Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Warszawa
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jeżeli u Państwa dziecka zauważono lub podejrzewają Państwo nieprawidłowości w rozwoju ruchowym - zapraszam na konsultację. Z fizjoterapią związana...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Asymetria ciała
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
  • Zaburzenia ruchowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Damiana wzmożone napięcie mięśniowe i asymetria

Serdecznie polecam Panią Małgosię , bardzo dobry specjalista. W przeciągu dwóch miesięcy wyprowadziła moja córkę z asymetrii i wzmożonego napięcia dzięki czemu teraz rozwija się prawidłowo. Pani Małgosia ma rewelacyjnie podejście zarówno do rodziców jak i oczywiście do dziecka. Terapia metodą Vojty wymaga dużego zaangażowania rodziców i współpracy z fizoterapeutą. Dzięki wsparciu i docenianiu postępów naszej córki przez Panią Małgosię udało nam się bardzo szybko wyjść z problemów neurologicznych u naszej córki.
Polecam wizytę z całego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Damiana rehabilitacja

Polecamy Panią Małgosię w 100%. Nasz synek miał kłopot z podkurczaniem palców u stop. Pani Małgosia odrazu zdiagnozowała kłopot i zaproponowała metodę leczenia. W bardzo jasny i zrozumiały sposób opisała nam „zabiegi”, które należy wykonywać, a także przećwiczyła je razem z nami. Podczas wizyty zapewniła komfortowa atmosferę dla naszego syna, który świetnie się bawił. ???? Efekty terapii przyszły bardzo szybko, bo już po miesiącu prawie zapomnieliśmy o podkurczaniu palców syna ???? Pani Małgosia pomogła nam również w wyborze pierwszych butów i cały czas wspiera nas radami w dalszym krokach.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgorzata jest wspaniałą fizjoterapeutką, bardzo profesjonalna i skuteczna i ma fantastyczne podejście do dzieci. Gorąco polecam!!!! (Jedynym minusem są odległe terminy wizyt - co nie powinno dziwić)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Damiana

Pani Małgorzata to prawdziwa profesjonalistka ! Zbadała lepiej dziecko niż neurolog. Wczesniej przez kilka miesiecy z innymi paniami ćwiczyliśmy metodą NDT, która okazała się dla nieskuteczna. Teraz po tygodniu stosowania metodą Vojty widze juz efekty. Dokładnie pokazuje, ba! nawet rysuje jak cwiczyc w domu z dzieckiem. Cieszę się ze do niej trafiłam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prawidłowy rozwój dziecka

Bardzo polecam panią Małgosię! Duże zaangażowanie, profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście do mojej córki. Pierwsza wizyta wiązała się ze szczegółową diagnozą, omówieniem możliwości i propozycja fizjoterapii, później ćwiczenia dostosowywane na bieżąco do postępu oraz możliwości dziecka. Po skończonej rehabilitacji otrzymałam również zestaw ćwiczeń do wykonywania z dzieckiem w domu. Zdecydowanie polecam!!


K
Użytkownik zweryfikowany

W 100% polecam Panią Małgorzatę Urbaś. Zajęła się naszą córką w sposób maksymalnie profesjonalny i z wielkim zaangażowaniem. Byliśmy zaniepokojeni nieprawidłowym podkurczaniem rączek podczas raczkowania, lekarz rehabilitacji bagatelizował nasze obawy, w przeciwieństwie do Pani Małgorzaty, która dokładnie zbadała i zaleciła dalsze działanie - w myśl zasady, że jeśli coś jest nie tak to należy działać bo "samo się" nie naprawi. Efekty ćwiczeń były duże, widać było jak córka stopniowo rozluźnia rączki aż do całkowitej poprawy. Pani Urbaś położyła duży nacisk na kontrolę i sprawdzenie, czy sytuacja się poprawia. Skutek - dzisiaj nasza córeczka rozwija się bardzo prawidłowo, wzorowo przeszła przez etapy raczkowania aż, do prawidłowej postawy przy chodzeniu. Polecam Panią Małgorzatę, niezwykle rzadko zdarza się profesjonalista z tak troskliwym podejściem. Pani Małgorzata jest jednocześnie bardzo merytoryczna, przy tym ma podejście zdroworozsądkowe. To połączenie jest kojące dla rodziców, przy tym najważniejszy jest rezultat - zdrowe dziecko.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Damiana brak postępów w rozwoju motorycznym syna

Do Pani Małgosi trafiliśmy, gdy ćwiczenia metodą NDT Bobath nie przynosiły efektów u naszego 8-miesięcznego Tomka. Pani Urbaś bardzo dokładnie obejrzała i zbadała naszego synka, wysłuchała nas, zaleciła odpowiednie ćwiczenia, mające za zadanie wzmocnić podpór na przedramionach. Ćwiczyliśmy sumiennie, ale w kolejnym tygodniu nie było spektakularnych efektów. Wiadomo, tydzień mógłby wydawać się zbyt krótkim okresem, by spodziewać się wielkich postępów, jednak panią Małgosię zaniepokoiła ogólna kondycja Tomka i zaleciła wizytę u znajomej neurolog. Dzięki tamtej wizycie zaczęliśmy diagnozować naszego Tomcia. Teraz już wiemy, że cierpi on na rzadką chorobę genetyczną - rdzeniowy zanik mięśni. To dzięki Pani Małgosi ruszyliśmy z diagnozą, do wizyty u niej słyszeliśmy od wielu lekarzy, że wszystko jest z naszym dzieckiem w porządku. Jej fachowe podejście, prosefjonalizm i wyczucie, z jakim potrafi rozmawiać z pełnymi obaw rodzicami jest na wagę złota. Zanim dostaliśmy diagnozę, odwiedzaliśmy Panią Urbaś regularnie - za każdym razem bardzo uważnie wsłuchiwała się w nasze relacje z całego tygodnia, obserwowała i badała Tomka, zalecała nowe ćwiczenia, dokładnie je przy tym omawiając, trenując z nami, wyjaśniając, co przez nie chcemy osiągnąć i zachowując przy tym ostrożność ze względu na brak diagnozy. Po diagnozie również ćwiczymy zgodnie z zaleceniami Pani Małgosi. Dzięki jej wspaniałemu podejściu, ćwiczeniom i poradom dostosowanym do potrzeb dziecka, nasz synek jest w dobrej kondycji w oczekiwaniu na leczenie. Dodatkowo Pani Małgosia jest osobą konkretną, ciepłą i bardzo pomocną. Możemy ją polecić z całego serca wszystkim rodzicom, których pociechy wymagają rehabilitacji. Anna i Kamil Kwaśniewscy.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Damiana rehabilitacja dzieci

Otrzymaliśmy skierowanie od neurologa dla naszego 4 miesięcznego dziecka. Byliśmy na pierwszej wizycie u p. Malgosi, a potem, ze względu na jej urlop, u trzech innych fizjoterapeutek. I to był wielki błąd, liczyliśmy dni do powrotu p. Malgosi i nigdy już jej nie zmienimy nawet na zastępstwo! Przesympatyczna, z pasją, uśmiechnięta, z super podejściem do dzieci, a co najważniejsze po każdej wizycie widzimy ogromny postęp u dziecka. Najpierw obserwuje dziecko jak się naturalnie bawi, a potem dobiera odpowiednie ćwiczenia upewniajac się, że rodzice zrozumieli jak je wykonywać w domu. Neuroglog również na wizytach kontrolnych dziecka zobaczył duże postępy i zalecil nam wizyty tylko u Pani Urbaś. Inne fizjoterapeutki źle stawiały diagnozy, dziecko płakało na wizytach i nie było żadnych efektów. Do p. Malgosi mamy zaufanie, dziecko jest zeealaksowane podczas wizyt i pomimo, że już pięknie się rozwinęło i tak zamierzamy na samą kontrolę odwiedzać naszą ulubioną fizjoterapeutkę :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Asymetria.

Pani Małgorzata to po pierwsze doświadczony i wykwalifikowany fizjoterapeuta. Po drugie jest niesamowitą osobą: ciepła, serdeczna ma bardzo dobre podejście do dzieci i kocha swoją pracę...Dzięki pracy z Panią Malgosią mam zdrowego Synka. Do końca życia będzie dla mnie Aniołem którego również nam polecono. Teraz to ja polecam bo nie ma nic cenniejszego niż fachowa pomoc i wiedza jaką Pani posiada.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leżenie na brzuszku niemowlaka

Miła, ciepła i kompetentna kobieta. Bardzo dokładnie zbadała nasze dziecko, wskazała na co zwracać uwagę, pokazała ćwiczenia. Wszystko w miłej i bezpieczne dla dziecka atmosferze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jeżeli u Państwa dziecka zauważono lub podejrzewają Państwo nieprawidłowości w rozwoju ruchowym - zapraszam na konsultację. Z fizjoterapią związana...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Asymetria ciała
  • Zaburzenia napięcia mięśniowego
  • Zaburzenia ruchowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania