Marcin Jóźwik, ginekolog Olsztyn

prof. dr hab. n. med. Marcin Jóźwik

Zapisz

Ginekolog, Onkolog więcej

110 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Grunwaldzka 14A, lok. 6, Olsztyn
UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku oraz na Uniwersytecie w Montpellier, we Francji. Specjalizację w dziedzinie ginekolog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nietrzymanie moczu
 • Wypadanie macicy i pochwy
 • Rak endometrium
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

110 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Dzień Dobry
Dziękuję Bogu, że trafiłam do Profesora Marcina Jóźwika . ,,Taka Pani Uroda,, takie słowa słyszałam od lekarzy ginekologów zanim trafiłam do Profesora- 8 lat w bólu . W kwietniu trafiłam do Profesora na pierwszej wizycie zdiagnozował (endometrioza pochwy oraz prawych przydatków i prawego moczowodu). Zostałam przyjęta na oddział Ginekologiczny i Ginekologii Onkologicznej w MSWiA w Olsztynie .
Mogę tu pisać b.dużo pozytywnych opinii pod adresem Profesora bo to profesjonalista to cudowny człowiek o wysokiej kulturze osobistej który trafnie diagnozuje , perfekcyjnie przeprowadza operację i za to Dziękuję z Całego serca. Moje życie wygląda inaczej- nie ma bólu. Ból to znak , że coś się dzieje a nie ,,Taka Nasza Uroda,, jak słyszałam od innych lekarzy . Jeśli któraś z pań potrzebuje lekarza ginekologa z serca polecam Profesora Marcina Józwika
Dziękuję Profesorze


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bylam pacjentką Profesora na oddziale ginekologiczno-onkologicznym w Poliklinice w Olsztynie.
Oddział bardzo czysty a personel bardzo pomocny i empatyczny.
Profesor to bardzo miły i konkretny lekarz, który odpowiada rzeczowo na pytania pacjentów.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Witam serdecznie, chciałabym przede wszystkim podziękować Panu Profesorowi za uwolnienie mnie od przewlekłego, codziennego bólu spowodowanego endometriozą z którym zmagałam się przez pięć lat. Bardzo długo szukałam pomocy, byłam u różnych lekarzy niestety mój problem nie został rozwiązany a wręcz przeciwnie się nasilał. Szukając pomocy przy pomocy internetu natknęłam się właśnie na Pana Profesora i to był strzał w dziesiątkę. Już na pierwszej wizycie właściwie mnie zdiagnozował a następnie zoperował. Dzięki niemu odzyskałam radość do życia. Z całego serca polecam Pana Profesora, pełen profesjonalizm, czuje się że to człowiek który kocha to co robi i robi to wspaniale. Jest też bardzo ciepłym, sympatycznym człowiekiem do którego czuje się pełne zaufanie, zero stresu. Obsługa gabinetu profesjonalna. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za okazaną pomoc i życzę zdrowia, sukcesów na polu prywatnym jak i zawodowym.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana Profesora i to pod każdym względem. Już od pierwszej wizyty poczułam się zaopiekowana i poinformowana bardzo szczegółowo w temacie mojej choroby. Wskazanie Profesora - usunięcie macicy wraz z jajowodami. Termin operacji został ustalony bardzo szybko. Operacja wykonana w terminie, profesjonalnie i bez powikłań. Po operacji czułam się dobrze i szybko wracałam do zdrowia. Na bieżąco byłam informowana o moim stanie oraz o tym, jak przebiega leczenie szpitalne. Po pięciu dobach pobytu w szpitalu zostałam wypisana do domu. Otrzymałam szczegółowe zalecenia postępowania pooperacyjnego w warunkach domowych.
Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za szybką diagnozę, operację i opiekę podczas choroby Panu profesorowi.
Pan Profesor Marcin Jóźwik jest godnym polecenia lekarzem i w moim przekonaniu dobrym, wrażliwym człowiekiem, dla którego każda pacjentka jest ważna.
Drogie panie, jeśli jest potrzeba diagnozy, leczenia lub operacji, nie zwlekajcie z decyzją. Ja polecam Profesora, bo doświadczyłam Jego profesjonalizmu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Pan profesor to odpowiedni lekarz na odpowiednim miejscu. Dziś takich specjalistów to ze świecą szukać.
Od pierwszego kontaktu wita nas przesympatyczna pani rejestratorka, która profesjonalnie nami się zajmuje.
Pan profesor to elegancki, grzeczny i miły człowiek, który spokojnie i rzeczowo wytłumaczy wszystko. Bez problemu wysłucha nas i odpowie na wszelkie nurtujące nas pytania.
Jestem złożonym pacjentem z wieloma chorobami m.in. choroba serca.
Pan Profesor nie ugiął się przed moją kartoteką i postanowił zawalczyć o moje życie, zdrowie i komfort.
Od wielu lat cierpiałam na zbyt duży przyrost śluzówki macicy co powodowało bardzo bolesne i bardzo obfite miesiączki.
Przy mojej poważnej wadzie serca było to znacznym obciążeniem organizmu.
Po wnikliwym przyjrzeniu się mojej historii chorób i konsultacji w wieloma lekarzami podjął się leczenia mnie.
Zaopiekował się mną profesjonalnie, zapewniając mi odpowiednią opiekę i komfort w czasie zabiegu.
Zaproponował wkładkę Keyleen. Dokładnie omówił ze mną moja przypadłość i zastosowanie tej wkładki. Jej założenie i efekt jaki po leczeniu mamy uzyskać.
Konsultował się nawet z moim kardiologiem prowadzącym.
Założenie tego systemu w moim przypadku nie jest sprawą prostą i do tej pory nikt nie chciał się tego podjąć. Wymaga to lat doświadczenia, wiedzy, potrzeby anastezjologa i odpowiedniej opieki medycznej.
Moje życie dzięki Panu Profesorowi zmieniło się na lepsze !
Polecam z czystym sumieniem !


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Przez wiele lat leczyłam się na torbiele jajnika i jajowodu. Żaden z dotychczas opiekujących się mną lekarzy nie chciał podjąć się usunięcia dużej torbieli powrastanej w jelita i wyrostek. Ta przypadłość bardzo utrudniała mi normalne życie. Już po pierwszej wizycie Pan Profesor skierował mnie na operację i zaopiekował się mną. Nie zawahał się ani przez chwilę, by podjąć się leczenia. Czułam się bezpiecznie chociaż znałam ryzyko powikłań. Mimo, że zabieg był rozległy, wszystko przebiegło pomyślnie a ja wracam do zdrowia. Pan Profesor to Wojownik walczący o zdrowie i życie kobiet.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Profesor to lekarz pełen profesjonalizmu. Posiada ogromną wiedzę, odznacza się wielkim zaangażowaniem, indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Cudowna atmosfera na wizycie, kompetencja, po prostu serce na dłoni. Potrafi wszystko cierpliwie wyjaśnić i rozwiać wszelkie obiekcje.
Niestety miałam i będę miała również przy następnej ciąży wskazania do cięcia cesarskiego.
Dowiedziałam się o najnowszej w Polsce metodzie FAUCS, po której szybciej wraca się do sprawności, w porównaniu z tradycyjną metodą cc.
Na wizycie u prof. Józwika zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwości dot.tej metody. A teraz już z ręką na sercu mogę ją polecić. Bardzo szybko po niej powróciłam do formy. Już parę godzin po operacji mogłam chodzić. Zostałam szybko wypisana ze szpitala, a w domu funkcjonowałam normalnie, bez bólów, a tym samym bez stosowania leków przeciwbólowych.
Mam nadzieję, że następną ciąże będę miała również rozwiązaną tą metodą i oczywiście przez prof. Jóźwika.
Serdecznie polecam metodę cięcia cesarskiego FAUCS i bez dwóch zdań prof. Jóźwika !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Profesor uratował mi życie, nie tylko stan układu rozrodczego po wylewie DIC ( obumarcie dziecka w 36 tc na skutek niewydolności łożyska, odklejenie łożyska, wykrzepienie wielonarządowe). Przy zastanej sytuacji: szacowane 30 minut życia jakie mi zostało, przy tym krew bez funkcji krzepnięcia i dodatkowo jej ubytek w ilości 2,5 litra, przy braku wydolnej pracy płuc, serca, nerek, układu krążenia - Pan Profesor zdążył umierającej pacjentce z dbałością przeprowadzić, skomplikowany jak na zastane warunki, zabieg ginekologiczny. Od tamtego czasu ( 20.04.2020) przeszłam jedenaście konsultacji lekarskich u doktorów hab. oraz profesorów z Warszawy, Hamburga , były też opinie z USA. Nie były to konsultacje kontrolujące pracę ginekologa , ale dotyczące wszystkich innych organów. Jedynie praca ginekologa została oceniona bez zarzutów - niczego nad wyrost, po omacku, drogą testu. Od każdego opiniującego słyszałam, że lekarz, który w takim przypadku zadbał,by nie wycięto macicy ( i jeszcze inna dla mnie skomplikowana nazwa - przekręcam, zatem nie będę używać ), a przy tym przetrzymano funkcje życiowe to ogrom wiedzy połączony z ogromnym talentem i powołaniem do zawodu. Zatem dzielę się opinią wielu lekarzy, profesorów, nie tylko swoją . Pan Profesor nie jest jedynie wysokiej klasy specjalistą ( również opinia Wyżej Wspomnianych - znają się na temacie ) ale także człowiekiem o wielkiej klasie, kulturze, życzliwym . Po całym zdarzeniu miałam możliwość wizyty kontrolnej u Pana Profesora, a także uzyskałam pomoc w aspektach, których nie obejmuje katalog usług lekarza . Profesor mimo wielu obowiązków pomógł w kilku sprawach formalnych, choć nie musiał . Zakładam, że będę zdrowa .Ale jak się coś wydarzy to specjalisty największego formatu w ginekologii nie muszę szukać w stolicy czy poza krajem.O ile Pan Profesor nie zechce wyjechać , bo pracować zapewne mógłby w każdej klinice - NY, Tampa, Sydney ...


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Cierpiałam na wypadanie macicy ponad rok, szukałam lekarza, który mógłby mi pomóc. W Olsztynie trudno znaleźć informację , że takie operacje się odbywają. W internecie znalazłam wzmiankę o tym lekarzu i zaraz udałam się na wizytę. Profesor bardzo profesjonalnie podszedł do problemu i po wykonaniu badań na jednej wizycie ustalił, że trzeba zrobić zabieg naprawczy. Czekałam 3 miesiące na termin w szpitalu. Przebieg operacji - około 40 minut, znieczulenie do kręgosłupa. Po operacji miejsce nie bolesne czasem minimalne a efekt rewelacyjny, żadne "jajo" nie wypada w czasie chodzenia. Bardzo polecam taki zabieg wszystkim cierpiącym na wypadanie macicy . Profesor wie co robi , można Mu zaufać i nie bać się . Poza tym jest bardzo miły i serdeczny dla pacjentek.
Pan Prof. Marcin Jóźwik to wybitny specjalista. Operował mnie dwa razy, rok temu na schorzenie wypadania narządów rodnych i dziś po roku mogę powiedzieć, że wszystko jest dobrze nic mi nie dolega w tym temacie. W styczniu 2021r miałam zabieg na nie trzymanie moczu - podszycie taśmy TOT. Operacja przebiegła sprawnie a opieka szpitalna była bardzo dobra - poziom europejski. Bardo polecam Prof. Marcina Jóźwika wszystkim kobietom mającym problemy uro-ginekologiczne, jest doskonałym specjalistą, miłym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Jestem w 200 % zadowolona z udanych zabiegów . wdzięczna pacjentka Alicja P. z Olsztyna


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: UROGINEKOLOGIA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Inny

Pan Prof. Marcin Jóźwik to wybitny lekarz. Podczas jednej wizyty rozpoznał i zaplanował moje leczenie (wypadanie macicy). Wcześniej odwiedziłam kilku ginekologów i żaden nie potrafił mi pomóc. Pan Prof. przeprowadził sprawnie operacje metodą Dubuissona. Nie była bolesna. Szybko wróciłam do aktywności fizycznej. I najważniejsze, że operacja była skuteczna. Jestem zadowolona z efektu. Polecam każdej kobiecie, która boryka się z wypadaniem macicy. Pan Prof. to najwybitniejszy ginekolog, znany jest nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku oraz na Uniwersytecie w Montpellier, we Francji. Specjalizację w dziedzinie ginekolog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nietrzymanie moczu
 • Wypadanie macicy i pochwy
 • Rak endometrium
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania