Marcin Wieczorek

Ginekolog

86 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Marcin Wieczorek to jeden z 1076 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Marcin Wieczorek przyjmuje w 3 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Na prowadzenie ciąży przez Pana Doktora zdecydowałam się po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na portalu Znany Lekarz. Pan Doktor opiekował się mną od trzeciego miesiąca ciąży do jej końca, wykonywał także cięcie cesarskie. Brak słów, żeby opisać, jak wspaniałym jest specjalistą. Ocena: bardzo dobry nie jest wystarczająca, gdyż jest to lekarz wybitny. Mimo tego, iż fatalnie znosiłam ciążę, czułam się spokojna i bezpieczna. Pan Doktor na wizytach poświęca pacjentce potrzebną ilość czasu, bardzo rzetelnie zapoznaje się z wynikami badań, jest otwarty na pytania i cierpliwie na nie odpowiada, cały czas ma się wrażenie, że zależy mu na losie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania! Początki mojej ciąży były trudne, jednak profesjonalna opieka Pana Doktora dała mi pewność, że wszystko zakończy się szczęśliwie. Dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor, prowadził moją ciążę i nigdy nie zamienilabym go na innego lekarza. Wizyty są długie, doktor wszystko dokładnie sprawdza, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Dla lekarza nie ma głupich pytań. Doktor Wieczorek to ciepły i sympatyczny człowiek a do tego najlepszy w swojej dziedzinie. Czułam się bezpiecznie wiedząc że prowadzi moją ciążę a o swoim malenstwie wiedziałam wszystko. Lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Do dr Wieczorka trafiłam po przeczytaniu opinii tutaj zawartych i czuję się zobligowana do zamieszczenia kolejnej POZYTYWNEJ opinii na jego temat. NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM ???? Byłam w ciąży wysokiego ryzyka - ciąża bliźniacza - a Pan doktor poprowadził ją od samego początku do samego końca - łącznie z wykonanym przez niego cięciem cesarskim - żadnych późniejszych komplikacji - czułam się rewelacyjnie a rana pięknie się zrosła. Bardzo konkretny, rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nigdy nie zbywa. Przez całą ciążę miałam poczucie bezpieczeństwa, udostępnił swój numer telefonu i mimo, że starałam się go nie nadużywać, dawało to dodatkowy komfort, wiedziałam, że gdyby coś złego się działo, będę mogła zadzwonić. Dzięki Panu doktorowi, jego zaleceniom w styczniu urodziłam zdrowe, śliczne bliźniaki. Wiem, że ciąże bliźniacze bardzo często przebiegają z komplikacjami ale na szczęście ja i moje dzieci byliśmy w dobrych rękach. Ostatnie dwa tygodnie ciąży spędziłam na oddziale patologii w szpitalu Św. Zofii, gdyż czułam słabsze ruchy jednego z bliźniąt i tam również byłam pod jego czujnym okiem. Jemu zawdzięczam spokój z jakim przeszłam całą ciążę. Po porodzie interesował sie nami z równym zainteresowaniem. Polecam z całego serca. Możliwe są wizyty jedynie odpłatne, ale nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Życzę kolejnym przyszłym mamom opieki tak doskonałej jaką ja zostałam otoczona w tym ważnym dla mnie czasie przez Doktora Wieczorka... Dziękujemy baaaardzo!!! Szczęśliwa mama Mikołajka i Lilianki ????????????

 • bardzo dobry

  Z panem doktorem znamy się od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Dokładny, delikatny, przypomina o zrobieniu badań takich jak usg piersi albo cytologia (nie trzeba samemu tego pilnować). Prowadził moją ciążę - też bez najmniejszego zarzutu. Poświęca pacjentce dokładnie tyle czasu ile jest potrzebne (stąd pewnie opóźnienia, ale to nie ma znaczenia przy jakości wizyty). W kontakcie telefonicznym z pacjentką- jeśli akurat nie może odebrać zawsze oddzwania. Najlepszy ginekolog w Warszawie. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Doktor Wieczorek jest najlepszym lekarzem do prowadzenia ciąży, jakiego można sobie wymarzyć. Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, bezproblemowy i co najważniejsze kompetentny. Wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem, ukierunkowanym na dobro pacjentki i małego człowieczka. Na początku każdej wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad, słucha co się do niego mówi. Zleca wszystkie badania, dokładnie wyjaśnia o co chodzi, cierpliwie interpretuje wyniki. Udostępnia swój numer telefonu, jak nie może odebrać połączenia oddzwania. Odpowiada na wszystkie pytania, sam zachęca do ich zadawania. Pan doktor odebrał również mój poród przez cesarskie cięcie, proces pooperacyjny przebiegł znakomicie. Nie została szpecąca blizna, mam zdrowego synka i piękny brzuszek.

 • bardzo dobry

  Do doktora Wieczorka chodziłam przed zajściem w ciąże. Zlecił wszystkie niezbędne badania na czym bardzo mi zależało, przebadał czy wszystko jest w porządku. Na kolejnej wizycie okazało się, że jestem w ciąży. Doktor prowadził ją od początku do końca. Każda wizyta była na najwyższym poziomie. Za każdym razem przeprowadzał wyczerpujący wywiad, wypisywał skierowania na badania, cierpliwie słuchał i wyjaśniał wątpliwości, badania ginekologiczne przeprowadzane były bardzo delikatnie. Jestem wdzięczna za tak wzorową opiekę, dzięki Panu doktorowi możemy się dzisiaj cieszyc naszym nowonarodzonym synkiem :)

 • bardzo dobry

  W trzynastym tygodniu ciąży postanowiłam zmienić lekarza prowadzącego ciążę. Miałam mieć wykonane trzecie cc. Dwoje starszych dzieci rodziłam w szpitalu św. Zofii. W trzeciej ciąży początkowo wybrałam szpital bliżej mojego miejsca zamieszkania, jednak już po trzech wizytach stwierdziłam, że to nie jest to czego oczekuję i nie ma jak szpital na Żelaznej . Wtedy właśnie po przeczytaniu licznych pozytywnych opinii zapisałam się na wizytę do dr Wieczorka. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że był to doskonały wybór. Nigdy wcześniej nie byłam na tak dokładnie przeprowadzonej wizycie z pełnym wywiadem, badaniem i zaleceniami. Chociaż do szpitala trafiłam kilka dni przed planowanym zabiegiem cc, na szczęście dr Wieczorek był tego dnia w szpitalu i mógł przeprowadzić operację. Ten zabieg wspominam najlepiej ze wszystkich cc jakie miałam, przeprowadzony dokładnie i sprawnie a ja po 24 godzinach nie potrzebowałam już leków przeciwbólowych. Po tygodniu bez problemu chodziłam a nawet biegałam za dwójką starszych dzieci a rodzina robiła wielkie oczy ze zdziwienia:-) Gorąco polecam dr Wieczorka, rzadko zdarza się spotkać tak dobrego lekarza a zarazem człowieka o tak wysokiej kulturze osobistej.

 • bardzo dobry

  Do doktora trafiłam po przeszukaniu internetu i przeczytaniu opinii. Wcześniej miałam niezbyt miłe doświadczenia z innymi lekarzami. Na szczęście okazało się, że wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej prawdziwe. Zdecydowałam się prowadzić ciążę u doktora. Dr Wieczorek to miły i kompetentny człowiek. Odpowiada na wszystkie pytania. Jest człowiekiem na poziomie o wysokiej kulturze osobistej. Już na pierwszym spotkaniu dostałam numer telefonu. Byłam zmuszona raz skorzystać z tej opcji. Doktor oddzwaniał wtedy, gdy nie mógł rozmawiać. Kiedy zaniepokoiły mnie wyniki badań doktor poprosił o wysłanie ich mailem, a następnie skonsultowaliśmy je telefonicznie. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością kolejną ciążę również będę prowadzić u doktora Wieczorka. To jedyny lekarz, który wzbudził moje zaufanie i nie jestem zestresowana przed każdą kolejną wizytą u niego.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu - profesjonalny w 100% w dodatku z wysoką kulturą osobistą. Pan Doktor prowadził moją ciążę, w trakcie której miałam dość poważne problemy z nerkami. Dzięki jego profesjonalnej opiece ciąża przebiegała bez większych problemów. Muszę przyznać, że przez cały czas czułam się bardzo bezpiecznie mając takiego lekarza. Potwierdzam wizyty trwają długo jak na polskie standardy, ale tylko dlatego że Doktor zbiera rzetelny wywiad i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Mój poród został rozwiązany przez CC, które wykonał dr Wieczorek i tu również w 100% sprawdził się jako operator. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, niezwykle profesjonalny. Pan doktor prowadził moją ciążę i byłam niezwykle zadowolona. Jego podejście wzbudza zaufanie, wizyty są długie, pan doktor cierpliwie odpowiada na wszelkie obawy kobiet i wysłuchuje. Według mnie tak właśnie powinny wyglądać wizyty lekarskie, które są rzeczywistym dialogiem między pacjentem a doktorem. Wizyty trwają długo, dopóki wszelkie wątpliwości nie są rozwiane. Dwa dni przed porodem naturalnym, neurolog stwierdził iż poród będzie musiał jednak odbyć się przez cesarskie cięcie. Pan doktor natychmiast zareagował, był ze mną w stałym kontakcie zorganizował zabieg oraz wspierał mnie na każdym etapie. Pozostaję pod ogromnym wrażeniem jego osoby. Gorąco polecam!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online