lek.

Marcin Mikulicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
170 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: USG ścięgna Achillesa

  Zdecydowanie polecam :) Pan doktor na spokojnie wszystko tłumaczył, pomógł, kiedy potrzebowałam pomocy i przede wszystkim potraktował mnie z szacunkiem, jak człowieka, a nie uciążliwego petenta.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: ból kolan, problemyz kolanami od dzieciństwa

  Pan doktor jest świetnym lekarzem. Od dzieciństwa zmagam się z bólem kolan, a przez ostatnie kilka miesięcy jest tylko gorzej. Byłam u wielu lekarzy, a tylko pan dr jako jedyny postawił diagnozę i miał pomysł jak można mi pomóc. Przez ostatnie kilka dni stosowania się do zaleceń czuję lekką poprawę. Przyszłam na wizytę ponieważ pan dr został mi polecony, nie żałuję i na pewno będę polecać dalej. Miły, chętny do pomocy lekarz - widać, że z powołania.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: uraz kolana, naderwanie/uszkodzenie więzadła

  Lekarz jest uważny, kompetentny, slucha pacjenta, komentuje co widzi na obrazie usg, tlumaczy objawy bólowe, radzi co robic i czego nie robic dalej, czego sie nie obawiać. Jest bardzo rzeczowy, ma swietny kontakt z chorym.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: problemy z kolanem

  Bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Zostałem dokładnie zbadany a lekarz wszystko na bieżąco jasno tłumaczył.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: ból kolana i obojczyka

  Pan Doktor - Marcin Mikulicz to cudotwórca! Celna diagnoza, natychmiastowa pomoc i szybkie poczucie ulgi po 14-dniowym bólu kolana... .Niedowierzanie i radość? A jednak! Atmosfera w gabinecie i skuteczność są godne polecenia - Anita.

 • A

  Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Po standardowym badaniu od razu przeszedł do zrobienia USG. Powiedział że powinnam też wykonac Rtg i od razu wypisał mi skierowanie. Pierwszy specjalista u którego nie musiałam dopytywać co mi jest i co powinnam dalej z tym zrobić. Gorąco polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje