Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Szkolna 9, Ożarów Mazowiecki
Manmed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Przyszłam do Pani doktor w celu sprawdzenia pieprzyków na ciele, ponieważ mam ich dużo i w przeszłości miałam już niektóre usuwane. Od razu dostałam informację, że wizyta trwa tylko 15 min, więc możliwe, że nie zdąży wszystkiego sprawdzić. Po obejrzeniu pieprzyków poprosiłam ją jeszcze o spojrzenie na wyprysk, który miałam na twarzy od paru miesięcy i żadne maści mi na niego nie pomagały. Pani doktor szybko powiedziała, że to bardzo duży wągr i muszę iść z tym do kosmetyczki. Według mnie zachowanie Pani doktor było nieprofesjonalne i niechlujne, spokojnie sama mogła mi pomóc z wągrem. Na pewno do Pani doktor nie wrócę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor mila. Na tym koniec plusów. Szybkie wizyty, wszystko w pośpiechu. Przy braku zdiagnozowane grzybicy, Pani doktor zdecydowała sie mimo wszystko leczyc mnie w tym kierunku. Leki na grzybice(czyli zalecane zupelnie niezasadnie) spowodowały u mnie ogromne przesuszenia skory, az do krwi. Nie polecam!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu trądzik

Wspaniały lekarz, którego bardzo gorąco polecam wszystkim, a w szczególności tym osobom które borykają sie z problemami skornymi. Pani Doktor to profesjonalistka, ktora pomogła mi się wyleczyć z trądziku. Odwiedziłam wielu specjalistów, ale za każdym razem problem związany z trądzikiem wracał, aż wreszcie natrafiłam na Dr Manjari, która mnie wysłuchała, dokładnie obejrzała moją skórę i ustaliła plan leczenia. Obecnie jestem już po kuracji, problem nie wraca, a moja cera wygląda o niebo lepiej za co z całego serca dziękuję i polecam wszystkim, którzy również marzą o pięknej cerze.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wołoska nietypowe problemy skórne

Super lekarz dociekliwy, dokładny, z podojściem do pacjenta, niebuduje dystansu. Trafna diagnoza, skuteczna terapia. Gorąco polecam


L
Użytkownik zweryfikowany

do Pani Doktor trafiłam przypadkiem, gorąco polecam bo bardzo mi pomogła. LEKI trafione , zapalenie nie nawraca a dzięki zaleceniom moge dalej bezstresowo trenować....


S
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty ! Zostałam wnikliwie wypytana i obejrzana . Diagnoza sie sprawdziła , ponieważ minęły już 3 miesiące dolegliwości ustąpiły i nie powracają . Pani Doktor jest bardzo konkretna , kompetentna a zarazem miła i kulturalna . Gorąco wszystkim polecam gdyż odwiedziłam już paru dermatologów ale żaden mi tak skutecznie nie pomógł :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miła i bardzo kompetentna Pani Doktor! Dzięki Jej pomocy mam o niebo piękniejszą cerę, gęste, zdrowe włosy i pod kontrolą wszystkie pieprzyki.
Byłam u Pani Doktor również z córką i kurzajkami na stopach (po basenie). Dostałam genialny lek, który w ciągu tygodnia pomógł na to, z czym walczyłyśmy kilka miesięcy.
Zaufałam Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu skierowanie na zabieg usunięcia brodawek

Goyal - Stec Manjari - lekarka nie jest godna zaufania. Jeszcze nigdy żaden lekarz w sieci placówek Medicover nie potraktował mnie tak lekceważąco. Lekarz nie przeprowadził żadnego wywiadu ze mną, po jednym zdaniu stwierdził,że nie kwalifikuję się do zabiegu usunięcia wystających brodawek. Lekarz nie wysilił się nawet, aby obejrzeć moje zmiany skórne, nie przeprowadził żadnego badania, że wysłuchał, nie próbował rozwiązać mojego problemu. Nie wystawił mi skierowania na zabieg, który wcześniej konsultowałam już z lekarzem chirurgiem. Lekarz dermatolog nie rozumiał,że guzki, które mam na szyi często uraża mi dziecko czy ubranie przez co zaczynają one krwawić. Pani Goyal - Stec Manjari to najgorszy dermatolog z jakim miałam do czynienia. Po wizycie czułam się kompletnie zlekceważona i zignorowana. Lekarz próbował mi wmówić,że chcę wykonać zabieg ze względów estetycznych, co nie jest prawdą.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wołoska recepta

Wizyta tylko po receptę okazała się utarczką słowną i zdenerwowaniem na resztę dnia...Brak kontaktu z pacjentem,, przeszkadzało tej kobiecie, że zadaje pytania. Oprócz choroby (łuszczyca" skończyły mi się leki, poruszyłem inne dolegliwości, co Pani doktor nie spodobało się, bo przeszkadzam w pisaniu ... W trakcie oznajmiła mi, że wizyta trwa maks 15 minut.... po krótkiej dyskusji dałem sobie spokój i czekałem aż skończy sobie pisać Pani Doktor ... Niewybredne komentarze w stronę pacjenta..
Po pytaniu o możliwość skierowania na badania mykologiczne w celu diagnozy w kierunku grzybów.. usłyszałem " gdybym miał grzyby leżał bym dawno w szpitalu" Nie polecam !!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wołoska trądzik

Jestem wdzięczna pani doktor ponieważ wyleczyła mnie z trądziku. Od nastoletnich lat z nim walczyłam i dopiero kuracja izotekiem wymiotła go na dobre. Od 2 lat nie martwię się już tym problemem :) Pani doktor jest miła, konkretna, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie