Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy, w związku z czym czas poświęcony pacjentowi w gabinecie wynosi kilkadziesiąt minut ( zdarzają się przypadki, kiedy wizyta trwała nawet 130 minut ! - proszę więc o wyrozumiałość czekających w kolejce na swoją wizytę ;). Zakładam system do ciągłego pomiaru glukozy - CGMS Real Time Medtronic ( pomiar co 5 minut - około 1700 pomiarów przez 6 dni ) z monitorowaniem trendów wahań glukozy na monitorze w czasie rzeczywistym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia przy pomocy osobistych pomp insulinowych. W razie trudności z realizacją zamierzonej utraty masy ciała - za dodatkową opłatą ułożę indywidualny JADŁOSPIS ( wpierw na 7 dni ), z uwzględnieniem diety cukrzycowej i osobistych preferencji. JADŁOSPIS ten za kolejną opłatą rozpiszę na dłuższy okres, jeśli pacjent w pełni wykorzysta jego zalety. Jadłospis ułożę najchętniej dla osób z nadwagą i otyłością oraz podwyższonym stężeniem cholesterolu i trójglicerydów, u osób leczonych insulinami w modelu wielokrotnych wstrzyknięć / intensywnej insulinoterapii oraz / bądź mających niepowodzenia uprawiając jednocześnie regularne wysiłki fizyczne.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Moja pierwsza wizyta u dr Jóźwiaka. Pan doktor po wysłuchaniu mojego problemu zadał wiele szczegółowych pytań oraz przeprowadził badanie. Skrupulatnie wyjaśnił przyczyny oraz rzeczowo określił dalsze etapy postępowania. Wszystkie zalecenia otrzymałem na piśmie. To lekarz operujący prostym, zrozumiałym językiem, lekarz o wysokiej kulturze osobistej, budzący duże zaufanie oraz życzliwy dla pacjenta.
  To specjalista godny polecenia.
  Zbigniew Sz.

  lek. Marcin Jóźwiak2018-02-18

  dziękuję Panu za czas i ofiarowane zaufanie

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  To była moja pierwsza wizyta u diabetologa. Pan Doktor w bardzo zrozumiały sposób wytłumaczył mi wszystko, co toczyło się mojej choroby. Bardzo dokładnie przeprowadza analizę i badania. Dodatkowo wszystkie inf są wydrukowane, za co bardzo jestem wdzięczna. Gorąco polecam Pana Doktora :)

  lek. Marcin Jóźwiak2018-01-26

  Dziękuję za zaufanie jeszcze raz

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Super lekarz ,profesionalny mily i wszystko mi obiasnil co do mojej cukrzycy.Bardzo polecam wszystkim Pana doktora.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: nadwaga,cukrzyca i choroba nerek

  Wspaniały lekarz z wysoką kulturą i szerokim zasobem wiedzy.Badanie i wywiad przeprowadził szczegółowo a zalecenia są dla pacjenta zrozumiałe.Polecam wszystkim lekarza,który swoją pracę wykonuje z pasją.

 • A
  Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Doskonały diabetolog, znajocy sie na problemach ludzi chorych na cukrzyce wiec jego rady sa bardzo pomocne . Polecam !!!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Lekarz z powołania, kompetentny , uprzejmy i konkretny.
  Powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z tak skupionym i zainteresowanym tym co mówi Pacjent lekarzem. Pan Marcin uważnie słucha i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zmotywował mnie do działania i podniósł na duchu. Uświadomił błędy żywieniowe jakie popełniałam , nie oceniając i nie potępiając. Dziękuję za pomoc. Od dzisiaj wdrożyłam w życie rady Pana Doktora. Zaczęłam ćwiczyć -I nie zamierzam poprzestać. :) Szczerze polecam . Pozdrawiam i dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: Zwykła wizyta

  Niesamowity człowiek, myślałem, że nie ma już takich lekarzy !!! Specjalista w każdym calu, jeden z niewielu na jakich trafiłem. 70 minut w gabinecie - w tym czasie Pan Doktor wypytał o wszystko. Żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi.Obrazowo rozwiewa wszelkie wątpliwości.Nie ma atmosfery pospiechu w trakcie. Po wizycie informacje i zalecenia wydane na piśmie. Szczerze polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Jestem po wizycie u dr Marcina Jóźwiaka. Bardzo dużo poświęconego czasu. Pan Doktor profesjonalny, skoncentrowany na pacjencie. W końcu trafiłam na lekarza, który odpowiedział na wszystkie moje pytania, zmodyfikował moje leczenie i dostosował je do moich preferencji co pozwoliło uzyskać dobre efekty. Teraz żałuję, że wcześniej nie trafiłam na Pana Doktora. Polecam wszystkim - to lekarz z ogromną wiedzą, kompetencją, doświadczeniem i przede wszystkim pasją.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  U Pana Doktora byłem dwa tygodnie temu. Po poradach i uwagach zszedłem poniżej stu kilogramów. Polecam! Lekarz na "6-stkę"!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Nigdy do tej pory nie spotkałem tak wspaniałego lekarza! Pana dr Jóźwiaka polecili mi znajomi również zadowoleni z wizyt w jego gabinecie. Pan Doktor to człowiek z wysoką kulturą osobistą i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Dokładny, szczegółowy, rzetelny. Poświecił bardzo dużo czasu, by przeanalizować moją dotychczasową dokumentację i leczenie. Przeprowadził bardzo dokładne badanie lekarskie. Wyjaśnił mi wszystkie aspekty mojej choroby oraz zmienił moje dotychczasowe nastawienie do istotnych w cukrzycy kwestii jak styl życia i dieta. Na każde zadane przeze mnie pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Prawdziwy lekarz z pasją dla którego liczy się pacjent, a jego problemy stara się jak najlepiej rozwiązać. Polecam !!!