Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chorób oczu, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Przeprowadza szereg badań i zabiegów, przede wszystkim zajmuje...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Podleśna 61, Warszawa

Centrum Medyczne MAVIT

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MAVIT konsultacja okulistyczna

Wysokiej klasy specjalista. Bardzo dobry kontakt z pacjentem i szczegółowe wyjaśnienie problemu, a także odpowiedź na szereg pytań.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MAVIT Inny

Wg mojej opinii najlepszy lekarz w Polsce. Byłam u doktora 15 lat temu i teraz ponowna wizyta. Profesjonalizm na najwyższym poziomie w każdym szczególe. Moja historia choroby nie była usunięta. Dr mógł porównać moje wyniki. Gabinet i opieka najwspanialsza.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MAVIT Inny

Wysokiej klasy specjalista jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie siatkówki oka szczególnie po urazach. Profesjonalnie podejście, wnikliwa analiza i bardzo dobre leczenie. Oby więcej takich lekarzy!

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MAVIT Inny

Świetny specjalista! Zabieg ze swej natury mało przyjemny, przeprowadzony w rewelacyjnej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT wysiękowa postać plamki żółtej

Pan doktor leczy moją mamę od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego dobrego lekarza. Z całego serca polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT leczenie retinopatii

Parę lat temu dopadła mnie retinopatia. Po korowodzie wizyt u różnych specjalistów, badań różnego typu (nawet najbardziej absurdalnych, dodam, że o nie ,nie prosiłem), miałem szczęście trafić do Dr. Śwituły. Jako pierwszy postawił trafną diagnozę.Pomógł mi ,nie tylko lecząc ale również (udzielając właściwych wskazówek i opinii) wyciągnął mnie z czarnej rozpaczy. Lekarz rzetelny i kompetentny. Informuje bardzo obszernie, dementuje informacje z Dr. Googla bez zniecierpliwienia i prychania.Przedstawia „za i przeciw” różnych metod leczenia. Jest absolutnie na bieżąco z literaturą medyczną .Świetna ręka do zabiegów. Laserem posługuje się precyzyjnie jak Luke Skywalker ! Mimo (tfu, tfu) ze schorzenie ustąpiło - pozostaje pod kontrolą Dr. Śwituły, bardzo to sobię chwałę.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MAVIT

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz, szybko postawił diagnozę i wytłumaczył przystępnym językiem co mi dolega, inni lekarze zlecali wykonanie różnych badań dodatkowych nie wiedząc co mi jest, Pan dr Śwituła od razu na pierwszej wizycie wiedział co mi dolega, bardzo polecam !!!

Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam sie ze wszystkimi powyższymi opiniami. Dodatkowo nalezy powieddzieć, że pan doktor Śwituła to nie tylko dobry specjalista, ale przede wszystkim lekarz z powołania. Wspaniały człowiek, brak słów aby go opisać. Na zwyrodnienie plamki żółtej leczy mnie już 6 lat i mam do niego pełne zaufanie, kiedyś nawet przyjął mnie poza godzinami schodząc specjalnie z dyżuru na oddziale. Najwspanialszy lekarz na świecie. Zofia Kwiatkowska

E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, uczciwy człowiek. Podczas gdy inny lekarz zalecił mi zabieg laserowy na degenerację siatkówki za kilaset złotych od razu skonsultowałam się z dr Świtułą, który, po bardzo długim i dokładnym badaniu (poinformowałam doktora o zaleceniu zabiegu) stwierdził, że zabieg ten byłby mi kompletnie niepotrzebny. Do dr Śwituły mam zaufanie, ponieważ słyszałam o nim same pozytywy, nie mówiąc już o tym, że leczył moją babcię na plamkę żółtą i również w pewnym momencie potrafił szczerze powiedzieć, że dalsze zastrzyki po 3000 zł niestety i tak nie zmienią już jej sytuacji i nie ma sensu ich dalej stosować (inni lekarze byli zdania, że nadal jej pomagają-wyciąganie kasy od pacjenta). Poza tym, bardzo miły człowiek, który wszystko spokojnie wytłumaczy. Polecam!

G
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek, swietny specjalista. Jestem w trakcie leczenia wysiękowej postaci AMD, choroba nie tylko została zahamowana ale na skutek zastosowanej kuracji ustępuje. Dyspozycyjny, cierpliwy a co najważniejsze wysokiej klasy specjalista.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chorób oczu, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Przeprowadza szereg badań i zabiegów, przede wszystkim zajmuje...

Zobacz pełen opis


Powiązane wyszukiwania