lek.

Marcin Rudziński

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Marcin Rafał Rudziński. Jestem specjalistą urologii, FEBU (Fellow of the European Board of Urology), członkiem rzeczywistym Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Marcin Rafał Rudziński.
  Jestem specjalistą urologii, FEBU (Fellow of the European Board of Urology), członkiem rzeczywistym Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology.
  Doświadczenie zawodowe zdobyłem w Klinice Urologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
  Obecnie pracuję w Oddziale Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.
  Swoim pacjentom oferuję profesjonalizm, indywidualne, pozbawione rutyny podejście do Ich problemów oraz dyskrecję. Nie boję się wyzwań. Oferuję pełen zakres świadczeń ambulatoryjnych, leczniczych i diagnostycznych, włącznie z diagnostyką ultrasonograficzną.

Specjalizacje

 • Urologia

Choroby

 • Łagodny rozrost gruczołu krokowego.
 • Kamica układu moczowego.
 • Rak gruczołu krokowego (rak prostaty, stercza).
 • Rak pęcherza moczowego.
 • Rak prącia. Rak nerki.
 • Rak jądra.
 • Nietrzymanie moczu.
 • Zakażenia układu moczowego.
 • Zaburzenia seksualne.
 • Stulejka. Krótkie wędzidełko.
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne NasmedUsługa: konsultacje urologiczne

  Witam, Pan dr Marcin sprawia wrażenie profesjonalisty rozpoznał szybko problem (zapalenie najądrza) - jednak antybiotyki które zapisał nie wyleczyły mnie. Po kolejnej wizycie przepisany został jeden z preparatów z pierwszej kuracji - lecz i on nie pomógł. Mówiłem doktorowi że w przewlekłym zapaleniu jelita grubego niebezpiecznie jest podawać długie serie antybiotyków. W moim przypadku skończyło się to zaostrzeniem zapalenia jelita grubego oraz towarzyszącym mu zapaleniem stawów barkowego oraz skokowego - pracuję jako fizjoterapeuta więc przeszkadza mi to w pracy. Jak dla mnie terapia nie była skuteczna, antybiotyki nietrafione, nie pomogły a pogorszyły mój stan zdrowia. Po raz kolejny przekonuję się że po pierwszym nietrafionym antybiotyku lekarz powinien od razu zlecać posiew. Pan dr tego nie zrobił.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Doktor Rudziński jest moim trzecim I najbardziej profesjonalnym urologiem jakiego poznałem.
  Poświęcił mojemu problemowi najwięcej czasu, uwagi, wykonał lub polecił najwięcej badań zarówno prywatnie jak i w szpitalu.
  Wzbudza większe zaufanie jako profesjonalista niż jego bardziej doświadczeni warszawscy koledzy.
  Doskonale zrozumiał moje oczekiwania I obawy odnośnie ryzyka i korzyści leczenia.
  Nawet pamięta imiona i nazwiska swoich pacjentów!

  Piotr B.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Pan doktor to bardzo uprzejmy i życzliwy dla pcjenenta człowiek i jednocześnie rzeczowy i konkretny lekarz. Szczerze polecam wizytę!

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: elektroresekcja guza pęcherza moczowego

  W moim przypadku bardzo cierpliwy i spokojny. Nie mówi wiele, ale zawsze z sensem i nie na ślepo.
  Przeprowadził szeroki wywiad w trakcie badań przed zabiegiem TURBT i zastojem płynów w nerce. Na wizycie kontrolnej powiedział mi o możliwościach nawrotu choroby, plusach i minusach zastosowanego leczenia.
  Uważam że jest naprawdę kompetentnym lekarzem i mogę go szczerze polecić osobom które potrzebują rzetelnej opinii z tego zakresu leczenia.

  Pozdrawiam,
  Daniel M.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: zwykła wizyta

  Pan Marcin jest z tych rodzajów ludzi których motywują raczej nie pieniądze tylko coś innego ja bym powiedział ciekawe sytuacje pacjentów mogłbym porównać z dr.Hoise z serialu. Czyli krótko mówiąc prawdziwy idealista. Też jestem idealistą ale w innej branży. Napewno każego pacjenta wysłucha oraz dokładnie odpyta jezeli będzie go to interesować żeby dokładnie ustalić diagnozę. Do Pana Marcina wywaliłem prawie 1000zł na badania oraz leki przy tym mająć pakiet prywatny opieki medycznej oraz miałem 2 kursy antybiotyków z których podejrzewam 1 raz było niepotrzebnie. Byłem u 4 urologów 2 z których zastanawiam się czy nie przyciągnąć sądowo do odpowiedzialnoścu oraz ne wycofać czasem licencję ponieważ te dolegliwości co miałem naprawdę musiałe być czerwoną lampką do zrobienia konkretnych badań co ponieważ nie było zrobiono tylko wymówka "nic nie wiem" "pan sobie tylko wymysla ból w jądrach albo mgłe w oczach lub zahamowane działanie mózgu". W przypadku Pana Marcina każde zdanie z moich ust było zaakceptowane oraz podjęte działanie po jego stronie. Napewno jestem zadowolony oraz podpisuję się pod każdą dobrą opinią tego swiętnego lekarza!!! Bardzo dziękuję za mega fajną wizytę Panie Marcinie napewno kolejna wizyta jezeli się przyda to będzie tylko i wyłącznie do Pana!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor wyjaśnił wszystko szczegółowo i w zrozumiały sposób, uspokoił mnie pod kątem objawów chorobowych.

 • P

  Polecam bardzo wizytę u Pana Doktora, spokojne i jasne tłumaczenia mimo wielu pytań. Bardzo kulturalne i miłe podejście oraz duża wiedza-
  każdy lekarz powinien taki być :)

  P.K.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne NasmedUsługa: konsultacje urologiczne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił bardzo rzeczowo. Mam nadzieję że moja kuracja odniesie pozytywny skutek. Polecam wizytę u Tego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Inny

  W zwiazku z pewnymi dolegliwosciami lekarz z innego (rodzinnego) miasta polecil mi zrobienie posiewu z cewki moczowej, z czym udałem sie do Multimedu. Okazało sie, ze pobrac probki moze jedynie urolog i tak trafilem do doktora Rudzińskiego. Nie wiem dlaczego, czy to z powodu braku konsultacji z panem doktorem, czy z powodu korzystania z uslug innego lekarza, spotkalem sie z bardzo niemiłą reakcją. Pan doktor wypytał (choc nie wiem czy nie lepiej pasowałoby słowo przesłuchał) mnie, kto i dlaczego kazał mi zrobic ten posiew i dlaczego nie mogl go samemu pobrac, czy moze to moj wlasny pomysl, czym wprawił mnie w zakłopotanie. Posiew pobrał, jednak był z tego powodu mocno niezadowolony, co mozna było stwierdzic po jego minie, oraz po tym, ze do mojego wyjscia z gabinetu, oprocz do widzenia, nie powiedział do mnie ani słowa.
  Nie oceniam wiedzy i zdolnosci pana doktora, poniewaz ich nie znam, oceniam natomiast podejscie pana doktora do osoby ktora chce skorzystac z uslugi jaka przychodnia Multimed oferuje.

  lek. Marcin Rudziński2017-05-04

  Szanowny Panie,
  Przepraszam, że poczuł się Pan urażony.
  1. Nie jestem zwolennikiem wykonywania badań, których wyniki nie prowadzą do podjęcia jakiejkolwiek decyzji. Obowiązuje mnie tajemnica lekarska i nie mogę w tej kwestii ujawniać publicznie okoliczności, których dotyczy ta krytyka.
  2. Pobranie wymazu z cewki moczowej nie jest czynnością do której potrzebne są kompetencje specjalisty urologa, oczywiście moim zdaniem.
  3. Jeżeli miałbym wykonywać jakiekolwiek badania diagnostyczne, to dla bezpieczeństwa Chorego chciałbym posiadać minimum informacji na temat Pacjenta, dolegliwości, dotychczasowego przebiegu choroby, leczenia, etc.... a tym właśnie jest badanie podmiotowe (wywiad lekarski) i przedmiotowe, składające się na konsultację.
  Jeżeli krytykuje mnie Pan za to, że nie wykonuję bez namysłu wszystkich badań, których życzą sobie Pacjenci, bez osobistej oceny wskazań ku temu, to ma Pan absolutną rację.
  Tego nie zmienię.
  Jeszcze raz wyrażam przykrość, że z tego powodu poczuł się Pan niekomfortowo.
  Pozdrawiam.
  Marcin Rudziński

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Od początku wizyty doktor Marcin sprawia, że poczułam się ważna, ale też, że jestem w dobrych rękach. Dokładnie rozmowa, spokojnie przeprowadził badania i zrozumiałym językiem wyjaśnił co mi jest, Ten świat byłby piękny gdyby na świecie było więcej lekarzy takich jak pan Marcin - profesjonalne, indywidualne podejście to w jego przypadku absolutna prawda! Dba o każdy szczegół, o to by pacjent czuł się podczas wizyty dobrze, przemiły specjalista! Nie polecam chorować, jeśli już musicie życzę, abyście trafiali tylko do takich specjalistów jakim jest Pan Marcin.