Marcin Wieczorek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Rzeczowo i konkretnie poinformował mnie o przebiegu ciąży, omówił szczegółowo badania (które wcześniejszy lekarz zinterpretował zbyt frywolnie wprowadzają tym samym ogromny niepokój). Dr Wieczorek uważnie słuchał, upewnił się czy wszystko jest dla mnie jasne, cierpliwie wytłumaczył wątpliwości, zlecił konieczne badania. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie u Doktora i planuję przejść przez ciążę i poród właśnie ze wsparciem Pana Dr Wieczorka. Zdecydowanie polecam!

 • S
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

  Wspaniały lekarz. Dokładny. Zawsze sumiennie analizuje wyniki badań. Dobrze pamiętający swoich pacjentów i ich problemy. Szukający rozwiązań.
  Trafiłam do niego z ciążą, której nie dało się uratować, ale mam pełne przekonanie, że doktor zaopiekował się mną najlepiej jak tylko się dało. Wykazał przy tym też dużo empatii. W trakcie kolejnej ciąży chciałabym również znaleźć się pod jego opieką.

 • J
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek! Pierwsza dobra opinie usłyszałam od przyjaciółki, której prowadził ciaze. Następnie trafiłam na Niego w szpitalu sw. Zofii, gdy w 35 tyg odeszły mi wody. Mimo, że nie byłam pacjentka Pana Doktora zajął się mną, dokładnie zbadal i podjął szybką decyzję o cc, dzięki niemu mam teraz wspaniałego i zdrowego synka. Obecnie jestem w drugiej ciąży, która oczywiście prowadzi Pan Doktor i również jestem zachwycona! P.s.doktor przystojniak :D

 • Jesteśmy z żoną pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Trafiliśmy do niego na początku ciąży po zapoznaniu sie z opiniami na portalu znanylekarz.pl. Spodziewaliśmy się pierwszego dziecka i bardzo denerwowaliśmy się początkami ciąży i jej dalszym przebiegiem, dlatego tym bardziej zależało nam na wyborze odpowiedniego lekarza prowadzącego. Już po pierwszej minucie wizyty oboje z żoną wiedzieliśmy, że trafiliśmy we właściwe ręcę-do fachowca, ale i jednocześnie do wspaniałego człowieka. Przez całą ciążę zawsze był świetny kontakt z Doktorem - w sytuacjach awaryjnych był pod telefonem, odpowiadał na smsy, co dawało nam ogromne poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Cierpliwy, konkretny, wyczerpująco odpowiadał na pytania i tłumaczył każdą wątpliwą kwestię-dodatkowo zawsze miły, uśmiechnięty. Panie Doktorze, wielkie ukłony i wyrazy ogromnego szacunku dla Pana osoby i Pana pracy.

 • M

  Do Pana Doktora trafiłam z pierwszą ciążą i okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Pan Doktor po dokładnym badaniu zaobserwował u mnie schorzenie, którego inni lekarze nigdy wcześniej nie wykryli. Dla mnie było już wiadome, że trafiłam w końcu na fachowca w swojej dziedzinie. Obecnie dzięki Panu Doktorowi mam już dwóch wspaniałych, zdrowych synów i zyskałam a Pan Doktor stał się moim lekarzem prowadzącym.
  Śmiało i z pełną uczciwością mogę polecić Pana Doktora Wieczorka, pełen profesjonalizm.

 • Wspaniały lekarz, bardzo rzeczowy, pomocny i uprzejmy. Podczas prowadzenia ciąży okazuje ogromne wsparcie, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Na pierwszej wizycie przeprowadził wszystkie konieczne badania oraz szczegółowo wyjaśnił ich wyniki. Z całego serca polecam dr. Marcina Wieczorka.

 • Na Pana doktora trafiłam w szpitalu św. Zofii, gdzie trafiłam w 38tyg ciąży w poważnym stanie (jak się pozniej okazało był to rotawirus). Pan doktor podjął natychmiastowa decyzję o wywołaniu porodu. Córeczka urodziła się niecałe 5 godzin później. W dobie po porodzie wirus przedostal się do macicy i wdało się zakażenie. Nawet nie chce myśleć co by było gdyby nie trafna decyzja doktora. Śmialo moge powiedziec, że zawdzięczamy mu życie.

 • E

  Dr Marcin Wieczorek to wspaniały lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu - profesjonalny w 100%!
  Prowadziłam ciążę u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Pan doktor zleca wszystkie potrzebne badania, cierpliwie interpretuje wyniki, trafnie dobiera leczenie. Jego uwadze nie umknie żadna nieprawidłowość. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnia co będzie robił i w ogóle z własnej inicjatywy wyjaśnia wszystko co może wydawać się pacjentce niezrozumiałe. Badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo delikatnie i bardzo dokładnie. Ponadto jest bardzo miły, uprzejmy i do tego szalenie przystojny! Co równie miłe i ważne Pan doktor zawsze z uśmiechem wita swoje pacjentki. Mój poród został rozwiązany przez cesarskie cięcie, które również wykonał Pan doktor. Proces pooperacyjny przebiegał znakomicie a blizna jest praktycznie niewidoczna. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wzorową opiekę w czasie ciąży oraz za szczęśliwe rozwiązanie. Zarówno kompetencje jak i kultura osobista doktora Wieczorka są na najwyższym poziomie! Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego osoby. Lekarz godny polecenia a jakość wizyty warta każdych pieniędzy!

 • E

  Do dra Wieczorka trafiłam po przeczytaniu opinii na tym portalu. Szukałam dobrego lekarza w bardzo trudnej dla mnie sytuacji: po poronieniu, roztrzęsiona i zrezygnowana. Dzięki fachowemu podejściu, badaniom i zaleceniom, po pół roku udało mi się zajść w kolejną ciążę, którą od początku prowadził dr Wieczorek. Jak najbardziej polecam doktora wszystkim, którzy oczekują pełnej informacji, cierpliwości i odpowiedzi na każde, nawet najgłupsze pytanie. Lekarz wszytko dokładnie sprawdza, informuje o każdej czynności, doradza. Dzisiaj możemy się cieszyć naszym malutkim Synkiem :)

 • K

  Dr Marcin Wieczorek to znakomity lekarz. Ma wszystkie cechy jakie powinien posiadać bardzo dobry lekarz ginekolog, tj.: wiedzę, profesjonalizm, doskonałe podejście do pacjentki oraz duże doświadczenie.
  Do Dr Marcina Wieczorka trafiłam pod koniec ciąży, dzięki koleżance, której dwie ciąże prowadził Pan Doktor a następnie ze względów medycznych rozwiązał je przez cesarskie cięcie. Koleżanka była zachwycona i szczerze zachęciła mnie do podjęcia współpracy z Doktorem.
  Pan Doktor wyszedł naprzeciw moim potrzebom związanym z prowadzeniem ciąży. Na wizycie poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi. W razie potrzeby, kontakt telefoniczny z Doktorem był natychmiastowy.
  Dzięki Panu Doktorowi dobrnęłam do końca ciąży, w moim wypadku do 38 tygodnia, kiedy to Pan Doktor osobiście przeprowadził u mnie cesarskie cięcie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Szew rany jest poprzeczny, krótki, nieco poniżej linii włosów łonowych, z każdym dniem blednie i już wkrótce ma stać się praktycznie niewidoczny. Szew na ranie już teraz (4 tygodnie po operacji) nie przeszkadza mi i nie jest źródłem żadnych dolegliwości.
  Ze wspomnianych wcześniej względów bardzo polecam wszystkim paniom prowadzenie ciąży u Doktora Marcina Wieczorka, od jej początku do samego końca. Bez względu na to, czy ciąża ma zakończyć się porodem siłami natury czy cesarskim cięciem. Moim zdaniem poczucie bezpieczeństwa, że w razie potrzeby wasz lekarz prowadzący o tak bogatym doświadczeniu chirurgicznym stanie przy stole operacyjnym i dokona cesarskiego cięcia jest bezcenne.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online