Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychoterapeutyczna • 150 zł

Konsultacja online • 140 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
42 293..... Pokaż numer

Sposób płatności: Karta płatnicza, Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Przełajowa 22b, Polesie, Łódź
Gabinet Lekarski Psychoterapii dr Marcin Matych

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Przelew na konto
42 293..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

NERWICA TO NIE DEPRESJA! Potrzebna jest świadomość społeczna żeby osoby cierpiące na zaburzenia nerwicowe mogły wyjść z cienia i zacząć żyć! Pode...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa
 • Nerwica natręctw
 • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Łódź, 2000)
 • Uniwersytet Medyczny (Łódź, 2011)
 • Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


150 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line


Przełajowa 22b, Łódź

Gabinet Lekarski Psychoterapii dr Marcin Matych


Konsultacja online


140 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line


Przełajowa 22b, Łódź

150 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii dr Marcin Matych


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Przełajowa 22b, Łódź

150 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii dr Marcin Matych

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


150 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line


Przełajowa 22b, Łódź

150 zł

Gabinet Lekarski Psychoterapii dr Marcin Matych

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line

Na psychoterapię do Dr Matycha chodzę od ponad 2,5 roku.
Przyszłam jako osoba silnie zaburzona, z traumą, uzależnieniami, depresją, problemami z impulsywnością oraz silnymi lękami i zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi.
Dr Matych to wspaniały człowiek, uważny na potrzeby pacjenta, zadaje niesamowicie pobudzające do refleksji pytania, prowadzi pacjenta na drogę do rozwiązania, jednak pozostawia mu przestrzeń do samodzielnego działania oraz popełniania błędów.
Na sesjach panuje atmosfera zaufania, czuć ogromne wsparcie, a niekiedy można sobie pożartować, z dystansem.
Doktor Matych ma ogromną wiedzę terapeutyczną, którą stale poszerza. Jest bardzo ciepłym i empatycznym człowiekiem.
Na terapii nauczyłam się akceptować siebie i rzeczywistość ze wszystkimi jej odcieniami, zdobyłam narzędzia ułatwiające mi zachowanie stabilności na co dzień, zaczęłam dostrzegać piękno, na które wcześniej byłam ślepa, zaakceptowałam to, co mi się przydarzyło w przeszłości oraz zrozumiałam, że to nie musi definiować mojego życia teraz.
Ciężko mi opisać, jak wdzięczna jestem za pomoc w poradzeniu sobie z ciężarem, jaki w sobie nosiłam. Czuję, że odzyskałam swoje życie i w końcu jestem szczęśliwa.
To nasz wspólny sukces - dziękuję!

lek. Marcin Matych

Sukces zawdzięcza Pani głównie sobie, ponieważ wprawdzie ja zadawałem pytania natomiast Pani chciała znajdować odpowiedzi często zadając sobie kolejne pytania, te dla Pani najistotniejsze i najbardziej właściwe. Gratuluję sukcesu! Dziękuję za opinię. Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line

A.
Bezsilność, strach, smutek i samotność - tak wyglądało moje życie 10 m-cy temu. Wtedy podjęłam decyzję o psychoterapii i dziś wiem, że nie mogłam zrobić sobie lepszego prezentu. Terapia to podróż w głąb siebie - zaskakująca, trudna, twórcza. Dla mnie przewodnikiem przez wiele miesięcy był właśnie p.Marcin. W efekcie dostałam to co najcenniejsze - świadomość i narzędzia do radzenia sobą ze sobą i rzeczywistością. W czasie terapii można odkryć siebie, spojrzeć z innej perspektywy, dojść do takich wniosków, że kończąc sesję nie raz zadawałam sobie pytanie - jak ja mogłam tak myśleć, czemu tego nie dostrzegałam itd.itd.?! Po kilku miesiącach, dzięki terapii, chcę w końcu być dla siebie doba.Dopuszczać do głosu swoje potrzeby, stawiać granice i nie być więźniem oczekiwań innych. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że terapia odmienia, za co p.Marcinowi z całego serca dziękuję! Jak teraz będzie? Będzie jak będzie;) Ale teraz zamierzam być tak szczęśliwa, jak się tylko da;)) Dziękuję

lek. Marcin Matych

Dziękuję bardzo za opinię. Tak to już jest, że jeżeli ktoś jest gotowy wyruszyć w podróż to spotyka właściwego przewodnika...


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line psychoterapia indywidualna

Z całego serca polecam terapię. Dzięki niej udało mi się wyjść z bardzo poważnej depresji. Pan Matych wsparł mnie nie tylko profesjonalnym podejściem, ale przede wszystko dobrym słowem, empatią i zrozumieniem. Miałam wrażenie, że doskonale wie, jak się czuję. Droga do polepszenia nastroju była długa i na początku dość trudna, ale nie poddaliśmy się i teraz czuję się dużo lepiej. Polecam pana Marcina wszystkim tym, którzy nie widzą nadziei i czują się zagubieni. Jest naprawdę świetnym terapeutą!

lek. Marcin Matych

Terapia pomaga tym, którzy chcą eksperymentować nowe rozwiązania i przełamywać toksyczne schematy własnych myśli. Terapeuta może tylko pokazać coś z dystansu i wspierać zapał, którego Pani nie zabrakło... GRATULUJĘ!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Psychoterapii On-line psychoterapia indywidualna

Z pełnym przekonaniem pozwalam sobie dołączyć do grona osób którym Pan dr.Matych pomógł.
Skłania mnie do tego doświadczenie.
Wyrażając zgodę na psychoterapię nie byłam świadoma jak wspaniałym,ciepłym człowiekiem jest Pan doktor.Cenię Pana za ogromną wiedzę,którą stosuje w swojej pracy z pacjentami. Dziękuję za indywidualne podejście do moich problemów.Za okazywane zrozumienie,empatię i cierpliwość.
Świadomość,że istnieją tacy ludzie jak dr.Matych pozwala uwierzyć w siebie i przypomina o ciągłej pracy nad moją wrażliwą osobowością.Dopinguje również do walki w dalszym życiu.
Z całego serca polecam!!!
W szczególności za niezwykle profesjonalną pomoc i wysoką kulturę osobistą.

lek. Marcin Matych

Gratuluję odwagi i determinacji w walce o siebie! Jestem pewien, że osiągnie Pani cel, do którego tak wytrwale Pani zmierza. Dziękuję za opinię.


Użytkownik zweryfikowany

pan Marcin bardzo mi pomógł odnaleźć siebie, swoje potrzeby, mocne i słabe strony. Jest człowiekiem ciepłym, empatycznym, gdy trzeba stanowczym i co najważniejsze wie co robi. Jestem pełen podziwu dla jego intuicji i wiedzy. Nareszcie widzę sens i piękno życia, po zakończeniu terapii potrafię rozwijać się dalej i właściwie podchodzić do nowych wyzwań i problemów. Dziękuję panie Marcinie jak niewiem co! Warto było do Pana trafić !

lek. Marcin Matych

Bardzo dziękuję za opinię. Co do rezultatu to pomogłem Panu znaleźć sposób aby mógł Pan sobie pomóc dlatego 51 procent to Pana zasługa. GRATULUJĘ! Zawsze jest tak, że udana terapia to wspólny sukces. Cieszę się, że jest Pan szczęśliwy bo, przecież "życie po to jest żeby pożyć..." Pozdrawiam serdecznie.


S
Użytkownik zweryfikowany

Dziekuje za rozmowe telefoniczna Panie Doktorze.Panskie slowa podbudowaly mnie.Jako pierwszy lekaz,wysluchal mnie pan starannie z sercem.Dziekuje.Sebastian Walczak z Irlandii.

lek. Marcin Matych

Dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

To co dla mnie było najważniejsze, poza atmosferą zrozumienia to efekt. Terapia pozwoliła mi przede wszystkim docelowo odstawić leki. Pomogło chyba zobaczenie i zrozumienie problemów z innej perspektywy oraz dokopanie się do głęboko skrywanych emocji. Jednak dzieciństwo ma znaczenie :) . Na początku było wiele obaw ale ryzyko opłaciło się! Bardzo mi Pan pomógł Panie doktorze. Zdecydowanie podpisuje się pod pozytywnymi opiniami o tym lekarzu. Ma zreszta już wyrobioną markę na rynku. Dziękuje i pozdrawiam.

lek. Marcin Matych

Bardzo dziękuję za opinię. To prawda, że psychoterapia pozwala często docelowo odstawić leki i uzyskać trwałą poprawę. Należy jednak podkreślić, że obie te metody bardzo dobrze się uzupełniają i według najnowszych wytycznych należy zawsze rozważyć ich wspólne stosowanie. Pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Marcin jest ciepły i sympatyczny ale jednocześnie konkretny. To mi
odpowiada bo sam jestem konkretny. Stymuluje do poszukiwania
rozwiązania ale nic nie narzuca. Potrafi wskazać cos co było dla mnie
ukryte. Nie wiem jak wyglądałoby moje życie gdybym nie zdecydował się
na terapię. Gorąco polecam. Terapia warta każdej złotówki!
Tomek

lek. Marcin Matych

Bardzo dziękuję za opinię. Rozwiązania znajdujemy zawsze wtedy kiedy jesteśmy gotowi do poszukiwań. Pozdrawiam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Byłem tylko kilka razy z problemem paniki i lęku. Teraz już inaczej patrzę swoje problemy. Myślę że będzie lepiej. Dziękuję.

lek. Marcin Matych

Trzymam kciuki!


M
Użytkownik zweryfikowany

Poszłam na pierwszą wizytę z dużą nieufnością i niewiarą. szczerze mówiąc przekonał mnie fakt, że pan Marcin jest również lekarzem. Nie wierzyła, że można gadaniem bez leków złagodzić różne bóle brzucha, swędzenia skóry i inne paskudztwa. Trudno było mi uwierzyć, że to wszystko wyparte emocje. Długo zajęło mi zrozumienie siebie. Teraz jestem dużo silniejsza i mam mniej napięcia w sobie. Zdecydowanie polecam tego fachowca choć sama terapia bywa często trudna i boli, ale jat to mówią trzeba czasem pocierpieć żeby było lepiej...Wylała sporo łez kiedy zobaczyłam co sobie robię sama w życiu. Wszystkim zaczynającym terapię życzę siły i wytrwałości. Warto!

monika32

lek. Marcin Matych

Dziękuję. Faktycznie wytrwałość często przynosi upragnione skutki. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

NERWICA TO NIE DEPRESJA! Potrzebna jest świadomość społeczna żeby osoby cierpiące na zaburzenia nerwicowe mogły wyjść z cienia i zacząć żyć! Pode...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica Lękowa
 • Nerwica natręctw
 • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Łódź, 2000)
 • Uniwersytet Medyczny (Łódź, 2011)
 • Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Klinika Psychiatryczna Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
 • Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.
 • Klinika Chorób Wewnętrznych W.S.S. im. M. Kopernika w Łodzi.
Zobacz więcejNagrody i wyróżnienia

 • Orły Medycyny 2018

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania