dr n. med.

Marcin Złotorowicz

Ortopeda

3 opinie +dodaj

Dr n. med. , specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, wykładowca na kursach dla lekarzy specjalizujących się w medycynie sportowej, autor wielu publikacji. Absolwent Warszawskiej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum rehabilitacji Nasza KlinikaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Zgłosiłam się na wizytę z bólem kolana. Lekarz okazał się dużym taktem w podejściu do pacjenta i kompetencją zawodową. Wytłumaczył problem, określił możliwości dalszego leczenia, a przede wszystkim nie straszył tylko dał nadzieję. Pomimo, że przed wizytą bardzo się stresowałam, to przyjazna atmosfera uspokoiła moje nerwy. Bardzo cenię u lekarzy przede wszystkim wiedzę medyczną, ale także kulturę, empatię, cierpliwość, życzliwość wobec chorego. Tak właśnie odebrałam doktora Złotorowicza podczas mojej pierwszej wizyty i polecam innym.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum rehabilitacji Nasza KlinikaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Rzeczowy kompetentny Lekarz. Mimo że byłam zestresowana cierpliwie wysłuchał mojego opisu schorzenia zadawał trafne pytania.Po badaniu USG postawil diagnozę wytlumaczyl opis zlecił dalsze badania. Co prawda to moja pierwsza wizyta,ale już mogę polecić Pana Doktora

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja ciocia (80 lat) była operowana przez doktora Złotorowicza - endoproteza stawu biodrowego. Wszystko udało się znakomicie. Dzisiaj jest w stanie podróżować ze mną po świecie. Dzięki Panie Doktorze!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. , specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, wykładowca na kursach dla lekarzy specjalizujących się w medycynie sportowej, autor wielu publikacji. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, starszy asystent w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku.
  Doświadczenie w praktyce ambulatoryjnej i leczeniu operacyjnym zdobywa od 2004 w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku. Specjalizuje się w leczeniu chorób biodra, kolana, kręgosłupa, przeciążeniowych schorzeń ścięgna Achillesa, rozcięgna podeszwowego, łokcia, barku. Wykonuje zabiegi endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, artroskopię kolana, artroskopię biodra oraz rekonstrukcje więzadeł kolana. Zabiegi operacyjne wykonuje w Szpitalu Klinicznym w Otwocku oraz w Ursynowskim Centrum Zabiegowym (NFZ).
  W diagnostyce i w leczeniu iniekcjami od kilku lat wykorzystuje ultrasonografię.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawska Akademia Medyczna