Umów wizytę 58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Tel do kontaktu: http://marcin.wojtyga.mp.pl/ Akademia Medyczna Wydział Lekarski w Poznaniu ukończona w 1993 r I stopień specjalizacji z pediatrii w 1997 roku. II stopień spe... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GABINET LEKARSKI MARCIN WOJTYGA PRZYCHODNIA MSW W NOWYM SĄCZU

  Stanisława Żółkiewskiego 11
  33-300 Nowy Sącz, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, NFZ

  Usługi

  Wizyta domowa od 100 zł
  Szkolenia medyczne 100 zł
  Wizyta lekarska 60 zł
  Badania kierowców i kandydatów na kierowców od 150 zł
  Transport medyczny 200 zł
 • Specjalistyczne Prywatne Gabinety Lekarskie ADMA

  Grunwaldzka 36
  33-330 Grybów, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Badania kierowców i kandydatów na kierowców od 150 zł
  Transport medyczny 200 zł
  Szkolenia medyczne 100 zł

Pytania pacjentów (4)

 • Jak porwadzić sobie z problemami żołądkowymi?

  Witam. Mam pytanie w pewnej sprawie. Mam 32 lata. Często miałem różne problemy żołądkowe w swoim życiu. Biegunki, zaparcia, bóle żołądka. Zróżnicowana dieta nie była moją mocną stroną i nie dbałem o to. Ważyłem ok 78 kg przy wzroście 188cm. Od 2 lat u mojego lekarza szukałem przyczyn tych problemów.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Wojtyga

  W celu rozwiązania Pana problemu należy przeprowdzić szereg badań diagnostycznych w kierunku schorzeń układu pokarmowego: nieswoiste zapalenia jelit , choroby pasożytnicze, zaburznia wchłaniania i trawienia,… Więcej

 • Leczenie pleśniawki.

  Dzień dobry, mój synek ma pleśniawkę. Właśnie będzie kończył 3 miesiąc. Dostaliśmy 2 razy Nystatyne w zawiesinie do pędzlowania. Niestety zeszła tylko cześć pleśniawki. Trzeci raz już nic nie dostaliśmy. Pojechałam, więc do innego pediatry i przepisał mi mieszankę : tetracyklinie 0,5 ; Encostoni 0,05… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Wojtyga

  Istotnie skaładniki miesanki nie potwierdzają takiej przyczyny pleśniawki. Osobiście nie stosowałem takiego leczenia. Pleśniawka jest bardzo częstą przypadłością u niemowlaków i nie zawsze jest konieczna… Więcej

Zobacz wszystkie (4) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Tel do kontaktu: http://marcin.wojtyga.mp.pl/
  Akademia Medyczna Wydział Lekarski w Poznaniu ukończona w 1993 r I stopień specjalizacji z pediatrii w 1997 roku. II stopień specjalizacji z medycyny rodzinnej w 2002 roku. Kierownik Służby Zdrowia Karpackiego Ośrodka Wsparcia Straży Granicznej w Nowym Sączu.
  Od 1999 roku jestem lekarzem pierwszego kontaktu w Przychodni MSW w Nowym Sączu gdzie sprawuję opiekę nad populacją dzieci i dorosłych. Szczególne zainteresowania to pediatria, medycyna sportowa, ratownictwo medyczne.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, konkretny, uprzejmy lekarz... nie szczędzi czasu dla pacjenta, zawsze pod telefonem, nie naciąga na badania z kosmosu, stawia trafne diagnozy...;) Polecamy ;)

 • bardzo dobry

  Konkretny lekarz z dobrym podejściem do dzieci, trafnie stawia diagnozy i ustawia leczenie. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, profesjonalny i rzeczowy Doktor. Przyjechał punktualnie, nie panikował (jak niektórzy), uspokoił nas i co najważniejsze, nie zapisał antybiotyku! Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Jedyny z którego jestem zadowolony podejście do pacjenta i wogule szybka i trafna diagnoza szczerze odradzam bo inaczej braknie mu czasu wtedy kiedy moje dziecko będzie je potrzebował ;)

 • bardzo dobry

  Jeden z niewielu lekarzy który odbiera telefon w weekend, jeden z niewielu który o godzinie 22 potrafi przyjechać do pacjenta, który rzeczowo i dokładnie wytłumaczy i zdiagnozuje co dolega pacjentowi.... życzę każdemu żeby miał możliwość takiej opieki zdrowotnej w państwie, w którym pieniądz i czas narzucają jak żyć. Pozdrawiamy Panie Marcinie ( lekarz dla ludzi a nie dla pieniędzy )

 • bardzo dobry

  Bardzo cenię Pana Doktora.Kompetentny, wyrozumiały i jak zawsze z dobrym podejściem do pacjenta.Wysłucha i doradzi.Naprawdę polecam.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, długo i wnikliwie bada, stawia trafne diagnozy. Od kilku lat leczę u niego moje dzieci i polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza.

 • bardzo dobry

  Lekarz rzeczowy. Bardzo umiejętnie pdchodzi do badania małych pacjentów . Nie zbywa byle czym tylko dokładnie prowadzi wywiad i badanie pacjenta ,można zawsze na niego liczyć . Polecam.

 • bardzo dobry

  Doktor Wojtyga, to świetny lekarz, specjalista w swoim fachu. Trafiłam do niego z pierwszym synem trochę przez przypadek, ponieważ zapisany był do p. Perek, a ta wówczas robiła specjalizację. Po pół roku przepisalismy się do niego na stałe. Dokładny, rzeczowy, sympatyczny człowiek. Zawsze odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wątpliwości. Antybiotyk przepisuje w ostateczności, co jest bardzo istotne, bo im mniej tym lepiej dla dziecka. Diagnozy stawia zawsze trafne, ma dobry kontakt z dzieciakami. Drugiego syna również leczy doktor Wojtyga i polecam go każdemu rodzicowi szukającemu dobrego, kompetentnego lekarza!!

 • bardzo dobry

  Lekarz, który bardzo przejmuje się stanem pacjenta i stara się go jak najlepiej leczyć, nie bagatelizuje żadnych objawów