Adresy (2)

Kamińskiego 7/9 lok. 107, Śródmieście , Łódź
Neuropsychiatria S.C. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się leczeniem psychiatrycznym osób dorosłych chorób takich jak depresja, choroba dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia lękowe, zaburzenia pa...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie nie polecam! Facet na pierwszym spotkaniu i na podstawie jakiegos jednego testu stwierdzil u mnie CHAD (w okresie wpadniecia w stan zalamania nerwowego wywolanego trudnosciami zyciowymi - stan nosil wszelkie znamiona depresji). Na pierwszym spotkaniu wmowil mi bardzo wysoka dawke stabilizatora nastroju - przez kolejne miesiace i lata mimo calkowitego braku stuktecznosci leczenia upieral sie przy tym leku i dolozyl drugi co razem spowodowalo znaczne pogorszenie mojego stanu. Facet wyciaga pochopne wnioski, nie reaguje na skargi pacjenta na nieskutecznosc leczenia. Efekt jest taki ze 9 lat pozniej zmagam sie z tym samym problemem, 3 lata bralem leki, ktorych brac nie powinienem - rozchwialo to organizm i przyczynilo sie do kolejnych problemow.

dr n. med. Marcin Wojtera

Trudno jest mi się jednak odnieść do zarzutów osoby, która się nie przedstawiła, w związku z tym napiszę ogólnie...
Jestem lekarzem psychiatrą i w związku z tym jestem zobowiązany do stawiania rozpoznania zgodnego z kryteriami diagnostycznymi klasyfikacji chorób ICD 10, stawiam rozpoznania na podstawie badania psychiatrycznego i testów psychologicznych, które jednak mają znaczenie jedynie pomocnicze. Czyli jeśli takie rozpoznanie zostało postawione były ku temu powody. Choroba dwubiegunowa, szczególnie wariant opisywany w piśmiennictwie jako typ 2, różni się zdecydowanie od tego co można znaleźć w opisach beletrystycznych czy internecie na temat CHAD. W istocie wiele przypadków opornych na leczenie stanów depresyjnych to epizody depresji w przebiegu choroby dwubiegunowej, epizodów manii nigdy nie było, a ostatni stan hipomanii był krótki i dawno temu...
W związku z tym bardzo często pacjenci leczeni są nieprawidłowo przez wiele lat, nieustannie źle się czują albo ich stan się poprawia, a potem, pomimo tego, że biorą leki nagle pogarsza.
Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w takich epizodach jest szkodliwe, może przynieść wiele szkód takich jak wystąpienie stanów mieszanych (np. depresji z dużym niepokojem) i zwiększenie ryzyka podjęcia samobójstwa. O ile zastosowanie antydepresantów może mieć niekorzystny wpływ na przebieg choroby dwubiegunowej, to na pewno nie możemy o tym powiedzieć odnośnie leków stabilizujących nastrój. Co więcej często zaleca się w leczeniu opornych na leczenie epizodów.
Bardzo jest mi przykro, że ani mnie, ani nikomu innemu dotychczas nie udało się Panu pomóc. Życzę więc odnalezienia odpowiedniego Terapeuty i powrotu do zdrowia.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja ciężka

Wspaniały lekarz ogromną dbałość o pacjenta dostępny 24 godziny na dobę w razie problemów fachowiec wizyta w gabinecie to rozmowa i terapia zarazem ogromną odpowiedzialność kultura osobista zainteresowanie pacjentem cierpliwość poświęcenie nawet prywatnego czasu i trafne leczenie w moim przypadku satysfakcjonujące po roku leczenia podjęłam pracę mam chęci do życia jestem pełna energii ale pod fachową kontrola Pana Marcina. Jako jedyny postawił mnie na nogi dbał wspierał rozmową radził w każdej sprawie .lekarz godny zaufania warto odwiedzić gabinet . Nigdy nie chciał podziękowania za ciężka 24 godzinna pracę twierdzi że podziękowaniem jest lepszy stan zdrowia pacjenta i jego postępy . nie oczekuje nic w zamian . Panie doktorze bardzo dziękuję brak mi słów za ludzkie traktowanie cierpliwość i ogromne oparcie Panu zawdzięczam lepszy stan zdrowia psychicznego .Polecam odwiedź koniecznie to dusza człowiek i najlepszy psychiatra jakiego znam jedyny przez okres 6lat choroby.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Medycyna Miłorząb Łódź

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji i nadal pomaga.Dziękuję panie doktorze za cierpliwość i wyrozumiałość wobec mojej osoby.Dziękuję panie doktorze za wszystko co pan dla mnie zrobił i dziękuję,ze nadal pan mi pomaga.Polecam wszystkim potrzebującym pomocy dobrego psychiatry dr.Marcina Wojterę.Mirosława Wąsowska


N
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo wnikliwy wywiad sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Niestety okazuje się,że to nie wszystko. Nie mam za złe Panu doktorowi omyłki w postawieniu diagnozy - mylić się jest rzeczą ludzką. Jednakże postawienie pacjentce na pierwszej wizycie diagnozy-wyroku w postaci CHAD, dodatkowo będącej zdaniem Pana doktora w fazie depresyjnej, było nie tyle nieprofesjonalne,co wręcz bezduszne. Gdyby nie moja terapeutka i jej długofalowe wnioski obserwacyjne,a także nowy lekarz, przepłaciłabym tę wizytę życiem. Panu doktorowi radzę większą ostrożność i odrobinę empatii.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! Pan Marcin jest wspaniałym specjalistą z powołania, leczę się u niego od około pół roku i już czuje poprawę. Dogodne terminy wizyt.


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczy mnie z ciężkiej depresji od półtora roku. Długo nie chciałam pomocy od specjalisty bo przecież \\\"jestem normalna\\\" i \\\"sama sobie poradzę\\\".Przy p.Marcinie zrozumiałam, że jestem normalna i nie czuję przy nim wstydu, że leczę się u psychiatry. Lęki o leki, zmiany leków lub jak to będzie dalej - wszytko delikatnie prowadzi i wystarczy otwarcie pytać a nawet dyskutować racje - nie upiera się - argumentuje rzeczowo i zawsze można zadzwonić poza czasem pracy:)


G

zdecydowanie najlepszy psychiatra do jakiego trafilam.a niestety bylo ich kilku!poswieca naprawde duzo czasu na rozmowe, przeprowadza dokladny wywiad i nie przepisuje pochopnie leczenia farmakologicznego,robi to dopiero wtedy kiedy uzna za konieczne.bardzo mi pomogl,dzieki wizytom u tego lekarza i mojej wlasnej pracy nad soba moje zycie zmienilo sie o 180 stopni.


G

leczyłem się u niego na bazarowej przez jakis czas tam przyjmował .lekarz którego chwalą podobno jest dobrym specjalistą ,lecz potwierdzić tego nie mogę ,kazał mi brać xanax po czym uzależnił mnie od niego ,leczyć się na nerwicę z towarzyszącą depersonalizacją ,a on faszerował mnie lekami na schizofrenie .ogólnie wyznaje metode że jak lek nie zadziała to damy następny .gdy byłem jeszcze w stanie chodzić na terapie dzienną do szpitala w którym, on zresztą pracował ,powiedział ze tam nie ma miejsc zebym szedl prywatnie do jego znajomej .dzis mam agorafobie nei wychodze z domu dzieki takiemu specjaliscie ktory nie potrafi postawic trafnej diagnozy .


A
Użytkownik zweryfikowany

Z depresją i uzależnieniem od leków chodziłam przez wiele lat od lekarza do lekarza-bez rezultatu.Dopiero Pan Doktor właściwie zdiagnozował co mi dolega zapisał właściwe leki a całą masę zbędnych uzależniaczy po prostu odstawił.Do tego że jest kompetentny ma również podejście do pacjenta-jest sympatyczny,ma poczucie humoru.Od kilku miesięcy żyję zupełnie innym życiem


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się leczeniem psychiatrycznym osób dorosłych chorób takich jak depresja, choroba dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia lękowe, zaburzenia pa...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychiatria