Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 230 zł

Konsultacja psychologiczna online (opis) • 230 zł

Konsultacja online • 200 zł +7 więcej

Konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna (kolejna wizyta) (opis) • 230 zł

Psychoedukacja • 200 zł

Psychological consultation in Spanish (opis) • 300 zł

Pokaż więcej usług

Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Karta płatnicza, Blik, Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
a) Pobierz komunikator Skype
b) Upewnij się, że masz działający sprzęt (aplikacja, komputer, kamera, słuchawki, internet)
b) W umówionym terminie połącz się z ************************
c) W razie problemów z połączeniem napisz lub zadzwoń +***********

Do zobacenia!* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5213344677

Adres firmy

Dolna 11 m 123, Warszawa

Prywatny gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


NIP

5213344677

Adres firmy

Dolna 11 m 123, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


230 zł

gabinet online

czas trwania 50 min.


Prywatny gabinet230 zł

gabinet online

Czas trwania sesji: 50 min.

Pozostałe usługi


200 zł

gabinet online230 zł

gabinet online

konsultacja trwa 50 min.200 zł

gabinet online300 zł

gabinet online

La duración de la cita 50 minutos200 zł

gabinet onlinegabinet online


350 zł

gabinet online270 zł

gabinet online

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet SWPS w Warszawie) i pracuję w oparciu o terapię behawioralną ACT. Mam liczne szkolenia z zakresu terapii CPT...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet SWPS (Warszawa)
  • Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra w Warszawie
  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • psychoterapia traumy

Znajomość języków

  • Polski,
  • Hiszpański,
  • Angielski

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet online psychoterapia traumy

Pani Małgorzata pomogła mi uporać się z traumatycznymi doświadczeniami z dzieciństwa. Duża wiedza, empatia, zrozumienie, życzliwość.

mgr Małgorzata Górecka

Dziękuję!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet online konsultacja online

W końcu dotarłam do Pani psycholog, która mnie w całości rozumie i wspiera w postępowaniu wobec byłego męża z zaburzeniem narcystycznym, który ma duży wplyw na nasze dziecko. To dla mnie wygodne, że zajęcia mogą odbywać się online. Jestem pod wrażeniem wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu Pani Małgorzaty. Już widać efekty mojego zdrowienia, co przeklada się na lepszą relację z synem. Zajęcia z Panią Małgosią to najlepsza inwestycja w siebie i swoją lepszą przyszłość.

mgr Małgorzata Górecka

Dziękuję!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet online psychoterapia grupowa

Moja głowa mówi "lubię to!" - spotkanie i praca z Małgosia to najlepsza rzecz jaką mogłam dla siebie zrobić. Mam duże doświadczenie w pracy nad sobą i różne doświadczenia z terapeutami. Małgosia to osoba której warto zaufac - skuteczna i bezpośrednia a jednocześnie łagodna. Z olbrzymia, interdyscyplinarna wiedzą. Bardzo na tak.

mgr Małgorzata Górecka

Serdecznie dziękuję!


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani psycholog bardzo dobrze zna się na problematyce relacji z osobami narcystycznymi i psychopatycznymi. Pomogła mi nauczyć się odpowiedniego podejścia do toksycznych zachowań mojego byłego męża. Polecam z całego serca!

mgr Małgorzata Górecka

Dziękuję, miło mi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry. Mam pytanie czy powinnam zgłosić się do psychologa czy psychiatry..? Kiedy nie radzę sobie z wydarzeniami z przeszłości..? Kiedy zmarł teść mojego męża siostra ciągle miesza między nami.... Dodam,że wcześniej teść wziol kredy dla niej i chcąc dla dobra dzieci rzecz się długu prosiłam męża o umowę a ona ciągle przekładała...ona kontaktuje się z mężem tylko mąż czasem to ukrywa,bo twierdzi że jest między młotem a kowadłem.. boli mnie to! Bo jeśli chce namieszać to potrafi. Rozumiem,że to siostra,ale nigdy nie zadzwoni nie zapyta o dzieci tylko jak coś potrzeba.. np. głupi przykład romzawiala z mężem o pomniku,że trzeba się złożyć (na spokojnie) a na drugi dzień dzwoniła do mnie,że wybrała pomnik z teściową i że mąż musi przyjechać i wizasc go na siebie. (Chodź akurat wtedy mieliśmy spory wydatek z dzieckiem,bo ma niepelsprawnosc) ja tłumaczyłam mężowi,że trzeba się dogadac i chociaż przez pół roku,żeby każdy odłożył jakąś kwotę,ale to ja jestem tą zla.Dodam,że mieszkamy od siebie 12km ona ma własną rodzinę my własną,ale ciągle słyszę męża że jest między młotem a kowadłem. Nie wywieram presji,ale zawsze mu mówię,że chce wiedzieć ale zawsze słyszę to samo

Dzień dobry! Trudności, które Pani opisuje warto omówić z psychologiem, który pomoże Pani w poradzeniu sobie z trudną dla Pani sytuacją i wesprze emocjonalnie. Psycholog również zasygnalizuje, jeśli zauważy potrzebę konsultacji psychiatrycznej. Zachęcam do sięgnięcia po profesjonalne wsparcie. Pozdrawiam!

mgr Małgorzata Górecka

Dzień dobry
Mam problem dotyczący kontaktów z ludźmi. Od zawsze byłam osobą cichą i spokojną, mającą małe grono przyjaciół niż wielu znajomych. Od roku pracuję w pewnym miejscu i nie czuję, żebym ''weszła'' w tą społeczność. Nie potrafię zagadać o czymkolwiek, praktycznie się nie odzywam i tak było od samego początku, jednak wcześniej aż tak mi to nie przeszkadzało, bo myślałam sobie, że jestem młoda, nowa, a inni gadają między sobą. Im dłużej to trwa tym zaczęło mi być coraz trudniej, żeby zapytać o cokolwiek związanego z pracą. Od dłuższego czasu wywołuje to we mnie lęk (w zależności od sytuacji, mniejszy lub większy) i jeśli mogę to unikam jakichkolwiek kontaktów. Po pracy nie czuję, że odpoczywam, weekendy polegają na tym ''ile jeszcze mi wolnego zostało'', zdarza mi się budzić z rana godzinę przed czasem, gdy mocno się denerwuję to obgryzuję paznokcie (chociaż z tym mam problem od zawsze). Byłam kilka razy u psycholog, która wzbudziła moje zaufanie od początku, jednak ani razu nie powiedziałam jej o tym jak bardzo boję się/unikam kontaktów z innymi. Czy powinnam udać się do kogoś innego? Może psychoterapeuta, psychiatra? Proszę o radę.

Dzień dobry! Przede wszystkim gratuluję, że pomimo trudności, poszukuje Pani wsparcia i nie rezygnuje z poszukiwania możliwych rozwiązań. Faktycznie, aby psycholog/terapeuta mógł Pani pomóc, będzie potrzebował z Pani strony gotowości do rozmowy, nawet na trudne tematy. W każdym razie, czy to z dotychczasowym psychologiem, czy też z innym specjalistą, którego Pani wybierze, warto omówić tę sytuację i wspólnie poszukać sposobu, który pomógłby Pani otworzyć się w terapii. Pozdrawiam, Małgorzata Górecka

mgr Małgorzata Górecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania