Umów wizytę 332 odwiedziny w ciągu 30 dni

lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Marcin Jóźwiak. Aktywny biegacz ( 35km tygodniowo ) amator, mistrz Polski lekarzy w 2009r. w biegu na 15 km ( M30 ). Wyjaśniam niefarmakologiczne aspekty wahań stężeń glukozy, w związku z czym czas poświęcony pacjentowi w gabinecie wynosi kilkadziesiąt minut ( zdarzają się przypadki, kiedy wizyta trwała nawet 130 minut ! - proszę więc o wyrozumiałość czekających w kolejce na swoją wizytę ;). Zakładam system do ciągłego pomiaru glukozy - CGMS Real Time Medtronic ( pomiar co 5 minut - około 1700 pomiarów przez 6 dni ) z monitorowaniem trendów wahań glukozy na monitorze w czasie rzeczywistym. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia przy pomocy osobistych pomp insulinowych. W razie trudności z realizacją zamierzonej utraty masy ciała - za dodatkową opłatą ułożę indywidualny JADŁOSPIS ( wpierw na 7 dni ), z uwzględnieniem diety cukrzycowej i osobistych preferencji. JADŁOSPIS ten za kolejną opłatą rozpiszę na dłuższy okres, jeśli pacjent w pełni wykorzysta jego zalety. Jadłospis ułożę najchętniej dla osób z nadwagą i otyłością oraz podwyższonym stężeniem cholesterolu i trójglicerydów, u osób leczonych insulinami w modelu wielokrotnych wstrzyknięć / intensywnej insulinoterapii oraz / bądź mających niepowodzenia uprawiając jednocześnie regularne wysiłki fizyczne.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • cukrzyca
 • otyłość
 • nadwaga
 • zespół metaboliczny
 • nadmiar cholesterolu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Super lekarz ,profesionalny mily i wszystko mi obiasnil co do mojej cukrzycy.Bardzo polecam wszystkim Pana doktora.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: nadwaga,cukrzyca i choroba nerek

  Wspaniały lekarz z wysoką kulturą i szerokim zasobem wiedzy.Badanie i wywiad przeprowadził szczegółowo a zalecenia są dla pacjenta zrozumiałe.Polecam wszystkim lekarza,który swoją pracę wykonuje z pasją.

 • Lokalizacja: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy

  Doskonały diabetolog, znajocy sie na problemach ludzi chorych na cukrzyce wiec jego rady sa bardzo pomocne . Polecam !!!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Lekarz z powołania, kompetentny , uprzejmy i konkretny.
  Powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z tak skupionym i zainteresowanym tym co mówi Pacjent lekarzem. Pan Marcin uważnie słucha i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Zmotywował mnie do działania i podniósł na duchu. Uświadomił błędy żywieniowe jakie popełniałam , nie oceniając i nie potępiając. Dziękuję za pomoc. Od dzisiaj wdrożyłam w życie rady Pana Doktora. Zaczęłam ćwiczyć -I nie zamierzam poprzestać. :) Szczerze polecam . Pozdrawiam i dziękuję.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: Zwykła wizyta

  Niesamowity człowiek, myślałem, że nie ma już takich lekarzy !!! Specjalista w każdym calu, jeden z niewielu na jakich trafiłem. 70 minut w gabinecie - w tym czasie Pan Doktor wypytał o wszystko. Żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi.Obrazowo rozwiewa wszelkie wątpliwości.Nie ma atmosfery pospiechu w trakcie. Po wizycie informacje i zalecenia wydane na piśmie. Szczerze polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Jestem po wizycie u dr Marcina Jóźwiaka. Bardzo dużo poświęconego czasu. Pan Doktor profesjonalny, skoncentrowany na pacjencie. W końcu trafiłam na lekarza, który odpowiedział na wszystkie moje pytania, zmodyfikował moje leczenie i dostosował je do moich preferencji co pozwoliło uzyskać dobre efekty. Teraz żałuję, że wcześniej nie trafiłam na Pana Doktora. Polecam wszystkim - to lekarz z ogromną wiedzą, kompetencją, doświadczeniem i przede wszystkim pasją.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  U Pana Doktora byłem dwa tygodnie temu. Po poradach i uwagach zszedłem poniżej stu kilogramów. Polecam! Lekarz na "6-stkę"!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Nigdy do tej pory nie spotkałem tak wspaniałego lekarza! Pana dr Jóźwiaka polecili mi znajomi również zadowoleni z wizyt w jego gabinecie. Pan Doktor to człowiek z wysoką kulturą osobistą i przede wszystkim bardzo dobry specjalista. Dokładny, szczegółowy, rzetelny. Poświecił bardzo dużo czasu, by przeanalizować moją dotychczasową dokumentację i leczenie. Przeprowadził bardzo dokładne badanie lekarskie. Wyjaśnił mi wszystkie aspekty mojej choroby oraz zmienił moje dotychczasowe nastawienie do istotnych w cukrzycy kwestii jak styl życia i dieta. Na każde zadane przeze mnie pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Prawdziwy lekarz z pasją dla którego liczy się pacjent, a jego problemy stara się jak najlepiej rozwiązać. Polecam !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w Bydgoszczy

  Polecam,polecam i jeszcze raz polecam tego lekarza! Sugerowałam się dużą ilością pozytywnych komentarzy na temat dr Jóźwiaka i się nie zawiodłam. Bardzo dobry specjalista, bardzo dokładny i kompetentny. Wkłada dużo serca w swoją pracę. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Dokładnie analizował moje dotychczasowe leczenie - uświadomił mi również ile istotnych błędów popełniałam. W sposób konkretny, rzeczowy, spokojny odpowiedział na każde moje pytanie, mimo iż zadawałam ich bardzo wiele. Podniósł mnie na duchu i uświadomił mi, że człowiek chory na cukrzycę o ile dobrze ją kontroluje, może funkcjonować zupełnie normalnie. Zachęcił do modyfikacji diety i zmiany stylu życia w sposób "wykonalny". Otrzymałam pełen komplet wydrukowanych zaleceń co znacznie ułatwia ich realizację po wizycie w gabinecie. Po wizycie u dr Jóźwiaka stwierdziłam, że żaden prowadzący mnie dotychczas diabetolog nie poświęcił należytego czasu i uwagi, by wyjaśnić mi na czym polega moja choroba i efektywność leczenia. Do tej pory były to zazwyczaj konsultacje ze zdawkowymi informacjami i zdawkowymi zaleceniami. Jestem więc zachwycona, że istnieją jeszcze tacy lekarze jak dr Jóźwiak. Gorąco polecam tego specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Ikar w BydgoszczyUsługa: diabetolog, dietetyk

  Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza. To była moja pierwsza wizyta. Pan Doktor szczegółowo przeprowadził wywiad i badanie lekarskie. Podczas badania informował mnie o każdym aspekcie badania i wpływie mojej choroby na poszczególne narządy i układy organizmu. Po badaniu rzeczowo i spokojnie wytłumaczył mi jak powinna wyglądać moja samokontrola, leczenie, styl życia i dieta. Odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie, poświęcając mi tyle czasu ile tylko potrzebowałam. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo. Jestem również zdziwiona jak wielu lekarzy do tej pory nie poruszało ze mną istotnych aspektów leczenia!!! Pan Doktor w sposób prosty i przystępny wyjaśnił mi wszystkie mechanizmy fizjologiczne i cele leczenia. To prawdziwy profesjonalista. Polecam tego lekarza z całego serca!