dr n. med.

Małgorzata Majewska-Paradowska

Stomatolog

46 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1006 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Lekarz z powołania. W 2008 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Współwłaściciel… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Lekarz z powołania. W 2008 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Współwłaściciel Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent s.c. w Lublinie. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej (PTSD).

  Pasjonuje się stomatologią:
  - estetyczną
  - zachowawczą
  - endodoncją
  - periodontologią

  Uwielbia leczyć dzieci.
  Po pracy z pasją ogląda ambitne filmy.
  Słucha muzyki alternatywnej.
  Jej największym zamiłowaniem jest pole dance.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie / Oddział Stomatologii

Publikacje

 • Współautorka ośmiu prac naukowych oraz wielu doniesień zjazdowych poświęconych stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej i stomatologii estetycznej. Praca doktorska na temat wpływu palenia tytoniu na stan i higienę jamy ustnej.
 • Profesjonalne oczyszczanie zębów (POZ) - Magazyn lubelski Lajf - #2016/9/42

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat "Gwarancja Najwyższej Jakości" potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.Usługa: wszczepienie implant

  Sprawnie i profesjonalnie. Wysokiej klasy sprzęt i specjaliści. Bezstresowo i bez długiego oczekiwania.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dzisiaj miałem leczony ząb u pani Doktor, to bardzo profesjonalny lekarz, cały zabieg przeprowadziła niemal bezboleśnie. Była miła i uśmiechnięta, życzliwa dla pacjenta. Dziękuję!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Uważam że była to najgorsza wizyta w moim życiu u jakiegokolwiek stomatologa. Wizyta trwała dosłownie minutę- ponieważ Pani doktor stwierdziła że ząb nie nadaje się do leczenia. Do tego bardzo nie przyjemna. Wszelkie informacje zwrotne trzeba było wręcz wymuszać! 100 zł za 60 sekund? Zdecydowanie nie polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.Usługa: protetyka i ekstrakcja

  p.Paradowska bardzo nie delikatna, , przy ekstrakcji poleciła mi zapłatę za znieczulenie refundowane przez NFZ cała usługa była na NFZ . Proteza wykonana niestarannie , zęby powstawiane krzywo lużna , nie dopasowana .Polecenie zapłaty było jedynym kontaktem p Paradowskiej ze mną w trakcie 5 wizyt.Oczywiście proteza nie nadawała się zupełnie do użytku.Nie polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Wiele cennych wskazówek na temat ewentualnych przyszłych problemów ze zgryzem dziecka. Podziwiam takich lekarzy

 • I
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Kompleksowej i Implantologii ALDENT S.C.

  Pani doktor jest miła, ale mało delikatna i niestety w moim przypadku sprawiła, że nieustannie czuję okropny ból, którego przed wizytą w gabinecie nigdy wcześniej nie odczuwałam. Dodatkowo moje dolne równe zęby spiłowała tak krzywo pod korony, że daleko jest to od pojęcia stomatologi estetycznej i a tym bardziej komfortu życia. "Profilaktyka leczenia próchnicy" to niestety zwykle nakłanianie na zbędne leczenie i to w dodatku bardzo kosztowne. Żałuję, że skonsultowałam tego co powiedziała Pani doktor z innym dentystą. Zapewne uniknęłabym bólu, który trwa do dzisiaj po leczeniu w gabinecie. Po założeniu koron do których musiałam mieć zdrowe zęby, po zaledwie kilku miesiącach podczas jednej z kontroli powiedziała, ze mam próchnicę na innych zębach, którą niestety dałam sobie wyleczyć. I w ten sposób z niebolących zębów Pani doktor sprawiła, ze cały zgryz się zmienił, ciagle boli mnie cała szczęka, nie mogę gryźć zwykłych posiłków, już nie wspominając o twardych produktach, a te "wyleczone" zęby bolą mnie nieustannie od momentu ich "wyleczenia z próchnicy", czyli od ponad kilku miesięcy. Chcąc poprawić estetykę dwóch górnych zębów Pani doktor uszkodziła mi dodatkowo kilka zdrowych na dole i mówiła, ze to "normalne" przygotowanie pod korony. Żałuję, że na to się zgodziłam i dałam sobie spiłować dół, ponieważ przez to zmienil mi się zgryz, a nie sądziłam, że będzie to aż tak wielka ingerencja w zęby i tak mocne piłowanie moich wczesnej prostych zębów, które są teraz krzywe i bolące, bo Pani doktor zależało na tym, ażeby zrobić to jak najszybciej, a nie jak najlepiej. Przed tym całym leczeniem nie odczuwałam żadnego bólu, a po "leczeniu" czuję go ciągle. Wolałabym oddać te pieniądze za darmo niż leczyć je ponownie w gabinecie Pani doktor. Mimo wielu korekt Pani doktor nie potrafiła naprawić moich zębów. Leczenie się tutaj to najgorsza decyzja, jaka podjęłam, z którą niestety będę musiała jeszcze długo się męczyć. Sugeruje skonsultować plan leczenia zalecony przez Panią doktor z innym dentystą, najlepiej zaufanym. Ja niestety trafiłam tutaj przez przypadek i z pewnością nie chce tam wracać. Nie polecam.

 • Opinia z dnia 08-09-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 26-05-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • D

  Poszłam z zębem 3 bo mnie bolał z przy okazji zrobiłam kanałowe pod mikroskopem. Więc super. Teraz wiem ze mogę tam wszystko zrobić co potrzeba :) bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  najważniejsze, że synka nie bolało (leczenie bezwiertłowe), odbyło się szybko i sprawnie, tak, że nie zdążył zaprotestować. Jednak przy tej szybkości nie mogło być mowy o jakiejś dłuższej rozmowie na temat np. profilaktyki/szczotkowania/wymiany uzębienia mlecznego. Synek chce iść na kolejną wizytę:)