Adres

Płochy 36 b, Katowice
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
91 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Taki lekarz to skarb. Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani doktor nasz system opieki byłby idealny. Pani doktor mimo ogromnej ilości pacjentów, zawsze jest miła, uśmiechnięta a przy tym bardzo profesjonalna. Interesuje sie pacjentem, słucha rodziców, nawiązuje bardzo dobrze kontakt. Nie przepisuje antybiotyków na lewo i prawo, zawsze prosi o zrobienie np CRP. Nie raz udzieliła nam pomocy przez telefon nawet gdy słychać było po głosie, że jest bardzo zmęczona. Darzymy Panią doktor ogromnym zaufaniem i cieszymy się, że mamy to szczęście, że udało się nam trafić na takiego lekarza.

Ola, Maciek, Tymek .


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA problemy z wypróżnianiem

Lekarz z powołania polecam serdecznie pania doktor potrafi wytlumaczyc ,pomogła nam wiele razy jest najlepsza jaka znam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA kaszel

Najlepsza. Rozładuje zawsze napięcie zestresowanego rodzica chorego dziecka. Diagnoza zawsze trafiona w dziesiątkę. Podejście do dzieciaków rewelacyjne. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA

Wspaniała pani doktor. Chodzimy do niej od kilku lat z dwójką dzieci. Mamy pełne zaufanie. Bardzo ostrożnie dozuje antybiotyki (jeżeli tylko jest szansa, to unika). Poza tym zawsze z ogromną cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Poza tym Pani doktor ma niesamowitą pamięć do pacjentów. Już krótko po tym, jak zaczęliśmy do niej chodzić, pamiętała dokładnie każde nasze dziecko, co się u niego działo i nawet kiedy dzwoniłam o poradę, to od razu kojarzyła, o kim mowa. Jak się przeprowadziliśmy to już przy drugiej wizycie znała adres na pamięć! Naprawdę ma się poczucie, że bardzo troszczy się o swoich pacjentów. Cudowny lekarz!


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie ma lepszego lekarza na świecie !!!! Wspaniały lekarz i człowiek. Oddany małym pacjentom i ich rodzicom. Z cierpliwością, życzliwością, wyrozumiałością niemal o każdej porze dnia i nocy. Z wielkim podziwem patrzę na Panią Doktor i z ogromną wdzięcznością !!! Zawsze kiedy widzi że coś nas mocno niepokoi......dzwoni....pyta......uspokaja......jest......Cudowna osoba....poświęciła swoje życie ogromnej liczbie dzieci.......


Użytkownik zweryfikowany

My, odkad udalismy sie po raz pierwszy do doktor Muchackiej (okolo 2lata temu) liczymy sie tylko z Jej zdaniem odnosnie naszego dziecka. Zawsze trafne diagnozy, wspaniale podejcie do dziecka i jak najrzadzsze korzystanie z antybiotyku. To nie jest typowy lekarz ktory po wyjsciu z gabinetu nie interesuje sie pacjentem takze polecam z calego serca!!!..., Niestety teraz mieszkamy w UK i wizyty beda jak najrzadsze :( Pozdrowienia z Manchesteru :))


A
Użytkownik zweryfikowany

Jest cudowna i niezastąpiona! Ponad to zawsze trafiona diagnoza. Mam godzine drogi w jedną stronę ale wiem ,że zawsze nam pomoze


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra i bardzo dobry człowiek :) Z wysypką u synka byliśmy u trzech różnych pediatrów, każdy obstawiał alergie pokarmową, lub azs, jednak Pani doktor obaliła wszystkie teorie i to trafnie:) Nasz maluch został dokładnie zbadany, a my otrzymaliśmy odpowiedź na każde nasze pytanie. Wszystko w miłej atmosferze,bez pośpiechu i w spokoju. I najważniejsze, że Pani doktor przyjęła nas bardzo szybko i nie zostawiła nas bez pomocy. Polecam szczerze


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek. Nie zostawiła mnie i moich dzieci nigdy jeszcze bez pomocy. Stawia trafne diagnozy i leczy dzieci bez antybiotyku (chyba że jest na prawdę niezbędny). Chodzimy do niej zawsze jak potrzebujemy pomocy lekarza z prawdziwego zdarzenia. Dziękujemy Pani doktor za wszystko!


Użytkownik zweryfikowany

Najlepsza Pani Doktor Pediatra na świecie. Ufam jej w 100%. Gdy jest źle i moje dzieci potrzebują lekarza, a nie specjalisty od recept to wybieramy Doktor Muchacką.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Diabetologia