Marcin Wieczorek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Marcin prowadził całą moją ciąże.Zawsze przeprowadzał starany wywiad oraz zlecał wszystkie badania. Był bardzo ciepły i serdeczny rzadko zdarza się taki lekarz. Urodziłam fspaniałego zdrowego syna a ciąża należała do bolesnych. Serdecznie polecam tego ginekologa.

 • I
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

  Takiego lekarza powinna mieć każda kobieta w ciąży i nie tylko .Wspaniały fachowiec,dokładny i skrupulatny. Zleca potrzebne badanie które potem dokładnie sprawdza,na pierwszej wizycie dostałam już telefon dzięki ktòremu kobieta czuje się bezpiecznie( 2-3raz zdaźyło mi się go uczyć w niepokojących mnie objawach). Spodziewałam się bliźniaczek,Doktor wykonał po mistrzowsku CC ???? i moje Gwiazdy przyszły szcześliwie na świat. Dziękuję Doktorze! Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam !

 • K
  Lokalizacja: RenortUsługa: ciąża

  Pan dr. Marcin Wieczorek prowadził moją ciążę od samego początku a nawet wcześniej pomagał w dobrym przygotowaniu się do tego stanu, zlecał wykonanie badań, itp. Już na pierwszej wizycie dał mi swój nr telefonu i maila, dzięki czemu czułam się bezpieczniej i wiedziałam, że gdyby coś się działo to mogę do doktora zadzwonić lub napisać. Raz pojawiły mi się plamienia, trafiłam do szpitala gdzie lekarze stwierdzili, że mam krwiaka, przeraziłam się i bardzo stresowałam dlatego dr Wieczorek zrobił mi dodatkowe USG podczas którego wykluczył obecność krwiaka. Z powodu moich problemów zdrowotnych dostałam skierowanie na cesarskie cięcie, na które zapisał mnie i wykonał Pan Wieczorek. Blizna jest już mała, szybko się zagoiła i co najważniejsze przeprowadzona operacja przebiegła bez komplikacji a dziecko otrzymało 10 pkt w skali Apgar.

 • M

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Rzeczowo i konkretnie poinformował mnie o przebiegu ciąży, omówił szczegółowo badania (które wcześniejszy lekarz zinterpretował zbyt frywolnie wprowadzają tym samym ogromny niepokój). Dr Wieczorek uważnie słuchał, upewnił się czy wszystko jest dla mnie jasne, cierpliwie wytłumaczył wątpliwości, zlecił konieczne badania. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie u Doktora i planuję przejść przez ciążę i poród właśnie ze wsparciem Pana Dr Wieczorka. Zdecydowanie polecam!

 • S
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: Inny

  Wspaniały lekarz. Dokładny. Zawsze sumiennie analizuje wyniki badań. Dobrze pamiętający swoich pacjentów i ich problemy. Szukający rozwiązań.
  Trafiłam do niego z ciążą, której nie dało się uratować, ale mam pełne przekonanie, że doktor zaopiekował się mną najlepiej jak tylko się dało. Wykazał przy tym też dużo empatii. W trakcie kolejnej ciąży chciałabym również znaleźć się pod jego opieką.

 • J
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek! Pierwsza dobra opinie usłyszałam od przyjaciółki, której prowadził ciaze. Następnie trafiłam na Niego w szpitalu sw. Zofii, gdy w 35 tyg odeszły mi wody. Mimo, że nie byłam pacjentka Pana Doktora zajął się mną, dokładnie zbadal i podjął szybką decyzję o cc, dzięki niemu mam teraz wspaniałego i zdrowego synka. Obecnie jestem w drugiej ciąży, która oczywiście prowadzi Pan Doktor i również jestem zachwycona! P.s.doktor przystojniak :D

 • Jesteśmy z żoną pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Trafiliśmy do niego na początku ciąży po zapoznaniu sie z opiniami na portalu znanylekarz.pl. Spodziewaliśmy się pierwszego dziecka i bardzo denerwowaliśmy się początkami ciąży i jej dalszym przebiegiem, dlatego tym bardziej zależało nam na wyborze odpowiedniego lekarza prowadzącego. Już po pierwszej minucie wizyty oboje z żoną wiedzieliśmy, że trafiliśmy we właściwe ręcę-do fachowca, ale i jednocześnie do wspaniałego człowieka. Przez całą ciążę zawsze był świetny kontakt z Doktorem - w sytuacjach awaryjnych był pod telefonem, odpowiadał na smsy, co dawało nam ogromne poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Cierpliwy, konkretny, wyczerpująco odpowiadał na pytania i tłumaczył każdą wątpliwą kwestię-dodatkowo zawsze miły, uśmiechnięty. Panie Doktorze, wielkie ukłony i wyrazy ogromnego szacunku dla Pana osoby i Pana pracy.

 • M

  Do Pana Doktora trafiłam z pierwszą ciążą i okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Pan Doktor po dokładnym badaniu zaobserwował u mnie schorzenie, którego inni lekarze nigdy wcześniej nie wykryli. Dla mnie było już wiadome, że trafiłam w końcu na fachowca w swojej dziedzinie. Obecnie dzięki Panu Doktorowi mam już dwóch wspaniałych, zdrowych synów i zyskałam a Pan Doktor stał się moim lekarzem prowadzącym.
  Śmiało i z pełną uczciwością mogę polecić Pana Doktora Wieczorka, pełen profesjonalizm.

 • Wspaniały lekarz, bardzo rzeczowy, pomocny i uprzejmy. Podczas prowadzenia ciąży okazuje ogromne wsparcie, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Na pierwszej wizycie przeprowadził wszystkie konieczne badania oraz szczegółowo wyjaśnił ich wyniki. Z całego serca polecam dr. Marcina Wieczorka.

 • Na Pana doktora trafiłam w szpitalu św. Zofii, gdzie trafiłam w 38tyg ciąży w poważnym stanie (jak się pozniej okazało był to rotawirus). Pan doktor podjął natychmiastowa decyzję o wywołaniu porodu. Córeczka urodziła się niecałe 5 godzin później. W dobie po porodzie wirus przedostal się do macicy i wdało się zakażenie. Nawet nie chce myśleć co by było gdyby nie trafna decyzja doktora. Śmialo moge powiedziec, że zawdzięczamy mu życie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online