dr n. med.

Marcin Migaczewski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Diagnostyk

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Na co dzień pracuję w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: Kamica żółciowa

  Pan Dr to człowiek których w dzisiejszych czasach pozostało niewielu. Chce pomóc pacjentowi i nie skreśla go na samym początku z powodu chorób współistniejących jak robi to wielu innych lekarzy. Miły, sympatyczny, widać że posiada dużą wiedzę i nie przerażają go trudne przypadki. Panie Doktorze dał nam Pan nadzieję, że może być jeszcze lepiej. Serdecznie dziękuję w imieniu Mamy.

 • C
  Lokalizacja: Dobra Diagnoza - Centrum Medyczne GarncarskaUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pacjentem Pana doktora jest mój mąż. Należy podkreślić, że Pan doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta a jego ogromna wiedza jest nieoceniona w relacjach lekarz - pacjent. Przystępnym językiem przekazał nam wszystkie informacje dotyczące sposobu leczenia choroby. Właśnie w takich sytuacjach docenia się profesjonalizm i klasę lekarza. Uważam, że Pan doktor jest świetnym , doświadczonym fachowcem i wyjątkowo dobrym człowiekiem a jego zaangażowanie w pomoc mężowi, jako pacjentowi zasługuje na wielki szacunek.Jestem pod wrażeniem atmosfery w jakiej przebiegła wizyta, lepiej nie mogliśmy trafić ... Bardzo dziękujemy Panie doktorze i do zobaczenia .

  Marcin Migaczewski2018-06-05

  Ja też bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
  Marcin Migaczewski

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MieszczańskaUsługa: konsultacje onkologiczne

  Pan dr Marcin Migaczewski to bardzo dobry specjalista i człowiek, inteligentny, uprzejmy o wysokiej kulturze osobistej, życzliwy co bardzo pomaga w kontaktach z pacjentami. Wszystko dokładnie wytłumaczy, doradzi i poświęci pacjentowi wystarczająco dużo czasu. Lekarz naprawdę godny polecenia!

  Marcin Migaczewski2018-05-30

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam,
  Marcin Migaczewski

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MieszczańskaUsługa: profesorskie konsultacje onkologiczne

  Wizyta bardzo krótka, ale rzeczowa. Pan doktor rozwiał wszystkie obawy, uspokoił i konkretnie poinformował jakie jest ryzyko. Z całego serca gorąco polecam, od pierwszych słów wiadomo, że to prawdziwy profesjonalista. Dziękuję!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny i rzeczowy, bardzo dobre podejście do pacjenta. Konkretnie odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości. Poza tym pan doktor jest bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem co sprawia że wizyta przebiega w miłej i niestresującej atmosferze. Gorąco polecam!!!

  Marcin Migaczewski2018-04-23

  Bardzo dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam,
  Marcin Migaczewski

 • A

  Pan dr Marcin Migaczewski to pełen profesjonalizmu i doświadczenia lekarz, u którego w gabinecie znika stres i lęk. Wszystkie wizyty konsyltacyjne, po zabiegu i sam zabieg wycięcia guzka z piersi przebiegały w miłej, sympatycznej atmosferze z uśmiechem :)
  Serdecznie polecam i dziękuję za opiekę!

  Marcin Migaczewski2018-04-23

  Bardzo dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam,
  Marcin Migaczewski

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: USG piersi

  Polecam każdemu tak fantastycznego lekarza. Rzeczowy, kompetentny, pewny i przemiły. Zainteresowany pacjentem, udzielił konsultacji, do sprawy, która nie była przedmiotem wizyty, ale budziła mój niepokój. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dobra Diagnoza - Centrum Medyczne GarncarskaUsługa: USG piersi

  Wizyta kontrolna, bardzo dobrze wyposażony i ciepły gabinet. Komunikacja z recepcją oraz doktorem Marcinem bardzo pozytywna.

 • A
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotoworów Tkanek Miękkich SU w KrakowieUsługa: guzek piersi

  Jestem prawie dwa miesiące po wycięciu guzka z piersi. Juz po miesiącu wyglądało to bardzo dobrze a z każdym dniem blednie i wyglada coraz lepiej. Pan doktor Marcin to chirurg na wysokim poziomie pod każdym względem. Miły, grzeczny i z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta.
  Dokładnie tłumaczy co się będzie działo w przyszłości, jak będzie wyglądało cięcie i jak będzie wyglądać miejsce po cięciu w przyszłości. Oby więcej tak przemiłych i profesjonalnych chirurgów na naszej drodze.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, zero wstydu czy zażenowania. Konkretnie i rzeczowo. Pan doktor odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Badanie przebiegło sprawnie, dokładnie i bezboleśnie. Serdecznie polecam
  farmina

Pytania pacjentów (187)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Czy kontrolowana astma alergiczna jest przeciwwskazaniem do zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopii?
  Czy z medycznego punktu widzenia, są inne przeciwskazania do zabiegu tą metodą?
  Dziękuję za odpowiedź,
  pozdrawiam,
  Ewa

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Nie nie jest.
  Pozdrawiam,
  Marcin Migaczewski

 • Mam zwężenie przełyku na odcinku 6 cm poprzez ucisk od zewnętrznej strony przełyku narośli nieznanego pochodzenia.Z dnia na dzień jest coraz gorzej z przyjmowaniem pokarmów i płynów. Przebywałem w szpitalu, który skierował mnie do kolejnego szpitala na poszerzanie przełyku.W tym szpitalu na dzień dobry powiedziani mi, że nie mogą mi pomóc, gdyż nie spotkali się z takim przypadkiem .Odesłali mnie do Poradni Chirurgi Klatki Piersiowej. Obecnie czekam na wizytę w Poradni przy Szpitalu im. Kopernika. Czekam na wizytę opadam z sił. Czy ktoś mi pomoże ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  przy takiej lokalizacji zmiany chorobowej konieczna jest konsultacja u chirurga klatki piersiowej. W Krakowie polecam dr'a Janusza Włodarczyka.
  Pozdrawiam,
  Marcin Migaczewski

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Na co dzień pracuję w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - jednostce specjalizującej się w leczeniu nowotworowych i nienowotworowych schorzeń za pomocą technik małoinwazyjnych (laparoskopii, endoskopii). Klinika w ostatnim rankignu tygodnika WPROST została wybrana najlepszym oddziałem chirurgicznym w Krakowie! http://rankingi.wprost.pl/szpitale/2017. W ramach praktyki prywatnej oferuję konsultacje chirurgiczne i onkologiczne oraz zabiegi ambulatoryjne (DOBRA DIAGNOZA Centrum Medyczne Garncarska - ul. Garncarska 8/1). Badania USG oferuję w: DOBRA DIAGNOZA Centrum Medyczne Garncarska, Centrum Medyczne Mieszczańska, LUXMED, MEDICOVER.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Uniwerystet Jagielloński Collegium Medicum

Publikacje

 • The number of regulatory Foxp3+ T-cells in different stages of malignant transformation of large intestinal polyps., Adv Med Sci. 2016
 • Laparoscopic Transperitoneal Lateral Adrenalectomy for Large Adrenal Tumors, Urol Int. 2016
 • Elective Laparoscopic Cholecystectomy--Is It Safe In The Hands Of Residents During Training?, Pol Przegl Chir. 2015 ,
 • Preoperative pancreatic duct stenting in patients undergoing laparoscopic pancreatic surgery – a preliminary report, Pol Przegl Chir. 2015
 • Single center outcomes of laparoscopic transperitoneal lateral adrenalectomy--Lessons learned after 500 cases: A retrospective cohort study, Int J Surg. 2015
 • Incidence of true short esophagus among patients submitted to laparoscopic Nissen fundoplication, Wideochir Inne Tech Maloinwazyjne
 • Enhanced recovery (ERAS) protocol in patients undergoing laparoscopic total gastrectomy, Wideochir Inne Tech Maloinwazyjne
 • Laparoscopic treatment of type III and IV hiatal hernia - authors' experience, Wideochir Inne Tech Maloinwazyjne
 • Laparoscopic cholecystectomy in the treatment of gallbladder polypoid lesions--15 years of experience, Pol Przegl Chir. 2013
 • Cyclooxygenase-2 (COX-2) is the key event in pathophysiology of Barrett's esophagus. Lesson from experimental animal model and human subjects, J Physiol Pharmacol
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości - Lekarz Przyjazny Pacjentom 2017

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 2013 i 2014r. Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie

Certyfikaty

 • Marcin Migaczewski, chirurg w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Marcin Migaczewski, chirurg - Certyfikaty
 • Marcin Migaczewski, Kraków - Certyfikaty
 • Marcin Migaczewski, chirurg w mieście Kraków - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia