dr n. med.

Małgorzata Majewska-Paradowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

48 opinii +dodaj

Dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Lekarz z powołania. W 2008 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Współwłaściciel… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Pani doktor ma bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta, cała obsługa jest przyjazna a gabinety nowoczesne i dobrze wyposażóne.

 • J

  Batdzo polecam, jestem pacjentem pani doktor od 3 lat rozpoczalem leczenie z bardzo zlym stanem uzebienia. Ponad 10 zebow bylo leczonych dwa wyrywane. Aktualnie nie mam.zadnych ubytkow. Wyeczone zeby sie nie psuja - co bylo czestym klopotem w innych gabinetach.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.Usługa: wszczepienie implant

  Sprawnie i profesjonalnie. Wysokiej klasy sprzęt i specjaliści. Bezstresowo i bez długiego oczekiwania.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzisiaj miałem leczony ząb u pani Doktor, to bardzo profesjonalny lekarz, cały zabieg przeprowadziła niemal bezboleśnie. Była miła i uśmiechnięta, życzliwa dla pacjenta. Dziękuję!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Uważam że była to najgorsza wizyta w moim życiu u jakiegokolwiek stomatologa. Wizyta trwała dosłownie minutę- ponieważ Pani doktor stwierdziła że ząb nie nadaje się do leczenia. Do tego bardzo nie przyjemna. Wszelkie informacje zwrotne trzeba było wręcz wymuszać! 100 zł za 60 sekund? Zdecydowanie nie polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.Usługa: protetyka i ekstrakcja

  p.Paradowska bardzo nie delikatna, , przy ekstrakcji poleciła mi zapłatę za znieczulenie refundowane przez NFZ cała usługa była na NFZ . Proteza wykonana niestarannie , zęby powstawiane krzywo lużna , nie dopasowana .Polecenie zapłaty było jedynym kontaktem p Paradowskiej ze mną w trakcie 5 wizyt.Oczywiście proteza nie nadawała się zupełnie do użytku.Nie polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Wiele cennych wskazówek na temat ewentualnych przyszłych problemów ze zgryzem dziecka. Podziwiam takich lekarzy

 • I
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Pani doktor jest miła, ale mało delikatna i niestety w moim przypadku sprawiła, że nieustannie czuję okropny ból, którego przed wizytą w gabinecie nigdy wcześniej nie odczuwałam. Dodatkowo moje dolne równe zęby spiłowała tak krzywo pod korony, że daleko jest to od pojęcia stomatologi estetycznej i a tym bardziej komfortu życia. "Profilaktyka leczenia próchnicy" to niestety zwykle nakłanianie na zbędne leczenie i to w dodatku bardzo kosztowne. Żałuję, że skonsultowałam tego co powiedziała Pani doktor z innym dentystą. Zapewne uniknęłabym bólu, który trwa do dzisiaj po leczeniu w gabinecie. Po założeniu koron do których musiałam mieć zdrowe zęby, po zaledwie kilku miesiącach podczas jednej z kontroli powiedziała, ze mam próchnicę na innych zębach, którą niestety dałam sobie wyleczyć. I w ten sposób z niebolących zębów Pani doktor sprawiła, ze cały zgryz się zmienił, ciagle boli mnie cała szczęka, nie mogę gryźć zwykłych posiłków, już nie wspominając o twardych produktach, a te "wyleczone" zęby bolą mnie nieustannie od momentu ich "wyleczenia z próchnicy", czyli od ponad kilku miesięcy. Chcąc poprawić estetykę dwóch górnych zębów Pani doktor uszkodziła mi dodatkowo kilka zdrowych na dole i mówiła, ze to "normalne" przygotowanie pod korony. Żałuję, że na to się zgodziłam i dałam sobie spiłować dół, ponieważ przez to zmienil mi się zgryz, a nie sądziłam, że będzie to aż tak wielka ingerencja w zęby i tak mocne piłowanie moich wczesnej prostych zębów, które są teraz krzywe i bolące, bo Pani doktor zależało na tym, ażeby zrobić to jak najszybciej, a nie jak najlepiej. Przed tym całym leczeniem nie odczuwałam żadnego bólu, a po "leczeniu" czuję go ciągle. Wolałabym oddać te pieniądze za darmo niż leczyć je ponownie w gabinecie Pani doktor. Mimo wielu korekt Pani doktor nie potrafiła naprawić moich zębów. Leczenie się tutaj to najgorsza decyzja, jaka podjęłam, z którą niestety będę musiała jeszcze długo się męczyć. Sugeruje skonsultować plan leczenia zalecony przez Panią doktor z innym dentystą, najlepiej zaufanym. Ja niestety trafiłam tutaj przez przypadek i z pewnością nie chce tam wracać. Nie polecam.

 • Opinia z dnia 08.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 26.05.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Lekarz z powołania. W 2008 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Współwłaściciel Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent s.c. w Lublinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD).

  Pasjonuje się stomatologią:
  - estetyczną
  - zachowawczą
  - endodoncją
  - periodontologią

  Uwielbia leczyć dzieci.
  Po pracy z pasją ogląda ambitne filmy.
  Słucha muzyki alternatywnej.
  Jej największym zamiłowaniem jest pole dance.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie / Oddział Stomatologii

Publikacje

 • Współautorka ośmiu prac naukowych oraz wielu doniesień zjazdowych poświęconych stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej i stomatologii estetycznej. Praca doktorska na temat wpływu palenia tytoniu na stan i higienę jamy ustnej.
 • Profesjonalne oczyszczanie zębów (POZ) - Magazyn lubelski Lajf - #2016/9/42

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat "Gwarancja Najwyższej Jakości" potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością.
 • Certyfikat IBK "Lekarz Godny Zaufania" Wyróżnienie Konsumentów

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki