Małgorzata Kontowicz, fizjoterapeuta Kęty

mgr Małgorzata Kontowicz

Fizjoterapeuta więcej

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana III Sobieskiego 19, Kęty
Centrum Medyczne Syntonic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

- tytuł mgr fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 12.07.2012 r. - tytuł licencjata na kierunku fizjotera...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Syntonic bol plecow

Masaz Pani Malgosi przynosi niezwykla ulge w calym ciele i wykazuje profesjonalne
podejscie do pacjenta , a jej rece moim zdaniem to rece Aniola przynoszacego pozytywna zmiane w ustroju fizycznym i duchowym .
Z podziekowaniem Edward


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Gosia to profesjonalistka w każdym calu. Wymagająca i konsekwentna. Jej poczucie humoru sprawia że czasami po prostu mniej boli.


T
Użytkownik zweryfikowany

Po półtorarocznym szukaniu odpowiedniego terapeuty do zdiagnozowania choroby u mojego dziecka, w końcu poznałam Panią Gosię, która postawiła diagnozę (Zespół Polanda) i ćwiczy z moim synem już drugi rok. Zajęcia te przynoszą oczekiwane efekty i zapobiegają rozwojowi choroby. W kwestii rehabilitacji mojego dziecka mam do niej, jak i do reszty rehabilitantów Fizjomedu pełne zaufanie i gorąco polecam. Pozdrawiam całą ekipę! :)


Użytkownik zweryfikowany

Józef G.(11 04 2016r) Pani Gosia jest bardzo dobrą fizykoterapeutką po jej masażu czuję wielką ulgę w moim kręgosłupie.


S
Użytkownik zweryfikowany

Już od długiego czasu jestem pod skrzydłami pani Małgorzaty. Ma indywidualne podejście do problemu, pozytywne nastawienie, pełny profesjonalizm. Bardzo polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Z Panią Małgorzatą spotykałam się dość regularnie, ponieważ miałam problemy z miednicą a co za tym idzie - problem z kręgosłupem w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Od czasu intensywnej terapii, którą zafundowała mi Pani Małgorzata czuję się o niebo lepiej! Większość dolegliwości minęła, miednica nastawiona, z kręgosłupem jest coraz mniej do roboty!:) Uwielbiam terapie u tej kobiety, ponieważ indywidualnie podchodzi do pacjenta:) Nie ma, że czasem boli, ona wie co robi i są tego niesamowite efekty. Nigdy wcześniej z fizjoterapeutów nie spotkałam tak życzliwej, dowcipnej i delikatnej osoby! Serdecznie polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Prowadzi mnie po zerwaniu Ścięgna Achillesa. Terapia daje bardzo dobry efekt, bo uszkodzona noga jest już sprawniejsza niż "zdrowa". Potrafi skutecznie motywować do wytężonej pracy nad sobą. Osoba z pasją. (cechuje się dużą wiedzą merytoryczną w zakresie swojej pracy) i cierpliwością do pacjenta - bez oporów odpowiada na setki pytań dotyczących natury mojego urazu :)


R
Użytkownik zweryfikowany

Do czynienia z Pania Malgorzata mam od czasu kontuzji kolana. Jest to terapeuta bardzo rzetelny, prace swoja wykonuje z niezwykla starannoscia. Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane sa bardzo profesjonalnie, powrot do pelni sprawnosci nastapil po krotkim czasie. Jako osoba, Pani magister jest bardzo otwarta i usmiechnieta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

- tytuł mgr fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 12.07.2012 r. - tytuł licencjata na kierunku fizjotera...

Zobacz pełen opis