Małgorzata Kiełczewska

Endokrynolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n. med. Martę Torosiewicz, a następnie dr n. med. Jerzego Pacholskiego.
  Podczas pracy w tym odziale uzyskałam I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych w 1987 roku, w 1991 roku- II stopień z chorób wewnętrznych, a w 1995 roku specjalizację z endokrynologii pod kierownictwem Prof. Andrzeja Milewicza.
  Od 1991 roku przyjmowałam pacjentów w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu,  a w latach 2003-2005  w Poradni Endorynologicznej Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
  Przez wiele lat konsultowałam pacjentów w Wałbrzychu, Świdnicy, Oławie, Nowej Soli, Zielonej Górze i w Rawiczu.
  Od ponad 15 lat wykonuję badania usg tarczycy i biopsje tarczycy ( około 200 biopsji rocznie).

Ocena pacjentów:

 • Cóż ja trafiłem do pani doktor dzieki mojej mamie. Niedoczynnosc jest u nas rodzinna. Nikt nie radzil sobie z tym problemem. Pani Malgorzata w 6 tyg leczenia sprawial ze TSH z 8.41 jest 1.81, ft4 z ponizej normy jest 1.16 i anty tg z 200 spadlo ponizej normy i jest 86. Najlepszy lekarz jaki staral sie opanowac moja tarczyce.

 • J

  Właśnie świeżo po wizycie. Nieprofesjonalna jak dla mnie ta pani. Obrażona ze przyszłam juz z wynikami zanim zdążyła mnie odesłać. Przeznaczyła za mało czasu na pierwsza wizytę i niezadowolona ze za długo. Na wyraźnie podniesiony testosteron, stwierdziła ze to nie patologia, a na ogolone nogi ze wcale nie maja zarostu. Natomiast kiedy poprosiłam o jednak wnikliwszą analizę, ze cierpię na nadpotliwosc i wypadają mi kilka lat wcześniej gęste włosy iż się starzeje...ale nabicie kwoty szło jej szybko i sprawnie, co robiąc dodała ze wcale nie muszę korzystać z jej usług jak mi się nie podoba. Jeżeli jest to osoba z długoletnim doświadczeniem...to raczej zastanówcie się dwa razy czy nie szkoda na nią pieniędzy. Nie polecam.

 • NAJLEPSZA PANI DOKTOR JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM!
  Słucha uważnie, rozmawia, nie ignoruje nawet dziwnych objawów.
  Polecam! Naprawdę warto, bo to lekarz, którzy interesuje się pacjentem jako człowiekiem, a nie kolejnym przypadkiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u dr.Kiełczewskiej już około12 lat...pierw na NFZ teraz prywatnie...dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy dziś mogę się cieszyć tym iż jestem MAMĄ..Polecam.

 • Poszukiwałam kompetentnego lekarza, który pomoże mi z moim złym samopoczuciem i złym stanem zdrowia. Znalazłam panią dr Kiełczewską. Jestem zachwycona, miła, kompetentna, wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia, zbadała, zadawała bardzo dużo pytań. Okazało się, że poprzedni lekarz leczył mnie na niedoczynność choć tak naprawdę jej nie miałam. Postawiła diagnozę i skierowała do kolejnego lekarza, a przede wszystkim uspokoiła, że to nic strasznego. Kazała porobić dodatkowe badania, zapisała kilka leków i już widzę i przede wszystkim czuję poprawę. Fantastyczny lekarz, życzę wszystkim by tylko na takich trafiali. :)

 • Bardzo polecam Panią Małgorzatę Kiełczewską. Moja tarczyca teraz pracuje jak trzeba! Czułam się bardzo źle a teraz funkcjonuję jak nowo narodzona! Pani doktor Dobrała mi odpowiednie leki i skierowała na potrzebne badania.
  Z pewnością Pani doktor jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Posiada ogromną wiedzę oraz ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest to kobieta z wielką wiedzą i z pewnością równie dużym doświadczeniem, w 100% wie co robi. W razie jakichkolwiek problemów można skonsultować się telefonicznie, pacjent zawsze może liczyć na pomoc.

 • Po przeczytaniu tych opinii z dusza na ramieniu poszłam kilka miesięcy temu do Pani doktor Kiełczewskiej. Od pierwszej chwili w gabinecie wiedziałam, że będe z tej decyzji zadowolona. Pani Doktor rzeczowa, uprzejma i życzliwa. Wysłuchała mnie cierpliwie choć mialam długa historię. Na milion pytań odpowiadała wyczerpująco i z zaangażowaniem. Pokierowała moim leczeniem tak, że po dwóch miesiącach naszej znajomości zaszłam w ciążę o którą staraliśmy się z mężem od 5 lat!! Więc słowa nie dam złego powiedziec na tą kobietę! Polecam każdemu i proponuję się zastanowić czy nie ma wpływu na zachowanie drugiego człowieka nasze zachowanie... :)

 • Pani doktor taka sobie !Właściwie to nie rozmawia z pacjentem.Wpatrzona w komputer coś tam mówi pod nosem i koniecznie trzeba sie umawiać odrazu na następną wizytę !!Ani nie jest miła ani nie miła !taka bez osobowosci !Co do kompetencji to sam nie wiem nie może trafić u mnie z dawką skacze mi ta tarczyca w różne strony!Doktor nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego tak jest !!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  Małgorzata Kiełczewska2012-07-10

  Pacjent może umówić się na następna wizytę , ale to nie musi - to tylko propozycja. Wahania funkcji tarczycy nie zaleza od lekarza- czasem taki jest przebieg choroby. Pacjent nie zawsze chce to przyjać do wiadomości.

 • Kilka dni temu bylam na prywatnej wizycie u p.dr Kiełczewskiej bałam się tej wizyty po przeczytaniu tych negatywnych komentarzy ale jestem bardzo miło zaskoczona.
  Pani dr b. miła wyłuchała mnie odpowiadała na wszystkie pytania sprawdziła wszystkie wyniki ustaliła leczenie....jestem naprawde zadowolona.

 • NO to CZYTAJCIE :12 lat temu trafiłam do poradni endokrynologicznej w szpitalu PKP na ul. Wiśniowej z nadczynnością tarczycy i tu trafiłam na Panią Kiełczewską no i zaczęło się leczenie . Pani Kiełczewska wyrównała mi na tyle hormon TSH że można było operować , następnie po operacji kilka wizyt i DZIęKUję do tej pory czuję się dobrze nie narzekam . DZIĘKUJĘ

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online