lek.

Małgorzata Steczko-Sieczkowska

Chirurg, Proktolog

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Małgorzata Steczko-Sieczkowska to jeden z 553 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 210 osób

 • Dostępność

  Lekarz Małgorzata Steczko-Sieczkowska przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor Małgorzata Steczko-Sieczkowska to specjalista najwyższej klasy,któremu można zaufać i powierzyć swoje problemy zdrowotne,troski,zapytania,obawy..Jest najlepszym chirurgiem-proktologiem w Krakowie.Pani doktor to osoba o wielkim,bogatym i wrażliwym sercu.Można być spokojnym o przebieg badań jak np:kolonoskopii,gastroskopii itp,gdy wykonuje je specjalista najwyższej klasy.Ogromna wiedza medyczna,wielka życzliwość,uśmiech i anielskie serce idą w parze z samarytańską troską o najwyższe dobro pacjenta.Polecam wszystkim Szanowną Panią Doktor i przypominam słowa już niebawem Świętego Jana Pawła II, wypowiedziane w 1979 r. w Częstochowie - „Niech będą błogosławione ręce, umysły i serca wszystkich, którzy służą chorym…"Życzę Pani Doktor radości płynącej z tak ofiarnej służby dla chorych,miłości i dobroci,której Pani nie brakuje a która przezwycięża wszystko na tym świeci,niegasnącej nadziei,która pozwala spoglądać z optymizmem na lepsze jutro,sukcesów w pracy lekarskiej i naukowej ; 100 lat życia i jeden dzień dłużej,aby wielu ludziom mogła Pani przyjść jeszcze z pomocą.GORĄCO POLECAM.

 • neutralny

  Lekarza wybrałam pod wpływem przeczytanych opinii. Tymczasem... pod gabinetem tłum, godziny nieprzestrzegane, pacjenci proszeni wg niewiadomych zasad - pacjentka mająca godzinę wizyty wcześniejszą ciągle nie była proszona, gdy ja już opuszczałam gabinet...; lekarka owszem - miła, ale spieszyła się, więc niezbyt dokładnie wysłuchała, co mnie do niej sprowadziło; w trakcie badania była bardzo delikatna i faktycznie precyzyjnie tłumaczyła, co po kolei będzie robić, jednak z gabinetu wyszłam średnio zadowolona... Dodam jeszcze, że moja wizyta odbyła się w ramach NFZ a nie prywatnie.

 • bardzo dobry

  Dołączam do wszystkich pozytywnych opinii na temat tego lekarza. Doktor Steczko-Sieczkowska jest naprawdę kompetentnym specjalistą. Dokładnie wszystko tłumaczy przed, w trakcie i po badaniu. Jest spokojna, miła i delikatna. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a ja ani przez moment nie miałam wrażenia, że usiłuje mnie zbyć czy traktuje z wyższością. Ponadto - co chyba najważniejsze - skutecznie pomogła, za co jestem jej niezwykle wdzięczna.

 • bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz na badaniach kolonoskopowych (badania bez znieczulenia). Miałem spory stres po wyczytanych opiniach o bolesności tego badania. Tymczasem Pani doktor wraz z asystującą jej Panią pielęgniarką okazały się takimi profesjonalistkami, że badanie przebiegło całkowicie bezboleśnie (poza pewnymi momentami dyskomfortu, który trudno nazwać bólem). Przy okazji Panie cały czas starały się zmniejszyć moje napięcie przemiłą rozmową. Gorąco polecam i dziękuję :-)

 • neutralny

  Pani Doktor wykonała bardzo profesjonalnie i bezboleśnie badanie kolonoskopowe (bez znieczulenia ogólnego). W trakcie badania Pani Doktor oraz pielęgniarka asystująca starały się rozładować stres i napięcie związane z badaniem. Dzięki Pani Doktor kolonoskopia, której panicznie się bałam, była dla mnie zwykłym badaniem diagnostycznym. Polecam wszystkim Panią Doktor!

 • bardzo dobry

  Byłam wczoraj na wizycie u Pani doktor. Była to pierwsza moja wizyta u proktologa. Bardzo cieszę się, że nie zasugerowałam się negatywnymi opiniami na temat Pani doktor i poszłam. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Miło, sumiennie, ze zrozumieniem, a przede wszystkim profesjonalnie. Rzadko trafia się lekarz taki jak Pani doktor, który nie wychodzi z założenia "im szybciej tym więcej kasy". Spokojnie wytłumaczyła mi wszystko, zadała dużo pytań i odpowiedziała na każde moje - konkretnie i bez pośpiechu. Szczerze polecam.

 • słaby

  Niestety, po wizycie jestem bardzo zawiedziony. Pani Doktor chyba była w złym humorze, nie była to miła wizyta, podwójnie - jako wizyta proktologiczna i wizyta u lekarza, który nie potrafił rozładować atmosfery przed badaniem. Może miałem pecha trafiając na zły dzień lekarki, tylko czy na tym ma się opierać stosunek do pacjenta-gorszych i lepszych dniach. Koszt wizyty 150 zł.

 • bardzo dobry

  Specjalnie szukałam lekarki a nie lekarza bo to był mój pierwszy raz.Strasznie się bałam wizyty o wstydzie już nie mówiąc.Na szczęście jest to przemiła kobieta która na bieżąco tłumaczy co robi podczas badania więc nie ma też niezręcznej ciszy podczas której człowiek modli się żeby był już koniec.Samo badanie per rectum i anoskopia nie jest aż tak nie przyjemne jakby się mogło wydawać.Boimy się tego czego nie znamy;)Po wszystkim omawia z pacjentem wyniki,odpowiada na pytania i daje zalecenia na przyszłość.Mi akurat wiele złego nie wyszło,ale najważniejsze jest to że jak coś kiedyś znowu się podzieje nie będę się zastanawiać długo i od razu pójdę do proktologa(myślę że teraz i mężczyzna nie będzie mi przeszkadzał) Polecam bardzo panią doktor.

 • bardzo dobry

  Miły i rzetelny lekarz. Badanie proktologiczne było bezbolesne i szybkie. Lekarz po dokonaniu diagnozy dokładnie opisał i wtyłumaczył wykrytą zmianę chorobową i zaproponował plan leczenia. Nie byłem wcześniej u proktologa i jestem zadowolony, że trafiłem na tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Swietny lekarz w swietnym szpitalu! Pelen profesjonalizm. Dr Steczko jest kompetentna specjalistka, a przy tym zyczliwa osoba. Potrafi uspokoic i rozwiac wszelkie watpliwosci. Pamieta kazdego pacjenta, potrafi poswiecic czas i uwage. Dziekuje za udana diagnoze i operacje. Nie nalezy sie bac operacji, Szpital Bonifratrow to naprawde szpital bez bolu. Jako panikara niepotrzebnie przekladalam termin operacji, lepiej miec to szybko za soba. Pani dr podaje rozwniez osobisty numer do siebie. Goraco polecam! jedyny szczegol, o kt. warto pamietac: cena wstepna i koncowa leczenia moze sie roznic. To zalezy, co refunduje NFZ, ale tez od innych czynnikow. Przy wiekszych kwotach nalezy sie upewnic u Pani dr i przez recepcje, zeby miec jasnosc.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jacek Kotuła

urolog,  chirurg

Umów się