dr n. med.

Marcin Łosin

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg dziecięcy

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
420 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii dziecięcej, pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja z zakresu chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic

  Lekarz bardzo komunikatywny i otwarty. Bardzo łatwo nawiązuje dobrą relację z dzieckiem, co odbiera rodzicom i dziecku wszelkie obawy i lęki. W bardzo przystępny sposób wyjaśnia problem i proponuje jak najlepsze rozwiązanie. Chciałoby się, żeby wszyscy lekarza mięli podobne nastawienie do pacjenta. Dziękujemy!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic

  Bardzo sympatyczny miły i konkretny lekarz, dokładnie tłumaczy odpowiada na wszyskie pytania nie śpieszy się i widać że lubi dzieci serdecznie polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord ClinicUsługa: konsultacja chirurga dziecięcego

  To było kolejne spotkanie z panem doktorem. Profesjonalny, nastawiony na pacjenta, z aktualną wiedzą, na miejscu był w stanie wykonać drobny zabieg. Gdy po 2 latach pojawił się kolejny "kłopot" szukaliśmy kontaktu tylko do tego lekarza i się nie zawiedliśmy. Bardzo polecamy.

 • D
  Lokalizacja: Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w GdańskuUsługa: zabieg operacyjny

  Wspaniały i kompetentny lekarz posiadający obok dużego doświadczenia i wiedzy, niesamowite poczucie humoru. Dokładnie wytłumaczy na czym polega operacja, przedstawi możliwe scenariusze przed i po operacji. Interesuje się pacjentem wielokrotnie przychodząc i sprawdzając stan, samopoczucie. No i świetnie potrafi odwrócić uwagę małego pacjenta od strachu czy bólu. Całą swoją osobą promienieje ciepłem, optymizmem i luzem. Jest niezwykle cierpliwy i bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi wzbudzając ich pełne zaufanie. byłam na oddziale z synem, któremu postawa i sposób bycia P. Doktor bardzo się spodobał. Syn (15 lat) uzyskał odpowiedz na każde pytanie nurtujące go pytanie. Teraz jesteśmy miesiąc po zabiegu, a syn nie chce słyszeć o wizycie kontrolnej u innego zaproponowanego w przychodni przyszpitalnej doktora niż tylko u p. Marcina :). Świadczy to o dużym zaufaniu mojego nastolatka do tego Wyjątkowego Lekarza! Dziękujemy Panie Doktorze.
  Kamil z mamą Elą

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

  Super lekarz - widać że posiada dużą wiedzę, uważny dla małego pacjenta a jednocześnie na luzie, cierpliwie wszystko tłumaczy rodzicowi, byłam z synkiem i doktór łatwo nawiązał z nim kontakt widać było że dziecko mu zaufało. Przy okazji zapytałam o rzeczy które mnie niepokoiły z córką i doktór również wszystko dokładnie objaśnił. Jeśli będzie potrzeba to na pewno wrócę do tego właśnie lekarza. Polecam.

 • G
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Akademii Medycznej w Gdańsku

  Dr Łosin operował naszą roczną córeczkę - laparoskopowe usunięcie torbieli wątroby. Zabieg udany,na pamiątkę pozostały jedynie minimalne blizny na brzuszku. Od pierwszej wizyty w poradni Pan Doktor interesował się Hanią, udostępnił swój adres mailowy i do momentu zabiegu byliśmy w kontakcie. Zawsze miły, życzliwy, uśmiechnięty, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Zabieg córeczki był zaplanowany jako drugi, ale córeczka źle znosiła głodówkę, bardzo płakała i Pan Doktor zdecydował, ze zabieg Hani odbędzie się jako pierwszy, żeby już dłużej pacjentki nie męczyć. Dziękujemy Panie Doktorze za wrażliwość, indywidualne podejście do każdego pacjenta, za czas poświęcany rodzicom...

 • B
  Lokalizacja: Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w GdańskuUsługa: Inny

  Dr Losin operowal mojego 1,5 rocznego synka. Doskonaly lekarz, a przy tym z rewelacyjnym podejsciem zarowno do dzieci-pacjentow jak i rodzicow, czulismy spokoj zarowno przed jak i po ze wzgledu na jasny i rzeczowy przekaz na temat tego co dzialo sie na sali operacyjnej. Odpowiadal na kazde pytanie. Dziekujemy!!!

 • L

  Doktor Łosin opiekował się moim synkiem i mną po wypadku tydzień temu. Małego dobrze zoperował, a mnie fantastycznie wspierał. Pełen profesjonalizm i okazane serce pozwoliły mi przetrwać ten trudny dla nas czas. Serdecznie dziękuję.

 • B

  Równo miesiąc temu doktor Łosin operował moją nastoletnią córkę. Pod względem medycznym wszystko było i jest dobrze. Pełne zaufanie. Ale dla mnie ważny był inny wzgląd, choć nie wiem jak go nazwać, bo to moja pochwała normalności, braku protekcjonalnego tonu i traktowania rodzica jak partnera.
  Doktor Łosin przyszedł do mnie tuż przed operacją i zaraz po niej. Przed powiedział kilka słów o tym, co planuje, a po zabiegu poinformował o jego przebiegu i efektach. I choć wszystko trwało może z cztery minuty :) to było niezwykle ważne. Szacunek.

 • A

  Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do dzieci. Sprawnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. A przy tym bardzo pomocny, świetny, stały kontakt lekarz - rodzice pacjenta. Dla mnie "nowa jakość" w medycynie. Można? MOŻNA! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii dziecięcej, pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Specjalizacja z zakresu chirurgii dziecięcej zdana z wyróżnieniem.

  Główne przedmioty zainteresowań medycznych: chirurgia małoinwazyjna, chirurgia rekonstrukcyjna, zastosowanie laserów w medycynie.

  Sprawowane funkcje:
  2012-2014 rok Sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.
  od 2014 roku- Przewodniczący Oddziału Gdańskiego PTCHD

  Jest autorem i współautorem ponad 70 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych opublikowanych między innymi w czasopismach "Neoplasia", "European Journal of Pediatric Surgery", "Journal of Pediatric Surgery" oraz "Videosurgery".

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Gdańsku

Nagrody i wyróżnienia

 • 2012r Nagroda Ministra Zdrowia- najlepszy wynik egzaminu specjalizacyjnego

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 2007r- Oregon Health & Science University (OHSU), Portland, USA
 • 2007- Universitätsklinik für Kinder- und Jugendmedizin, Tübingen, Niemcy
 • 2012 r- Children’s Hospital Boston, Harvard University, USA

Zdjęcia