Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....

Wrońskiego 13c, Śródmieście, Wrocław
Katedra Pediatrii-Klinika Kardiologii AM (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG


św. Mikołaja 20, Wrocław

Brak informacji o cenie

CENTRUM SERCA Lumina Cordis

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM SERCA Lumina Cordis konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

Byłam u pani doktor z 2 miesieczna coreczka. Niestety podejscia do dzieci nie zauwazylam. Pani dr stwierdzila ze coreczka jest niespokojna i nie mozna dokladnie wykonac badania . Malo ktory niemowlak bedzie lezal bez ruchu 20 minut posmarowany zelem ...EKG nie zostalo wykonane, a za wizyte zaplacilam normalnie. Po wizycie u pani doktor pozostaly mi mieszane odczucia ....


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM SERCA Lumina Cordis konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

Byliśmy z synkiem na wizycie pierwszy raz. Pani doktor zapytała jaki jest powód wizyty.zrobila badania EKG serduszka i USG.informowala o wszystkim na bierzeco.wizyta przebiegła sprawnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CENTRUM SERCA Lumina Cordis konsultacja kardiologiczna, ECHO serca, EKG

Wszystko ok, tylko brak informacji o cenie konsultacji na portalu oraz brak odpowiedzi na maila w tej sprawie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Badanie odnośnie serca przeprowadzone szybko, dokładnie ze szczegółowym wyjaśnieniem. Podejście Pani doktor do dzieci jest godne podziwu. Nasza roczna córeczka jest nieufna, a Pani doktor znalazła na to receptę i badanie odbyło się bez płaczu.
Tylko z jednym tematem nas zaskoczyła, powinna uzupełnić swoje wiadomości odnośnie hartowania np. wodą.
Po wizycie u dr Gromkowskiej rownież nabrałem wątpliwości, czy tj. słuszna metoda. Doktor stanowczym głosem odradziła nam skorzystania z tej metody, stwierdziła : Chcecie z niej zrobić morsa?
Po konsultacji z pediatrami po habilitacji z ich wieloletnią praktyką w szpitalach nabraliśmy przekonania, że hartowanie wodą jest słusznym postępowaniem i z rozsądkiem nie niesie za sobą powokłań, a wręcz przeciwnie w jakiś sposób podnosi odporność. Dziecko jest przyzwyczajone do chłodniejszego otoczenia i np. jak wydzie na dwór i wiatr zawieje nie przeziębi się. A te dzieci przegrzewane z pozamykanymi oknami bez przeciągów, częściej chorują.
Na potwierdzenie tego polecam skorzystanie z opinii doświadczonego pediatry - dr hab. Piotr Albrecht, który poprzez wieloletnią pracę w szpitalu widział nie jedno chore dziecko i jako naukowiec ma prawo na podstawie obserwacji i badań wygłaszać prawdziwe kwestie... Polecam wejść na YouTube i wyszukać: " Czy chore dziecko może wychodzić na dwór? Dr Piotr Albrecht cz.8 "
Wymienione wyżej argumenty znajdują się właśnie tam... Warto słuchać spostrzeżeń prawdziwej inteligencji...


D
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor leczy mnie już od 9 lat:) Jest nie tylko dobrym lekarzem ,ale i wspaniałym człowiekiem.Potrafi pomóc ,porozmawiać,doradzić .Zna nie tylko mnie ,ale i moją rodzinę.Trzeba doceniać takich lekarzy, bo są to ludzie których brakuje służbie zdrowia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Gromkowska jest na prawdę bardzo dobrym lekarzem. Pomaga nie tylko wyjść z ciężkich chorób, zawsze doradza, ostrzega w razie czego i mówi jak się zachowywać w danych sytuacjach. Jest bardzo kulturalną, miłą i sympatyczną osobą. Zawsze w pogotowiu, dba o swoich pacjentów jak o rodzinę. Przyjmie pacjenta nawet w nocy, ponieważ dla niej liczy się jego dobro. Na prawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią, ponieważ wykonuje swoją pracę "z sercem".


B
Użytkownik zweryfikowany

Dr Gromkowska prowadzi mojgo syna z bardzo ciężką wadą serca od 6 lat.
Najważniejsze jest to, że się Go nie boi!
Zawsze można na Nią liczyć , jest wybitnym specjalistą w kardiologii,
ma niesamowitą intuicję i olbrzymie serce dla swoich małych pacjentów.
Potrafi wesprzeć w trudnych chwilach, dodać otuchy i nadziei,
a kiedy trzeba mocno postawić na ziemi :-)
czasem zastanawiam się, jak wyglądałoby teraz nasze życie, gdyby nie Dr Gromkowska...
To Ona leczyła mojego synka, kiedy inni lekarze skazali Go na wegetację,
pozwoliła mi uwierzyć w to, że Jego życie musi być takie same, jak Jego rówiesników!
Teraz jestem szczęśliwa i spokojna, bo wiem, że zawsze mogę zwrócic się z prośbą o pomoc dla mojego dziecka i otrzymam ją.
POLECAM Dr Malgorzatę Gromkowską całym sercem, bo wiem, że we Wrocławiu nie ma drugiego takiego dobrego kardiologa dziecięcego!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

DR GROMKOWSKA TO NAJLEPSZA KARDIOLOG DZIECIĘCA WE WROCŁAWIU.ODDANA W 100% SWOJEJ PRACY I MAŁYM PACJENTOM.NIGDY NIE TRZEBA PROSIĆ O INFORMACJĘ A TAKŻE O ZAINTERESOWANIE STANEM DZIECKA.MA JESZCZE TO "COŚ"SZCZEGÓLNEGO CZYLI WYJĄTKOWĄ INTUICJĘ LEKARSKĄ.POLECAM Z CAŁEGO SERCA SZCZEGÓLNIE TE NAJTRUDNIEJSZE PRZYPADKI


A
Użytkownik zweryfikowany

Po smutnych doświadczeniach z lekarzami o specjalizacji- pediatria trafiliśmy właśnie do Pani doktor.To długa historia dlatego nie będziemy się rozpisywać ale możemy napisać jedno:gdyby nie pani doktor naszej córci prawdopodobnie nie byłoby już razem z nami.Szybka trafna diagnoza i interwencja,miejsce w najlepszym ośrodku u najlepszego kardiochirurga w Polsce,rzetelna opieka i poczucie bezpieczeństwa- to wszystko ofiarowała nam Pani doktor.I tak jest do dziś...Pani doktor zawsze znajdzie czas dla swojej małej pacjentki,nigdy nie odmawia pomocy przy czym jest to pomoc "w najlepszym wydaniu".Doktor Małgosia-miła ale i stanowcza co pozwala zachować równowagę emocjonalną roztargnionych i przewrażliwionych zazwyczaj rodziców.Dla nas nie istnieje lepszy pediatra- kardiolog.Dziękujemy Pani doktor...Polecamy z czystym sumieniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz