Adres

Niepodległości 44, Podgórze, Olsztyn
Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa, Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku oraz na Uniwersytecie w Montpellier, we Francji. Specjalizację w dziedzinie ginekolog...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa, Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

"22 stycznia 2019 roku trafiłam na konsultacje do Pana Profesora Marcina Jóźwika z rozpoznaniem dysplazji sromu III VIN. Po dwóch dniach byłam już po badaniu tomografem komputerowym. Od 17 lutego przebywałam na Oddziale Kliniki Ginekologii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. 18 lutego przeszłam operację częściowego usunięcia i sromu i jego rekonstrukcji, którą przeprowadziła Pan Profesor. 3 godziny po operacji był już przy moim łóżku, udzielając mi wszystkich niezbędnych informacji. Po kilku dniach przebywania pod opieką bardzo troskliwego personelu Kliniki zostałam wypisana do domu. Jestem już po trzeciej wizycie kontrolnej u Pana Profesora i mam powody do zadowolenia. Efekt kosmetyczny jest bardzo dobry. Jestem wyleczona.

Jestem ogromnie wdzięczna Panu Profesorowi Marcinowi Jóźwikowi za okazaną troskę o moje zdrowie i powrót do całkowitej sprawności fizycznej. Jego ogromna wiedza, profesjonalne podejście, życzliwość jest godna polecenia wszystkim kobietom.

Bardzo, bardzo dziękuję.

Irena B."


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa, Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie obniżenie narządów rodnych

W styczniu 2019 roku przebywałam na Oddziale Kliniki Ginekologii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie. Byłam konsultowana a następnie operowana przez wybitnego specjalistę, koordynatora Kliniki Pana profesora Marcina Jóźwika. Przyczyną operacji było wypadanie szyjki macicy znacznie utrudniające mi normalne funkcjonowanie. Bardzo rozległa wiedza Pana profesora, jasne i precyzyjne przekazywanie informacji w połączeniu z wysoką kulturą osobistą pozwoliły mi uwierzyć w powodzenie zabiegu i powrót do aktywnego życia. Operacja została wykonana laparoskopowo, innowacyjną metodą Doubissona. Po kilku dniach przebywania pod opieką życzliwych, empatycznych ludzi w sprzyjającej w odzyskaniu sił atmosferze zostałam wypisana do domu. Jestem już po pierwszej wizycie kontrolnej i mam powód do zadowolenia.
Z całego serca dziękuję Panu profesorowi Marcinowi Jóźwikowi za okazaną troskę o moje zdrowie i powrót do pełnej sprawności fizycznej.
Polecam kobietom szukającym nadziei osobę Pana profesora Marcina Jóźwiak wybitnego specjalistę oraz szlachetnego i wrażliwego człowieka.
Maria J.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: badanie ginekologiczne z USG

Do Profesora trafiłam na konsultacje z diagnozą endometriozy. Profesor wszystko dokładnie mi wytłumaczył i przedstawił możliwości działania. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie - fach w ręce! Przeszłam operacje, którą sam przeprowadził. Operacja pokazała, że było gorzej niż się wydawało po USG i badaniu. Usunięto co tylko można oczywiście oszczędzając maksymalnie jajniki ponieważ mam 27 lat i bardzo chciałam zajść w ciążę. Dodatkowo został przeprowadzony zabieg drożności jajowodów. Przed operacją udzielono mi wszelkich niezbędnych informacji. W dzień przyjęcia o 22 Profesor odwiedził mnie na oddziale a 3 godziny po mojej operacji był już przy moim łóżku udzielając informacji. Kilkukrotnie dzwonił na oddział i pytał jak się czuję. Szpital otoczył mnie wspaniałą opieką przed, w trakcie oraz po operacji. Sprowadzono Panią na salę przedoperacyjną która bezproblemowo wkłuła wenflon ponieważ z natury mam słabe żyły. Profesor wraz ze wszystkimi którzy mu towarzyszyli stanął na wysokości zadania - to niesamowicie ciepły człowiek z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem. Dzisiaj jestem w 15 tygodniu na tę chwilę idealnie rozwijającej się i zdrowej ciąży. W ciążę zaszłam już w drugim cyklu po operacji. Dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Obfite krwawienia spowodowane mięśniakami macicy uniemożliwiły mi normalne funkcjonowanie. Pan Profesor trafnie rozpoznał przyczynę krwawień oraz podjął wszelkie kroki, aby mi pomóc. W moim przypadku konieczne było wykonanie operacji (histeroskopii), która została przeprowadzona przez Pana Profesora w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie. Podczas pobytu w szpitalu Pan Profesor udzielił mi wszelkich informacji odnośnie postępowania medycznego oraz stanu mojego zdrowia. Wszystkie odpowiedzi były wyczerpujące a wątpliwości rozwiane. Operacja zakończyła się sukcesem, obfite krwawienia ustąpiły. Otrzymałam odpowiednie zalecenia pooperacyjne i czuję się coraz lepiej. Cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce. Pan Profesor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie o bardzo życzliwym usposobieniu. Gorąco polecam!!! Panie Profesorze bardzo dziękuję za to co Pan dla mnie zrobił.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: operacja naprawcza narządów miednicy mniejszej

Do profesora Marcina Jóźwika trafiłam z niepokojącymi objawami obniżenia narządów rodnych. Wizyta odbyła się w Centrum Zdrowia Kobiet GYNEKA w Krakowie i chociaż odległość od mojego miejsca zamieszkania do Krakowa nie była mała, warto było ją pokonać. Po rzetelnym badaniu i rzeczowym wywiadzie profesor postawił diagnozę: obniżenie narządów rodnych i zaproponował innowacyjną metodę leczenia, polegającą na laparoskopowym zawieszeniu macicy z zastosowaniem implantu. Zabieg przeprowadził prof. dr hab. Marcin Jóźwik . Po dwóch dniach pobytu w szpitalu czułam się na tyle dobrze, że zostałam z niego wypisana. Jestem zachwycona opieką lekarza prowadzącego prof. Jóźwika, Jego wielką fachowością, niezwykłym podejściem do pacjenta (ogromną cierpliwością w odpowiadaniu na każde pytanie pacjenta) oraz ogromnym zaangażowaniem w jego wyleczenie. Obecnie jestem cztery miesiące po operacji i po dwóch z trzech wizyt kontrolnych u Pana Profesora Jóźwika. Czuję się bardzo dobrze. Zabieg był mało inwazyjny i bardzo odczuwalnie (znacznie) poprawił mi jakość życia, zdrowie i samopoczucie. Mogę cieszyć się życiem, spełniać marzenia. Bardzo polecam wszystkim kobietom, borykającym się z podobnymi dolegliwościami, mającym wątpliwości, co do dalszego leczenia, właśnie tę metodę. Jestem przekonana, że podjęłam najlepszą decyzję, co do wyboru lekarza i metody leczenia. Serdecznie dziękuję Panu prof. Marcinowi Jóźwikowi, Jadwiga S.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: badanie ginekologiczne z USG

Pan doktor bardzo rzetelnie i profesjonalnie podszedł do mojego przypadku, rozwiał obawy i wątpliwości po wizycie u innego lekarza który postawił błędna diagnozę. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nowotwór

Gdy dowiedzielismy się o chorobie mamy i że to rak w naszych oczach zapłonął strach, pojawił sie czarny scenariusz, gdyż na tą samą chorobę straciliśmy inną bliską osobę. Mama się załamała... Modliliśmy się o dobrego lekarza, i wtedy trafilismy do prof. Jóźwika.... To wspaniały człowiek, ale co najważniejsze wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz. Operacja została wykonana perfekcyjnie i bez powikłań... Dzięki prof. mam mamę a moje dzieci kochaną babcię... Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję prof. Jóźwikowi.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: endometrioza

Takiego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam . Przesympatyczny człowiek. Po pierwsze wizycie mogę tylko powiedzieć że profesor dał mi nadzieję na to że będzie lepiej kiedy inni twierdzili że tak być musi. Jak najbardziej polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: konsultacje uroginekologiczne z USG

Każda wizyta wiąże się z dużym stresem. Po przywitaniu w poczekalni z Prof. Marcinem Jóźwikiem wszystko staje się proste . W gabinecie czułam się jak u dobrego znajomego a była to moja pierwsza wizyta i pierwsze spotkanie. Czas oczekiwania na wizytę i na operację błyskawiczny . Polecam każdemu kto ma kłopoty zdrowotne i wątpliwości kogo poprosić o pomoc.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wizyta u Pana Profesora Marcina Jóźwika była na bardzo wysokim poziomie. Pan Profesor to człowiek z ogromną wiedzą, uprzejmy oraz konkretny. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytanie, przez co łatwiej było mi podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Polecam każdemu kto boryka się z podjęciem właściwej decyzji dotyczącej leczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku oraz na Uniwersytecie w Montpellier, we Francji. Specjalizację w dziedzinie ginekolog...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna
  • Położnictwo i ginekologia

Publikacje i artykuły