Małgorzata Kiełczewska

Endokrynolog, Internista

20 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii:… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Endokrynologia

  Kasztanowa 3, Krzyki
  53-125 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pakiet - wizyta pierwszorazowa, usg, biopsja 300 zł
  Pierwsza konsultacja endokrynologiczna 150 zł
  Konsultacja kontrolna
  Usg tarczycy 60 zł
  Kolejna konsultacja endokrynologiczna 120 zł

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: EndokrynologiaUsługa: pierwsza konsultacja endokrynologiczna

  Trafiłam do pani doktor w wieku 21 lat, kiedy dowiedziałam się od internisty, że mam problemy z tarczycą. Jako osoba młoda, która nie miała pojęcia z czym to się wiąże i jakie skutki ma niedoczynność tarczycy - nie uzyskałam informacji od pani doktor na czym konkretnie polega leczenie, jaką dietę powinnam stosować, czy jak żyć by samopoczucie było lepsze a choroba mniej uciążliwa. A takie informacje są ważne, zwłaszcza gdy pacjent nie wie jak postępować z niedoczynnością tarczycy. Otrzymałam jedynie informację, że muszę regularnie robić badania i do końca życia brać tabletki. Pani doktor zapytała jak się czuje i zmierzyła ciśnienie, a gdy wspomniałam że czuję się bardzo przemęczona jak na swój młody wiek - zwiększyła dawkę i zrobiła USG. W sumie prócz tego że muszę łykać większą dawkę tabletek - niczego się nie dowiedziałam i wciąż byłam przemęczona i przerażona nie wiedząc z czym się wiąże niedoczynność tarczycy. Teraz mam porównanie z innymi lekarzami i wiem, że to mało, a dla młodej osoby - wręcz bardzo niewiele. Wizyty trwały 5-7 minut (gdzie 2 minuty zajmowało skasowanie pacjenta). Wizytę oceniam na neutralną. Mimo wszystko bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Pani. Ale nie tego oczekuję od lekarza. Dziś już jestem doświadczona z chorobą, wiem co trzeba unikać, a jakie są zalecenia, ale dowiedziałam się o tym od innych endokrynologów.

 • Cóż ja trafiłem do pani doktor dzieki mojej mamie. Niedoczynnosc jest u nas rodzinna. Nikt nie radzil sobie z tym problemem. Pani Malgorzata w 6 tyg leczenia sprawial ze TSH z 8.41 jest 1.81, ft4 z ponizej normy jest 1.16 i anty tg z 200 spadlo ponizej normy i jest 86. Najlepszy lekarz jaki staral sie opanowac moja tarczyce.

 • J

  Właśnie świeżo po wizycie. Nieprofesjonalna jak dla mnie ta pani. Obrażona ze przyszłam juz z wynikami zanim zdążyła mnie odesłać. Przeznaczyła za mało czasu na pierwsza wizytę i niezadowolona ze za długo. Na wyraźnie podniesiony testosteron, stwierdziła ze to nie patologia, a na ogolone nogi ze wcale nie maja zarostu. Natomiast kiedy poprosiłam o jednak wnikliwszą analizę, ze cierpię na nadpotliwosc i wypadają mi kilka lat wcześniej gęste włosy iż się starzeje...ale nabicie kwoty szło jej szybko i sprawnie, co robiąc dodała ze wcale nie muszę korzystać z jej usług jak mi się nie podoba. Jeżeli jest to osoba z długoletnim doświadczeniem...to raczej zastanówcie się dwa razy czy nie szkoda na nią pieniędzy. Nie polecam.

 • NAJLEPSZA PANI DOKTOR JAKĄ KIEDYKOLWIEK MIAŁAM!
  Słucha uważnie, rozmawia, nie ignoruje nawet dziwnych objawów.
  Polecam! Naprawdę warto, bo to lekarz, którzy interesuje się pacjentem jako człowiekiem, a nie kolejnym przypadkiem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się u dr.Kiełczewskiej już około12 lat...pierw na NFZ teraz prywatnie...dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy dziś mogę się cieszyć tym iż jestem MAMĄ..Polecam.

 • M

  Poszukiwałam kompetentnego lekarza, który pomoże mi z moim złym samopoczuciem i złym stanem zdrowia. Znalazłam panią dr Kiełczewską. Jestem zachwycona, miła, kompetentna, wysłuchała wszystkiego co miałam do powiedzenia, zbadała, zadawała bardzo dużo pytań. Okazało się, że poprzedni lekarz leczył mnie na niedoczynność choć tak naprawdę jej nie miałam. Postawiła diagnozę i skierowała do kolejnego lekarza, a przede wszystkim uspokoiła, że to nic strasznego. Kazała porobić dodatkowe badania, zapisała kilka leków i już widzę i przede wszystkim czuję poprawę. Fantastyczny lekarz, życzę wszystkim by tylko na takich trafiali. :)

 • N

  Bardzo polecam Panią Małgorzatę Kiełczewską. Moja tarczyca teraz pracuje jak trzeba! Czułam się bardzo źle a teraz funkcjonuję jak nowo narodzona! Pani doktor Dobrała mi odpowiednie leki i skierowała na potrzebne badania.
  Z pewnością Pani doktor jest najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Posiada ogromną wiedzę oraz ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest to kobieta z wielką wiedzą i z pewnością równie dużym doświadczeniem, w 100% wie co robi. W razie jakichkolwiek problemów można skonsultować się telefonicznie, pacjent zawsze może liczyć na pomoc.

 • G

  Po przeczytaniu tych opinii z dusza na ramieniu poszłam kilka miesięcy temu do Pani doktor Kiełczewskiej. Od pierwszej chwili w gabinecie wiedziałam, że będe z tej decyzji zadowolona. Pani Doktor rzeczowa, uprzejma i życzliwa. Wysłuchała mnie cierpliwie choć mialam długa historię. Na milion pytań odpowiadała wyczerpująco i z zaangażowaniem. Pokierowała moim leczeniem tak, że po dwóch miesiącach naszej znajomości zaszłam w ciążę o którą staraliśmy się z mężem od 5 lat!! Więc słowa nie dam złego powiedziec na tą kobietę! Polecam każdemu i proponuję się zastanowić czy nie ma wpływu na zachowanie drugiego człowieka nasze zachowanie... :)

 • M

  Pani doktor taka sobie !Właściwie to nie rozmawia z pacjentem.Wpatrzona w komputer coś tam mówi pod nosem i koniecznie trzeba sie umawiać odrazu na następną wizytę !!Ani nie jest miła ani nie miła !taka bez osobowosci !Co do kompetencji to sam nie wiem nie może trafić u mnie z dawką skacze mi ta tarczyca w różne strony!Doktor nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego tak jest !!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  Małgorzata Kiełczewska2012-07-10

  Pacjent może umówić się na następna wizytę , ale to nie musi - to tylko propozycja. Wahania funkcji tarczycy nie zaleza od lekarza- czasem taki jest przebieg choroby. Pacjent nie zawsze chce to przyjać do wiadomości.

 • G

  Kilka dni temu bylam na prywatnej wizycie u p.dr Kiełczewskiej bałam się tej wizyty po przeczytaniu tych negatywnych komentarzy ale jestem bardzo miło zaskoczona.
  Pani dr b. miła wyłuchała mnie odpowiadała na wszystkie pytania sprawdziła wszystkie wyniki ustaliła leczenie....jestem naprawde zadowolona.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1982 r.Przez 15 lat pracowałam w Oddziale Wewnętrznym Szpitala Kolejowego we Wrocławiu, kierowanym przez specjalistów endokrynologii: dr n. med. Martę Torosiewicz, a następnie dr n. med. Jerzego Pacholskiego.
  Podczas pracy w tym odziale uzyskałam I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych w 1987 roku, w 1991 roku- II stopień z chorób wewnętrznych, a w 1995 roku specjalizację z endokrynologii pod kierownictwem Prof. Andrzeja Milewicza.
  Od 1991 roku przyjmowałam pacjentów w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Kolejowego we Wrocławiu,  a w latach 2003-2005  w Poradni Endorynologicznej Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu.
  Przez wiele lat konsultowałam pacjentów w Wałbrzychu, Świdnicy, Oławie, Nowej Soli, Zielonej Górze i w Rawiczu.
  Od ponad 15 lat wykonuję badania usg tarczycy i biopsje tarczycy ( około 200 biopsji rocznie).

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Coroczny udział w szkoleniach CMKP i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego
 • Udział w Europejskim Kongresie Endokrynologicznym 2014