Marcin Wieczorek

Ginekolog

88 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Marcin Wieczorek to jeden z 1081 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Marcin Wieczorek przyjmuje w 3 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do dra Wieczorka trafiłam po przeczytaniu opinii na tym portalu. Szukałam dobrego lekarza w bardzo trudnej dla mnie sytuacji: po poronieniu, roztrzęsiona i zrezygnowana. Dzięki fachowemu podejściu, badaniom i zaleceniom, po pół roku udało mi się zajść w kolejną ciążę, którą od początku prowadził dr Wieczorek. Jak najbardziej polecam doktora wszystkim, którzy oczekują pełnej informacji, cierpliwości i odpowiedzi na każde, nawet najgłupsze pytanie. Lekarz wszytko dokładnie sprawdza, informuje o każdej czynności, doradza. Dzisiaj możemy się cieszyć naszym malutkim Synkiem :)

 • bardzo dobry

  Dr Marcin Wieczorek to znakomity lekarz. Ma wszystkie cechy jakie powinien posiadać bardzo dobry lekarz ginekolog, tj.: wiedzę, profesjonalizm, doskonałe podejście do pacjentki oraz duże doświadczenie. Do Dr Marcina Wieczorka trafiłam pod koniec ciąży, dzięki koleżance, której dwie ciąże prowadził Pan Doktor a następnie ze względów medycznych rozwiązał je przez cesarskie cięcie. Koleżanka była zachwycona i szczerze zachęciła mnie do podjęcia współpracy z Doktorem. Pan Doktor wyszedł naprzeciw moim potrzebom związanym z prowadzeniem ciąży. Na wizycie poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi. W razie potrzeby, kontakt telefoniczny z Doktorem był natychmiastowy. Dzięki Panu Doktorowi dobrnęłam do końca ciąży, w moim wypadku do 38 tygodnia, kiedy to Pan Doktor osobiście przeprowadził u mnie cesarskie cięcie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Szew rany jest poprzeczny, krótki, nieco poniżej linii włosów łonowych, z każdym dniem blednie i już wkrótce ma stać się praktycznie niewidoczny. Szew na ranie już teraz (4 tygodnie po operacji) nie przeszkadza mi i nie jest źródłem żadnych dolegliwości. Ze wspomnianych wcześniej względów bardzo polecam wszystkim paniom prowadzenie ciąży u Doktora Marcina Wieczorka, od jej początku do samego końca. Bez względu na to, czy ciąża ma zakończyć się porodem siłami natury czy cesarskim cięciem. Moim zdaniem poczucie bezpieczeństwa, że w razie potrzeby wasz lekarz prowadzący o tak bogatym doświadczeniu chirurgicznym stanie przy stole operacyjnym i dokona cesarskiego cięcia jest bezcenne.

 • bardzo dobry

  Na prowadzenie ciąży przez Pana Doktora zdecydowałam się po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na portalu Znany Lekarz. Pan Doktor opiekował się mną od trzeciego miesiąca ciąży do jej końca, wykonywał także cięcie cesarskie. Brak słów, żeby opisać, jak wspaniałym jest specjalistą. Ocena: bardzo dobry nie jest wystarczająca, gdyż jest to lekarz wybitny. Mimo tego, iż fatalnie znosiłam ciążę, czułam się spokojna i bezpieczna. Pan Doktor na wizytach poświęca pacjentce potrzebną ilość czasu, bardzo rzetelnie zapoznaje się z wynikami badań, jest otwarty na pytania i cierpliwie na nie odpowiada, cały czas ma się wrażenie, że zależy mu na losie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania! Początki mojej ciąży były trudne, jednak profesjonalna opieka Pana Doktora dała mi pewność, że wszystko zakończy się szczęśliwie. Dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor, prowadził moją ciążę i nigdy nie zamienilabym go na innego lekarza. Wizyty są długie, doktor wszystko dokładnie sprawdza, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dla lekarza nie ma głupich pytań. Doktor Wieczorek to ciepły i sympatyczny człowiek a do tego najlepszy w swojej dziedzinie. Czułam się bezpiecznie wiedząc że prowadzi moją ciążę a o swoim malenstwie wiedziałam wszystko. Lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Do dr Wieczorka trafiłam po przeczytaniu opinii tutaj zawartych i czuję się zobligowana do zamieszczenia kolejnej POZYTYWNEJ opinii na jego temat. NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM ???? Byłam w ciąży wysokiego ryzyka - ciąża bliźniacza - a Pan doktor poprowadził ją od samego początku do samego końca - łącznie z wykonanym przez niego cięciem cesarskim - żadnych późniejszych komplikacji - czułam się rewelacyjnie a rana pięknie się zrosła. Bardzo konkretny, rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nigdy nie zbywa. Przez całą ciążę miałam poczucie bezpieczeństwa, udostępnił swój numer telefonu i mimo, że starałam się go nie nadużywać, dawało to dodatkowy komfort, wiedziałam, że gdyby coś złego się działo, będę mogła zadzwonić. Dzięki Panu doktorowi, jego zaleceniom w styczniu urodziłam zdrowe, śliczne bliźniaki. Wiem, że ciąże bliźniacze bardzo często przebiegają z komplikacjami ale na szczęście ja i moje dzieci byliśmy w dobrych rękach. Ostatnie dwa tygodnie ciąży spędziłam na oddziale patologii w szpitalu Św. Zofii, gdyż czułam słabsze ruchy jednego z bliźniąt i tam również byłam pod jego czujnym okiem. Jemu zawdzięczam spokój z jakim przeszłam całą ciążę. Po porodzie interesował sie nami z równym zainteresowaniem. Polecam z całego serca. Możliwe są wizyty jedynie odpłatne, ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Życzę kolejnym przyszłym mamom opieki tak doskonałej jaką ja zostałam otoczona w tym ważnym dla mnie czasie przez Doktora Wieczorka... Dziękujemy baaaardzo!!! Szczęśliwa mama Mikołajka i Lilianki ????????????

 • bardzo dobry

  Z panem doktorem znamy się od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Dokładny, delikatny, przypomina o zrobieniu badań takich jak usg piersi albo cytologia (nie trzeba samemu tego pilnować). Prowadził moją ciążę - też bez najmniejszego zarzutu. Poświęca pacjentce dokładnie tyle czasu ile jest potrzebne (stąd pewnie opóźnienia, ale to nie ma znaczenia przy jakości wizyty). W kontakcie telefonicznym z pacjentką- jeśli akurat nie może odebrać zawsze oddzwania. Najlepszy ginekolog w Warszawie. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz ginekolog w Warszawie. Kompetentny, uprzejmy i delikatny. Zawsze przeprowadza dokładny wywiad. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i sam zachęca do ich zadawania. Udostępnia swój numer telefonu i kojarzy swoje pacjentki. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Nigdy nie byłam u lepszego lekarza ginekologa (a miałam ich już wielu) i na pewno go nie zmienię. Pan Doktor jest niesłychanie sumienny, dokładny i subtelny podczas wykonywania badań oraz przeprowadzania wywiadu, sprawia, że pacjentka czuje się bezpiecznie. Doktor zawsze przekazuje pacjentce wszystkie niezbędne informacje, jest empatyczny, dba o każdy szczegół oraz ważne dla pacjentki kwestie, jest bardzo kompetentny i nie zachowuje tej wiedzy dla siebie. Zawsze oddzwania do pacjentki i rozwiewa wszelkie wątpliwości, co jest niezwykle istotne zwłaszcza dla pacjentek przechodzących przez swoją pierwszą ciążę. Polecam każdemu z czystym sumieniem!!!

 • bardzo dobry

  Doktor Wieczorek jest najlepszym lekarzem do prowadzenia ciąży, jakiego można sobie wymarzyć. Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, bezproblemowy i co najważniejsze kompetentny. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, ukierunkowanym na dobro pacjentki i małego człowieczka. Na początku każdej wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, słucha co się do niego mówi. Zleca wszystkie badania, dokładnie wyjaśnia o co chodzi, cierpliwie interpretuje wyniki. Udostępnia swój numer telefonu, jak nie może odebrać połączenia oddzwania. Odpowiada na wszystkie pytania, sam zachęca do ich zadawania. Pan doktor odebrał również mój poród przez cesarskie cięcie, proces pooperacyjny przebiegł znakomicie. Nie została szpecąca blizna, mam zdrowego synka i piękny brzuszek.

 • bardzo dobry

  Do doktora Wieczorka chodziłam przed zajściem w ciąże. Zlecił wszystkie niezbędne badania na czym bardzo mi zależało, przebadał czy wszystko jest w porządku. Na kolejnej wizycie okazało się, że jestem w ciąży. Doktor prowadził ją od początku do końca. Każda wizyta była na najwyższym poziomie. Za każdym razem przeprowadzał wyczerpujący wywiad, wypisywał skierowania na badania, cierpliwie słuchał i wyjaśniał wątpliwości, badania ginekologiczne przeprowadzane były bardzo delikatnie. Jestem wdzięczna za tak wzorową opiekę, dzięki Panu doktorowi możemy się dzisiaj cieszyc naszym nowonarodzonym synkiem :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online