. Pozdrawiam Panie Profesorze i dziękuję.

 • D

  Też byłam u dr Bębenka z czerniakiem in situ. Mam wiele bardzo podobnych pieprzyków a dr po 5 min stwierdził, że wszystko jest ok. Jestem pewna, że z takim podejściem to nie zauważyłby nawet tego co okazal się czerniakiem (wykrył go na szczeście wcześniej inny lekarz). Spodziewałam sie bardziej profesjonalnego podejśca do pacjenta, w końcu to profesor. W ogóle nie pytał o przypadki raków w rodzinie, które u mnie występują, bardzo powierzchowne podejście. Niestety, nie ufam mu i wybram się do innego specjalisty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu Pana Prof. Moja Mama odeszła na raka trzustki....... żyłyśmy z wyrokiem, który psychicznie zdawał się nie do pokonania. Dzięki opiece Pana Prof.Marka Bębenka i lek.Piotra Hudźca przeszłyśmy tę drogę godnie. Podczas kolejnych konsultacji zasugerowano mi badania jako genetycznie obciążonej zagrożeniem tej choroby. Zdiagnozowano po biopsji nowotwór złośliwy piersi. Dzisiaj jestem już po zabiegu i leczeniu. Dziękuję całemu zespołowi kliniki Onkomed.

 • Dnia13.07 byłem zarejestrowany do na wizytę do prof.Bębenka na godz.15.30-16.00.Czekałem ok.2 tygodni.I tu niespodzianka!Na tą samą godzinę było zarejestrowanych parę innych osób.Minęła godz.16.00 a ja dalej na poczekalni.Na moje pytanie dotyczące wydłużającego się czasu pani w rejestracji odpowiedziała mi ,że jestem zapisany na listę dodatkową. Czyli pacjencie z tej listy czekaj sobie aż pacjenci z normalnej listy zostaną przyjęci.Proszą mi wyjaśnić co to jest lista dodatkowa i dlaczego podczas rozmowy telefonicznej i rejestracji nikt mnie o tym nie poinformował.Siedzące obok mnie w poczekalni panie też nic nie wiedziały o dodatkowej liście.Jedna nawet miała być na 15.20.Chciałem tylko a może aż konsultacji lekarskiej.Mówi się,że szybka diagnoza ratuje życie i zdrowie.A tu nieprzyjemna atmosfera i to w takim miejscu,jakim jest ONKOMED.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

897

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.