Marcin Słojewski, urolog Szczecin

prof. dr hab. n. med. Marcin Słojewski

Urolog, Chirurg

28 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Bandurskiego 98, Szczecin
Sonomed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Powstańców Wlkp. 72, Szczecin
Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomed

Piszę w imieniu mojej mamy, która pełna obaw poprzez wcześniejsze konsultacje u innych lekarzy, zgłosiła się do profesora by dowiedzieć się prawdy o swoim stanie zdrowia.
Lekarz wykazał się nie tylko wiedzą, profesjonalizmem, ale rownież tak bardzo potrzebną nam pacjentom empatią. Mama odzyskała radość życia.
Pan doktor wytłumaczył mamie na czym polegają jej problemy zdrowotne z dużą cierpliwością i dokładnością.
Dla pacjentów oprócz leczenia farmakologicznego ogromnie ważne jest leczenie psychiki, która często szwankuje w momencie pojawienia się choroby. Lekarze często o tym zapominają. Pan profesor nie zapomina. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.
Dziękuję Panie doktorze.
Córka pacjentki.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomed

P. prof. M.Słojewski to wielki specjalista i pasjonat. Przeprowadził mi zabieg laparoskopowej pieloplastyki nerki. Bez watpienia potwierdzeniem jego wiedzy i doświadczenia jest fakt, że polecają go koledzy po fachu. Chapeau bas p. profesorze ????


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomed podwyższone PSA

Super fachowiec z olbrzymią wiedzą; W moim przypadku podjął się zabiegu operacyjnego raka prostaty w jego fazie nieoperacyjnej. Jestem osiem lat po zabiegu i żyję. Cieszę się wnusią- dzięki Panu doktorowi. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

Do Kliniki przyjęta zostałam ze wskazań życiowych.Pan Profesor podjął się operacji naprawczej.Jako operator wykazał się pełnym profesjonalizmem.Jest człowiekiem kompetentnym,spokojnym i życzliwym.Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność i podziękować z całego serca za udzieloną mi pomoc.


Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny , dobry operator, wie co robi.Jestem pozytywnie zaskoczony fachowością Mogę tego doktora polecać wszystkim z problemem urologicznym


Użytkownik zweryfikowany

Profesor dr.n.med.Marcin Słojewski jest świetnym lekarzem i człowiekiem. Leczę się u Profesora od 17 kwietnia 2014r.. Pomocy lekarskiej szukałem od maja 2013r. począwszy od lek.Dermatologa, a potem 2-ch Urologów ( jeden na NFZ, a 2-gi prywatnie). Stwierdzili łagodny rozrost prostaty i kamicę lewej nerki (USG +RTG jamy brzusznej). Czułem się coraz gorzej. Znajoma poleciła mi właśnie Szczecin i Profesora Marcina Słojewskiego. Telefonicznie umówiłem się na wizytę w "SONOMED", gdzie Profesor przyjmuje prywatnie. Po kilku badaniach i zabiegach okazało się, że mam raka prostaty i raka pęcherza /naciekającego/. Obecnie jestem w trakcie leczenia tylko dzięki trafnej diagnozie bardzo sympatycznego Pana Profesora.


B
Użytkownik zweryfikowany

NA PAŃSKIE RĘCE SKŁADAM PODZIĘKOWANIA ZA TO WSZYSTKO CO PAN ZROBIŁ DLA MNIE JEST PAN WYBITNYM LEKARZEM ŚWIETNYM SPECJALISTA KTÓREGO KAŻDEMU BĘDĘ POLECAŁA ZAWSZE I WSZĘDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO


K
Użytkownik zweryfikowany

Po usunięciu prostaty metodą laparoskopową u mojego męża stwierdzam,że dr.Słojewski a właściwie profesor Słojewski jest mistrzem świata w swojej dziedzinie,szkoda ,że jest to jeden z nielicznych tak świetnych fachowców,a ponieważ dzisiaj są Walentynki,życzę mu tony miłości w życiu prywatnym i nie tylko!


T
Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza operacja w moim życiu. I wcale nie musiał mnie operawać ( szpital i za darmo). I wiem, że nie jestem jedyny, a dr Słojewski nie uzależnia nic od pieniędzy. Mnie załatwił szybko, fachowo i bez komplikacji. Profesjonalista i wyjątkowy człowiek. Brawo.


R
Użytkownik zweryfikowany

Po kilku miesiącach chodzenia od gabinetu do gabinetu i od lekarza do lekarza, udało mi sie umówic na wizyte w Sonomedzie. Po przyłożeniu głowicy USG natychmiastowa diagnoza - guzy mnogie pecherza moczowego. Wcześniejsi lekarze płukali mi cewke (że niby stan zapalny), badali prostate (że niby rak prostaty) i temu podobne diagnozy - pomimo kilkukrotnego badania w zakładzie diagnostyki i w oddziale nefrologii. Chodziłem z rosnącymi guzami (3.5cm na 3 cm, 6 guzów!) przez prawie pół roku a dolegliwości sie nasilały. Proponowano mi radykalną resekcje pecherza - kilkukrotnie -jako jedyną słuszna metode leczenia! To był przełom 2009 i 2010 roku. Dzisiaj, dzieki dr. Słojewskiemu - pomimo stwierdzenia nowotworu 3G, jestem zdrowym facetem z zachowanymi wszystkimi funkcjami fizjologicznymi i bez usuwania pecherza! Przed konsultacją u dr.Słojewskiego, pomimo że go znałem wcześniej dosyc dobrze, przeszukałem internet wszerz i wzdłuż - opinie, publikacje, prace, wywiady,fora na których dr sie kiedys udzielał - i po pierwszej rozmowie wiedziałem,że trafiłem w rece FACHOWCA przez duże kolorowe F! Zaimponował mi swoją wiedzą, elokwencją, życzliwością i indywidualnym podejściem. Ze wszechmiar wykształcony, prekursor, gorący zwolennik i wyśmienity operator zabiegów - laparoskopia, cystoskopia . Precyzyjny, systematyczny,opanowany i wyważony w słowach oraz przy stole operacyjnym. Dzieki temu człowiekowi, na przekór opiniom i zaleceniom innych lekarzy dzisiaj nadal jestem facetem w pełnym tego słowa znaczeniu za co dr. Marcinowi Słojewskiemu serdecznie dziekuje. Pozostaje pod stałą obserwacją i kontrolą Kliniki Urologii i Onkologii PAM w Szczecinie. co kilka miesiecy jestem na kilkudniowych konsultacjach i badaniach i jak na razie jest ok. Nawet jak w przyszłości bedzie koniecznośc usuniecia pecherza i gruczołu krokowego to i tak jestem wdzieczny za tych kilka lat uratowanych dzieki jego fachowości.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania