Prof. dr hab. n. med.

Marcin Słojewski

Urolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

  Do Kliniki przyjęta zostałam ze wskazań życiowych.Pan Profesor podjął się operacji naprawczej.Jako operator wykazał się pełnym profesjonalizmem.Jest człowiekiem kompetentnym,spokojnym i życzliwym.Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność i podziękować z całego serca za udzieloną mi pomoc.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

   Do Kliniki przyjęta zostałam ze wskazań życiowych.Pan Profesor podjął się operacji naprawczej.Jako operator wykazał się pełnym profesjonalizmem.Jest człowiekiem kompetentnym,spokojnym i życzliwym.Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność i podziękować z całego serca za udzieloną mi pomoc.

  • Kompetentny , dobry operator, wie co robi.Jestem pozytywnie zaskoczony fachowością Mogę tego doktora polecać wszystkim z problemem urologicznym

  • Profesor dr.n.med.Marcin Słojewski jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Leczę się u Profesora od 17 kwietnia 2014r.. Pomocy lekarskiej szukałem od maja 2013r. począwszy od lek.Dermatologa, a potem 2-ch Urologów ( jeden na NFZ, a 2-gi prywatnie). Stwierdzili łagodny rozrost prostaty i kamicę lewej nerki (USG +RTG jamy brzusznej). Czułem się coraz gorzej. Znajoma poleciła mi właśnie Szczecin i Profesora Marcina Słojewskiego. Telefonicznie umówiłem się na wizytę w "SONOMED", gdzie Profesor przyjmuje prywatnie. Po kilku badaniach i zabiegach okazało się, że mam raka prostaty i raka pęcherza /naciekającego/. Obecnie jestem w trakcie leczenia tylko dzięki trafnej diagnozie bardzo sympatycznego Pana Profesora.

  • B

   NA PAŃSKIE RĘCE SKŁADAM PODZIĘKOWANIA ZA TO WSZYSTKO CO PAN ZROBIŁ DLA MNIE JEST PAN WYBITNYM LEKARZEM ŚWIETNYM SPECJALISTA KTÓREGO KAŻDEMU BĘDĘ POLECAŁA ZAWSZE I WSZĘDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO

  • K

   Po usunięciu prostaty metodą laparoskopową u mojego męża stwierdzam,że dr.Słojewski a właściwie profesor Słojewski jest mistrzem świata w swojej dziedzinie,szkoda ,że jest to jeden z nielicznych tak świetnych fachowców,a ponieważ dzisiaj są Walentynki,życzę mu tony miłości w życiu prywatnym i nie tylko!

  • T

   Najlepsza operacja w moim życiu. I wcale nie musiał mnie operawać ( szpital i za darmo). I wiem, że nie jestem jedyny, a dr Słojewski nie uzależnia nic od pieniędzy. Mnie załatwił szybko, fachowo i bez komplikacji. Profesjonalista i wyjątkowy człowiek. Brawo.

  • R

   Po kilku miesiącach chodzenia od gabinetu do gabinetu i od lekarza do lekarza, udało mi sie umówic na wizyte w Sonomedzie. Po przyłożeniu głowicy USG natychmiastowa diagnoza - guzy mnogie pecherza moczowego. Wcześniejsi lekarze płukali mi cewke (że niby stan zapalny), badali prostate (że niby rak prostaty) i temu podobne diagnozy - pomimo kilkukrotnego badania w zakładzie diagnostyki i w oddziale nefrologii. Chodziłem z rosnącymi guzami (3.5cm na 3 cm, 6 guzów!) przez prawie pół roku a dolegliwości sie nasilały. Proponowano mi radykalną resekcje pecherza - kilkukrotnie -jako jedyną słuszna metode leczenia! To był przełom 2009 i 2010 roku. Dzisiaj, dzieki dr. Słojewskiemu - pomimo stwierdzenia nowotworu 3G, jestem zdrowym facetem z zachowanymi wszystkimi funkcjami fizjologicznymi i bez usuwania pecherza! Przed konsultacją u dr.Słojewskiego, pomimo że go znałem wcześniej dosyc dobrze, przeszukałem internet wszerz i wzdłuż - opinie, publikacje, prace, wywiady,fora na których dr sie kiedys udzielał - i po pierwszej rozmowie wiedziałem,że trafiłem w rece FACHOWCA przez duże kolorowe F! Zaimponował mi swoją wiedzą, elokwencją, życzliwością i indywidualnym podejściem. Ze wszechmiar wykształcony, prekursor, gorący zwolennik i wyśmienity operator zabiegów - laparoskopia, cystoskopia . Precyzyjny, systematyczny,opanowany i wyważony w słowach oraz przy stole operacyjnym. Dzieki temu człowiekowi, na przekór opiniom i zaleceniom innych lekarzy dzisiaj nadal jestem facetem w pełnym tego słowa znaczeniu za co dr. Marcinowi Słojewskiemu serdecznie dziekuje. Pozostaje pod stałą obserwacją i kontrolą Kliniki Urologii i Onkologii PAM w Szczecinie. co kilka miesiecy jestem na kilkudniowych konsultacjach i badaniach i jak na razie jest ok. Nawet jak w przyszłości bedzie koniecznośc usuniecia pecherza i gruczołu krokowego to i tak jestem wdzieczny za tych kilka lat uratowanych dzieki jego fachowości.

  • P

   Bzdura! Może Pan Doktor nie jest zbyt wylewny w słowach i ma specyficzne poczucie humoru, ale to świetny specjalista. W listopadzie ubiegłego roku miałam operowane wrodzone wodonercze spowodowane zwężeniem moczowodu. Bóle trwające od kilkunastu lat ustąpiły, a po operacji zostały dwie malutkie blizny. Nie na próżno jechałam do niego przez pół Polski. Śmiało wszystkim polecam!

  • P

   Byłam u doktora w Sonomedzie. Był wyniosły i zignorował mnie zupełnie,na pytania odpowiada niechętnie. Może i jest dobry w operacjach prostaty ale w bardziej złożonych i nietypowych problemach nie ma nic do powiedzenia. Mi jako formę leczenia zasugerował usunięcie pęcherza- mało śmieszny żart. Za 200 zł za kilka minutową wizytę oczekuję poważnego podejścia do problemu i przede wszystkim kultury. Nie polecam.

  • W

   Przszeczytałem wszystkie wystawione oceny dr Słojewskiemu i muszę je potwierdzić że jest to prawda. Osobiście byłem pacjentem Pana doktora w Maju 2008 roku i z przyjemnością dołonczam się do zadowolonych pacientów . Jest znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Polecam wszystkim horym urologicznie, jeśli chcą być zdrowymi !!!